LIFESTYLE Uroda

ENDOLIFT – nowość w ujędrnianiu i redukcji tkanki tłuszczowej

ENDOLIFT – nowość w ujędrnianiu i redukcji tkanki tłuszczowej
27 maja w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium ENDOLIFT – nowej generacji światłowodowa procedura laserowa (1470 nm) do restrukturyzacji skóry, redukcji wiotkości i nadmiaru tkanki

Data publikacji: 2019-05-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ENDOLIFT – nowość w ujędrnianiu i redukcji tkanki tłuszczowej
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

27 maja w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium ENDOLIFT – nowej generacji światłowodowa procedura laserowa (1470 nm) do restrukturyzacji skóry, redukcji wiotkości i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

ENDOLIFT - nowość w ujędrnianiu i redukcji tkanki tłuszczowej LIFESTYLE, Uroda - 27 maja w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium ENDOLIFT – nowej generacji światłowodowa procedura laserowa (1470 nm) do restrukturyzacji skóry, redukcji wiotkości i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

27 maja w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium ENDOLIFT – nowej generacji światłowodowa procedura laserowa (1470 nm) do restrukturyzacji skóry, redukcji wiotkości i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Prowadzącym i gościem specjalnym seminarium był specjalista chirurg plastyk dr Riccardo Forte. Szkolenie zorganizowane zostało przez BD Aesthetic – dystrybutora urządzenia LASEmaR 1500 w Polsce.

Seminarium składało się z części teoretycznej i praktycznej. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu lekarzy oraz dziennikarze.

W części teoretycznej dr Riccardo Forte zaprezentował charakterystykę, zastosowanie i mechanizm działania technologii ENDOLIFT, która służy do restrukturyzacji  (napięcia) skóry i redukcji tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy i całego ciała, wykonywanej za pomocą lasera diodowego urządzenia LASEmaR 1500. Dr Riccardo Forte przedstawił wskazania, przeciwskazania oraz rekomendowane techniki pracy  na podstawie własnych doświadczeń z ponad 1000 wykonanych procedur ENDOLIFT.

W drugiej praktycznej części seminarium dr Riccardo Forte przeprowadził zabieg ENDOLIFT na obszarze dolnej części twarzy u dwóch pacjentek, prezentując natychmiastowe rezultaty zabiegu.

Endolift – ujędrnienie i redukcja tkanki tłuszczowej już po jednym zabiegu

Zabieg Endolift wykonywany laserem diodowym LASEmaR 1500 zapewnia zagęszczenie i napięcie struktury skóry oraz ujędrnienie poprzez stymulację fibroblastów do produkcji  nowego kolagenu. Ponadto podczas zabiegu dochodzi do bezpiecznego niszczenia nadmiaru nagromadzonej tkanki tłuszczowej w obszarach: chomików, podbródka, czy też ramion, brzucha i ud. Synergia działania urządzenia pozwala w minimalnie inwazyjny sposób uzyskać efekt zarówno napięcia, liftingu skóry, redukcji tkanki tłuszczowej, jak i wygładzenia zmarszczek. Zabieg jest procedurą jednorazową, co oznacza, że nie musimy go powtarzać w przeciwieństwie do zabiegów, które trzeba wykonać w całej serii. Nie musimy również czekać na pierwsze efekty, gdyż są one natychmiastowe dzięki retrakcji włókien kolagenowych.  Również nadmiar komórek tłuszczowych jest redukowany  natychmiast w czasie zabiegu i jest to proces nieodwracalny, zniszczone komórki tłuszczowe nie „odrodzą się” z upływem czasu. Na ostateczne rezultaty musimy poczekać dłużej gdyż pojawią się one po 3-6 miesiącach, podczas których głębokie warstwy skóry wytwarzają nowy kolagen a co za tym idzie zagęszczają i ujędrniają wiotką skórę. Zabieg nie wymaga znieczulenia czy innego specjalnego przygotowania. Nieinwazyjna procedura sprawia, że po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych czynności. 

A to już wiesz?  Te naturalne składniki zadbają o Twoje włosy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ENDOLIFT - nowość w ujędrnianiu i redukcji tkanki tłuszczowej LIFESTYLE, Uroda - 27 maja w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Anti-Aging SLDE w Warszawie odbyło się seminarium ENDOLIFT – nowej generacji światłowodowa procedura laserowa (1470 nm) do restrukturyzacji skóry, redukcji wiotkości i nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy