LIFESTYLE Uroda

Doskonałość w każdym detalu

Doskonałość w każdym detalu
"Doskonałość w każdym detalu" to akcja promocyjna depilatorów marki Panasonic, której uczestnicy mogą otrzymać zestawy kosmetyków Rituals i walczyć o nagrody

Data publikacji: 2017-11-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Doskonałość w każdym detalu
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

"Doskonałość w każdym detalu" to akcja promocyjna depilatorów marki Panasonic, której uczestnicy mogą otrzymać zestawy kosmetyków Rituals i walczyć o nagrody dodatkowe.

Doskonałość w każdym detalu LIFESTYLE, Uroda - "Doskonałość w każdym detalu" to akcja promocyjna depilatorów marki Panasonic, której uczestnicy mogą otrzymać zestawy kosmetyków Rituals i walczyć o nagrody dodatkowe.

Dalekowschodnie rytuały pielęgnacyjne są dla wielu z nas synonimem niesamowitego relaksu i doskonałej dbałości o kondycję skóry. Domowe SPA może przynieść nam odrobinę takiej przyjemności, jeśli sięgniemy po wyjątkowe kosmetyki o azjatyckim rodowodzie oraz dobroczynnym składzie, łączące w sobie korzystne działanie ziół, przypraw, olejków eterycznych i olejów roślinnych. Takie właśnie są produkty marki Rituals, których zestaw można otrzymać już od 17 listopada, biorąc udział w akcji promocyjnej marki Panasonic. 

 

Hasło akcji, czyli „Doskonałość w każdym detalu” to zarówno odwołanie do promowanej w niej linii depilatorów ED, jak i nawiązanie do piękna, które kryje się w każdej kobiecie i idei, iż każda z nas może odnaleźć i pielęgnować w sobie doskonałość, rozumianą na swój własny sposób. Dla niektórych będzie to idealny wygląd, dla innych świetnie poczucie humoru, talent w jakiejś dziedzinie albo po prostu umiejętność cieszenia się życiem! Wszystkie kobiety, które chcą podzielić się swoją wizją doskonałości, marka Panasonic zaprasza do konkursu, w którym można wygrać cenne nagrody.

 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w tej akcji? Każda uczestniczka promocji, która w okresie 17.11.2017 – 12.01.2018 zakupi jeden z promocyjnych depilatorów marki Panasonic, odwiedzi stronę doskonaloscwkazdymdetalu.pl i zarejestruje na niej swój paragon lub wypełni formularz promocyjny w sklepie, otrzyma luksusowy zestaw kosmetyków Rituals do pielęgnacji ciała, z serii „Rytuał Ayurveda”. Składa się on z pianki do kąpieli, peelingu, balsamu do ciała i szamponu, które roztaczają delikatny zapach róży damasceńskiej i dbają o idealnie nawilżenie i ukojenie ciała.

 

Jednak to nie koniec nagród! Wszystkie osoby zainteresowane przygotowaniem kreatywnej odpowiedzi na pytanie: na czym polega Twoja doskonałość? i udzieleniem jej poprzez formularz na stronie doskonaloscwkazdymdetalu.pl, mają szanse na wygranie ekskluzywnych nagród – wyjazdu do SPA w Grecji, 5 szczoteczek sonicznych oraz 5 korektorów wieku skóry.

A to już wiesz?  Seria MEN X-TREME Eveline Cosmetics Przebojem FMCG 2016

 

Akcja promocyjna marki Panasonic dotyczy produktów do depilacji, a dokładniej nowości, które od pewnego czasu pojawiły się w jej ofercie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu innowacyjnych sprzętów do pielęgnacji ciała, firma Panasonic wykreowała linię depilatorów ED, która odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet.

 

Produktem, na który na pewno warto zwrócić uwagę, jest model ES-ED93 – wielofunkcyjny depilator, umożliwiający golenie na sucho i na mokro, wyposażony w 6 wymiennych nasadek. Każda z nich umożliwia odpowiednią pielęgnację i bezbolesne usuwanie włosów z innej części ciała, pozwalając na uzyskanie idealnie gładkich i zadbanych nóg, pach czy strefy bikini. Ciekawym dodatkiem jest rolka peelingująca stopy. Kolejne dwa modele, czyli ES-ED53 oraz ES-ED23, to ukłon w stronę kobiet, które preferują łatwe w użyciu, ale efektywne urządzenia, ponieważ także i te depilatory pozwalają na golenie zarówno na sucho, jak i na mokro, a dzięki głowicy zaopatrzonej w podwójny dysk oraz 48 pęset depilacja każdym z nich jest błyskawiczna i bardzo skuteczna.

 

Więcej informacji o produktach objętych promocją, nagrodach i warunkach udziału w akcji znajduje się na stronie doskonaloscwkazdymdetalu.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Doskonałość w każdym detalu LIFESTYLE, Uroda - "Doskonałość w każdym detalu" to akcja promocyjna depilatorów marki Panasonic, której uczestnicy mogą otrzymać zestawy kosmetyków Rituals i walczyć o nagrody dodatkowe.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy