LIFESTYLE Uroda

Błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne

Błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne
Karnawał trwa! Czas imprez i częstych zabaw to świetny pretekst, by pomyśleć o sobie i zadbać o wygląd, a przy okazji sprawić sobie przyjemność. Gdy mamy mało czasu, rozwiązaniem będą błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne, których efekty są widoczne

Data publikacji: 2015-01-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Karnawał trwa! Czas imprez i częstych zabaw to świetny pretekst, by pomyśleć o sobie i zadbać o wygląd, a przy okazji sprawić sobie przyjemność. Gdy mamy mało czasu, rozwiązaniem będą błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne, których efekty są widoczne natychmiast.

Błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne LIFESTYLE, Uroda - Karnawał trwa! Czas imprez i częstych zabaw to świetny pretekst, by pomyśleć o sobie i zadbać o wygląd, a przy okazji sprawić sobie przyjemność. Gdy mamy mało czasu, rozwiązaniem będą błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne, których efekty są widoczne natychmiast.

Błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne

Karnawał trwa! Czas imprez i częstych zabaw to świetny pretekst, by pomyśleć o sobie i zadbać o wygląd, a przy okazji sprawić sobie przyjemność i poprawić samopoczucie. Gdy mamy mało czasu, a chcemy wyglądać idealnie, rozwiązaniem będą błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne, których efekty są widoczne natychmiast.

W czasie karnawału chcemy czuć się szczególnie pięknie i wyjątkowo. Każde wyjście wymaga jednak czasochłonnych przygotowań, które sprawiają, że jesteśmy pewne siebie. A co w przypadku, gdy zbliża się ważne wydarzenie np. długo wyczekiwana impreza lub wymarzona randka, a my jesteśmy nieprzygotowane? Patrzymy w lustro i coś jest nie tak. Nie ma czasu, a pora wyjścia zbliża się wielkimi krokami. Co wtedy zrobić?

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą salony SPA, mające w swojej ofercie różnorodne błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne, których efekty są widoczne natychmiast. Skóra pozbawiona sprężystości, cienie i obrzęki pod oczami czy zmarszczki mimiczne to niedoskonałości, które można w szybki sposób zredukować. Zabiegi zwykle opierają się na intensywnym działaniu liftingującym i rozświetlającym skórę, dzięki czemu odzyskujemy świeży wygląd.

– Takie błyskawiczne zabiegi to odpowiedź na potrzeby kobiet, które w krótkim czasie chcą poprawić swój wygląd. Na przykład w naszym Z-Spa panie często korzystają z zabiegu „Magiczne spojrzenie” – silnie regenerującego okolice oczu, dzięki zawartości witaminy A i kwasu hialuronowego – czy „Błyskawiczny lifting”, który bazuje na intensywnym masażu liftingującym oraz produktach dających odświeżenie i blask skórze. Efekty w postaci świeżej, nawilżonej i sprężystej skóry, a przede wszystkim lepszego samopoczucia widać od razu po zabiegu –  mówi Katarzyna Gibowska, dyrektor Z-Hotel Business & Spa w Otwocku.

A to już wiesz?  Wella Shockwaves, czyli nowe oblicze stylizacji #NaTwoichZasadach!

Takie zabiegi są świetnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, niemających czasu na dłuższe rytuały pielęgnacyjne, a chcą wyglądać olśniewająco. Mogą być też alternatywą dla wielogodzinnych przygotowań i pielęgnacji, których efekty nie zawsze są zadowalające. 

 

 

Z-Spa – część kompleksu Z-Hotel Business & Spa zlokalizowanego w podwarszawskim Otwocku. W Zdrowym Spa wykorzystywane są tylko naturalne i ekologiczne kosmetyki marki Kurland. Z-Spa oferuje swoim klientom kompleksową ofertę: zabiegi na twarz i ciało, masaże, manicure i pedicure, a także możliwość korzystania ze strefy wellness oraz udział w zajęciach aqua aerobiku. Wystrój Z-Spa oddaje jego ekologiczny charakter – całość utrzymana jest w ciepłych brązach i beżach, a ozdobą poszczególnych gabinetów są dekoracje z sosnowych szyszek.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne LIFESTYLE, Uroda - Karnawał trwa! Czas imprez i częstych zabaw to świetny pretekst, by pomyśleć o sobie i zadbać o wygląd, a przy okazji sprawić sobie przyjemność. Gdy mamy mało czasu, rozwiązaniem będą błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne, których efekty są widoczne natychmiast.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy