LIFESTYLE Moda

ASICS i PYRATES świętują Dzień Kobiet

ASICS i PYRATES świętują Dzień Kobiet
Marki ASICS i PYRATES łączą siły z okazji Międzynarodowego Dnia

Data publikacji: 2020-03-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ASICS i PYRATES świętują Dzień Kobiet
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Marki ASICS i PYRATES łączą siły z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

ASICS i PYRATES świętują Dzień Kobiet LIFESTYLE, Moda - Marki ASICS i PYRATES łączą siły z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Marki ASICS i PYRATES łączą siły z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Efektem kolaboracji jest ekologiczna kolekcja produktów dla pań przeznaczonych do uprawiania jogi.

PYRATES realizuje swoją proekologiczną misję od samego początku istnienia firmy w 2014 r. Marka dostarcza produkty chroniące nie tylko ciało, ale również środowisko poprzez tworzenie zrównoważonej i przyjaznej dla skóry odzieży sportowej. Współpraca na linii ASICS-PYRATES nie jest przypadkowa, tym bardziej że japoński brand od lat działa w oparciu o filozofię „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Produkcja odzieży przeznaczonej do jogi miała za zadanie redukcję emisji dwutlenku węgla z jednoczesnym zachowaniem maksymalnego komfortu i nowoczesnego designu. Przyjazne dla środowiska produkty powstały z naturalnych włókien z myślą o optymalnym ruchu podczas aktywności fizycznej.

Najnowsza kolekcja wykorzystuje biodegradowalne barwniki pochodzące z roślin i minerałów, a inspiracją dla kolorów były indyjski madder, śródziemnomorski dąb żółciowy oraz granat. Proces koloryzacji był z kolei nietoksyczny i minimalizował zużycie wody. Samo opakowanie również zostało wykonane z naturalnych składników wielkokrotnego użytku, aby jeszcze bardziej zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko i zachęcić do ponownego użycia torby przy zupełnie innej okazji.

Jesteśmy dumni, że wspólnie udało nam się stworzyć przyjazną dla ekosystemu kolekcję fitness. Od początku naszej współpracy jesteśmy pod wrażeniem podejścia PYRATES do kwestii związanych z ochroną środowiska, ale także reakcji na wszelkie innowacje oraz wspierania kobiet w realizacji sportowych celów – powiedziała Linda van Aken, wiceprezes ASICS EMEA.

Wspólna wizja oraz wyznawane wartości odegrały integralną rolę w procesie przygotowania dedykowanej kolekcji z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Odzież została zaprojektowana w naturalnej harmonii w taki sposób, aby zapewnić paniom ubrania do jogi, które obejmują zarówno ciało, umysł, jak i odpowiedzialność za środowisko – dodała Regina Polanco, założycielka i dyrektor generalna PYRATES.

A to już wiesz?  Pożegnaj się z bliznami!

W skład nowej linii produktowej wchodzą legginsy, spodnie z rozszerzanymi nogawkami, sportowe biustonosze oraz bluzy. Premiera kolekcji odbędzie się dokładnie 8 marca.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ASICS i PYRATES świętują Dzień Kobiet LIFESTYLE, Moda - Marki ASICS i PYRATES łączą siły z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy