LIFESTYLE Uroda

Dzień Mamy z Galerią Grafitt

Dzień Mamy z Galerią Grafitt
Dzień Matki to wyjątkowe święto, warto je celebrować jak najdłużej. A Galeria Grafitt rozpoczyna wielkie świętowanie już

Data publikacji: 2019-05-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dzień Mamy z Galerią Grafitt
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Dzień Matki to wyjątkowe święto, warto je celebrować jak najdłużej. A Galeria Grafitt rozpoczyna wielkie świętowanie już dziś.

Dzień Mamy z Galerią Grafitt LIFESTYLE, Uroda - Dzień Matki to wyjątkowe święto, warto je celebrować jak najdłużej. A Galeria Grafitt rozpoczyna wielkie świętowanie już dziś.

Bukiet kwiatów, piękny szal, czy wymarzona sukienka. Każda mama będzie się cieszyć nawet z najdrobniejszego prezentu. Bo liczy się pamięć, a przede wszystkim czas spędzony z bliską osobą. Dlatego, dobrze jest zadbać aby ten czas odmierzał wyjątkowy zegarek, a taki znajdziemy w salonie Novotim, który z okazji tego wyjątkowego święta poszerzył swój asortyment. Ciekawą propozycją i strzałem w dziesiątkę będzie również opłacona wcześniej wizyta w salonie fryzjerskim. U Moniki Subocz każda Mama może zaznać chwili dla siebie i w pełni się zrelaksować. Oddając się w ręce profesjonalnych fryzjerów może być pewna, że włosy będą pod dobrą opieką.

Z okazji tego wyjątkowego święta atrakcje i promocje czekają, także w pozostałych salonach zlokalizowanych na terenie Galerii Grafitt. Hexeline przygotuje dla swoich klientek, nie tylko słodki poczęstunek, ale również specjalne rabaty na wybrane produkty. W Kam0nii można zarezerwować konsultacje z brafiterką, która pomoże ustalić jak rozmiar, fason i rodzaj biustonosza będzie idealny dla Twojej Mamy. Dodatkowo przy zakupie dwóch rzeczy, drugi produkt można otrzymać 50% taniej. Salon Deni Cler Milano modele z wiosennej kolekcji oferuje z rabatem  do  -40% . Szczegóły w salonie. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Dzień Mamy z Galerią Grafitt LIFESTYLE, Uroda - Dzień Matki to wyjątkowe święto, warto je celebrować jak najdłużej. A Galeria Grafitt rozpoczyna wielkie świętowanie już dziś.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  5 faktów o zegarkach, o których nie masz pojęcia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy