LIFESTYLE Uroda

CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM?

CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM?
CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM

Data publikacji: 2019-03-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM?
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM?

CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM? LIFESTYLE, Uroda - CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM?

Zainspirowane modą kobiety czynią kolor włosów sposobem na wyrażenie swojej osobowości. Od subtelnej zmiany dla kobiet bardziej dyskretnych do odważnej metamorfozy dla tych najodważniejszych, kobieta ma do dyspozycji cały wachlarz możliwości, aby PODKREŚLIĆ SWÓJ WYJĄTKOWY STYL W KOLORYZACJI włosów pojawiają się co chwila NOWE TRENDY, od zdecydowanych kolorów w najbardziej intensywnych odcieniach, przez rockandrollowy blond z widocznym ciemniejszym odrostem, aż po srebrzyste pasma z dumą eksponowane.

To szaleństwo kolorów rodzi nowe wymagania wobec włosów i coraz bardziej indywidualne oczekiwania.W trosce o zdrowie włosów osłabionych codziennym stresem i powtarzającymi się zabiegami koloryzacji, kobiety poszukują ROZWIĄZAŃ NA MIARĘ, które zapewnią regenerację włosów i jednocześnie podkreślą ich kolor. 

Aby PODKREŚLIĆ BLASK I WYDOBYĆ UNIKATOWE PIĘKNO KAŻDEGO KOLORU, René Furterer przywraca włosom zdrowy i naturalny wygląd, skupiając uwagę na pielęgnacji włosów oraz naturalnych składnikach swoich produktów. PIELĘGNACJA WŁOSÓW TO PODSTAWA. Zniszczone przez stres chemiczny i osłabione przez czas włosy muszą najpierw SIĘ ZREGENEROWAĆ, aby mogły w pełni ukazać głębię i bogactwo koloru i jego odcieni.

Podczas procesu chemicznego rozjaśniania i farbowania włosów keratynowe łuski, z których zbudowana jest osłonka włosa, otwierają się. Umożliwia to wniknięcie oksydantu do warstwy korowej włosa oraz rozproszenie naturalnego pigmentu (melaniny) zawartego we wnętrzu włosa. W następnej kolejności kolorowe pigmenty przenikają do włókna włosa, zmieniając jego kolor na taki, jaki pragniemy uzyskać. Prowadzi to do głębokich zmian w strukturze włosa – im bardziej uszkodzona jest jego osłonka, tym bardziej staje się łamliwa i porowata. 

Zgodnie z filozofią firmy, która koncentruje się na ZDROWIU i URODZIE WŁOSÓW, produkty René Furterer zawierają formuły bez silikonów, które wydobywają cały potencjał naturalnych składników. Zgodnie z certyfikowanymi i odpowiedzialnymi metodami Pierre Fabre Botanical Expertise, każdy element procesu realizowany jest w pełnym poszanowaniu dla świata roślin. NATURALNY WYCIĄG Z OKARY, KTÓRY CHARAKTERYZUJE SIĘ NIEZWYKŁYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI REGENERACYJNYMI JEST PODSTAWĄ LINII PIELĘGNACYJNEJ DO WŁOSÓW Ten najwyższej jakości składnik roślinny otrzymywany jest z ziaren soi. W zakładach w Gaillac w południowo-zachodniej Francji uzyskuje się go z wykorzystaniem unikatowej i przyjaznej dla środowiska technologii (bez GMO, certyfikat ISO 14001).

A to już wiesz?  Batiste w perfumeriach Douglas

Naturalny wyciąg z OKARY pomaga odbudować STRUKTURĘ WŁOSA i przywrócić PEŁNĄ KONTROLĘ nad włosami. Dzięki dużej zawartości AMINOKWASÓW, w tym metioniny i cysteiny, zbliżonych pod względem właściwości do keratyny zawartej we włosach, skutecznie odbudowuje włókno włosa.

Wyjątkowy zapach stworzony przez René Furterer dla linii OKARA jest niezwykłą i wyjątkową wizytówką! W nucie głowy dominuje elektryzujące połączenie ożywczego aromatu grejpfruta i orzeźwiających jagód. Serce zapachu stanowi kwiatowe trio róży, fiołka i kwiatu wiśni. Drzewne akcenty cedru i piżma tworzą bazę, która zapewnia głębię zapachu, definiując jego NIEPOWTARZALNY CHARAKTER.

ROZKOSZ DLA ZMYSŁÓW TO WŁOSY LŚNIĄCE I MIENIĄCE SIĘ WIELOMA ODCIENIAMI, PRAWDZIWA EKSPLOZJA BLASKU! Sięgnij po szampon Rene Furterer Okara Color ochrona koloru, maskę i spray wzmacniający kolor i ułatwiający rozczesywanie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM? LIFESTYLE, Uroda - CZY WŁOSY MOGĄ BYĆ PRAWDZIWYM DODATKIEM MODOWYM?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy