LIFESTYLE Uroda

ESTELL poleca najpopularniejsze zabiegi

ESTELL poleca najpopularniejsze zabiegi
Nowa klinika ESTELL oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii, medycyny i ginekologii estetycznej. Jakie są najpopularniejsze ostatnio zabiegi? Oto kilka

Data publikacji: 2015-02-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ESTELL poleca najpopularniejsze zabiegi
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Nowa klinika ESTELL oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii, medycyny i ginekologii estetycznej. Jakie są najpopularniejsze ostatnio zabiegi? Oto kilka przykładów.

ESTELL poleca najpopularniejsze zabiegi LIFESTYLE, Uroda - Nowa klinika ESTELL oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii, medycyny i ginekologii estetycznej. Jakie są najpopularniejsze ostatnio zabiegi? Oto kilka przykładów.

Najpopularniejsze zabiegi

Hitem ostatnich tygodni są:

Niechirurgiczny głęboki lifting skóry – zaawansowana technologia sprzętu Ulthera pozwala na wyznaczenie obszaru zabiegowego pod powierzchnią skóry, bez potrzeby naruszania warstwy naskórka. W efekcie pacjent uzyskuje m.in. wyraźne uniesienie górnych powiek, poprawę napięcia i ujędrnienia skóry. Zabieg jest małoinwazyjny i prawie bezbolesny.
Zabieg Intraceuticals – znany powszechnie jako ‘kuracja gwiazd’, zapewnia znaczną poprawę napięcia i nawilżenia skóry, jej wygładzenie oraz redukcję drobnych zmarszczek w okolicach oczu oraz ust. Jest skierowany przede wszystkim do kobiet, które mają skórę z osłabioną jędrnością, zmarszczkami i objawami przedwczesnego starzenia się.
Regeneracja i odmłodzenie miejsc intymnych za pomocą urządzenia Mona Lisa Touch – zabiegi te są idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają małoinwazyjnych sposobów na problemy z nietrzymaniem moczu czy polepszenie jakości życia seksualnego. Terapia w znaczący sposób wpływa na polepszenie komfortu życia pacjentek oraz wyróżnia się bezpieczeństwem i brakiem okresu rekonwalescencji. 
Kuracja Silkpeel na twarz – trwa około 30 minut, wykorzystuje najnowocześniejszą technologię Dermalinfusion. Efekty po zabiegu są widoczne od razu i są długotrwałe, skóra twarzy jest bardziej miękka, elastyczna, oczyszczona i promienna. Poleca się go wszystkim paniom, które w krótkim czasie chciałyby przywrócić swojej skórze blask i młodzieńczy wygląd.

„Zespół kliniki stanowią certyfikowani lekarze medycyny estetycznej – co gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów” – mówi Beata Krakowska, dyrektor generalna ESTELL.

Podaruj swojej twarzy piękny prezent

Twarz to wizytówka każdego człowieka – ma duży wpływ na to, jak postrzegają nas inni, decyduje o relacjach z otoczeniem. Warto więc zadbać, by była piękna i promienna. Codzienne obowiązki, troski, zanieczyszczenie środowiska i upływający czas pozostawiają ślad na naszej skórze. Domowa pielęgnacja często nie wystarcza. W klinice ESTELL dostępne są zabiegi, które pozwalają zachować piękny i zdrowy wygląd niezależnie od wieku, m.in.: odmładzanie, modelowanie owalu twarzy, likwidowanie zmarszczek i bruzd, redukcję obrzęków oraz cieni pod oczami. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z usług związanych z poprawą wyglądu ust, które z upływem czasu zmieniają swój kształt. Osoby, które mają problemy z cerą trądzikową bądź rumieniem, mają do wyboru szereg zabiegów, np. fototerapię, zabiegi laserowe HARMONY XL ALMA LASER czy zabiegi kosmetologiczne. ESTELL oferuje też zabiegi laserowe (np. EMERGE, CO2, IPL Harmony XL – Alma Laser), które skutecznie i bezpiecznie redukują przebarwienia i zmiany pigmentowe, takie jak piegi, plamki czy znamiona.

A to już wiesz?  Klorane odżywcza i regenerująca maska z organicznym masłem Cupuaçu

Odkryj na nowo swoje ciało

Marzeniem większości kobiet i mężczyzn jest idealna sylwetka. Zapewnić ją może odpowiednia dieta, codzienna pielęgnacja oraz regularna aktywność fizyczna. Są jednak procesy, na które nie mamy wpływu – np. powstawanie cellulitu czy rozstępów. Do usuwania tego typu zmian w klinice ESTELL wykorzystuje się, m.in. urządzenia: Maximus, ICOONE i STORZ. Klinika proponuje również nieinwazyjne zabiegi modelowania sylwetki oraz redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej. Dzięki zabiegom z wykorzystaniem, np. fali uderzeniowej STORZ, technologii ICOONE czy MAXIMUS, można stopniowo redukować tłuszcz. Połączenie medycyny estetycznej z poradami dietetyka pozwala osiągnąć wymarzony efekt, czyli szczupłą sylwetkę.

Zdrowe i piękne nogi

Rozszerzone naczynka krwionośne to coraz powszechniejsza dolegliwość kobiet i mężczyzn. Źródeł tego problemu jest wiele, w tym między innymi działanie estrogenów u kobiet, ale także silne emocje, przemęczenie nóg, zła pozycja w trakcie snu, zbyt długie przebywanie w pozycji siedzącej lub stojącej, problemy z ciśnieniem czy też przyjmowanie środków antykoncepcyjnych. W efekcie działania tych czynników pojawia się rumień, a później, tzw. pajączki. Poszerzone naczynka mogą być jednym z pierwszych objawów przewlekłej niewydolności żylnej, która jest groźna nie tylko dla zdrowia, ale i życia człowieka. Powinniśmy szczególnie zadbać o swoje nogi, zwłaszcza że współczesna medycyna oferuje teraz wiele nieinwazyjnych zabiegów. Klinika ESTELL proponuje swoim klientom, m.in. kurację wspomagającą poprawę krążenia i metabolizmu, kurację wzmacniającą naczynka czy laserową likwidację głębokich i powierzchniowych uszkodzeń naczyniowych oraz pajączków

ESTELL w pigułce

Zabiegi na twarz oraz ciało w klinice ESTELL są wykonywane za pomocą sprzętu najwyższej jakości oraz z wykorzystaniem najlepszych, bezpiecznych materiałów. Oferta jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Dostępne usługi mają odpowiadać potrzebom wszystkich, dla których  wygląd zewnętrzny jest bardzo ważnym elementem życia prywatnego i zawodowego. „Medycyna estetyczna ma na celu zadbać nie tylko o zewnętrzne piękno, lecz także zapewnić chwilę wyciszenia od codziennych trosk i obowiązków. To czas, który powinniśmy mieć tylko dla siebie. Zadbaliśmy o to, by w naszych gabinetach pacjenci czuli się bezpiecznie i komfortowo” – dodaje Beata Krakowska, dyrektor generalna ESTELL.

A to już wiesz?  Głodówka bez głodówki, czyli naturalny sposób na regenerację organizmu

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ESTELL poleca najpopularniejsze zabiegi LIFESTYLE, Uroda - Nowa klinika ESTELL oferuje bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii, medycyny i ginekologii estetycznej. Jakie są najpopularniejsze ostatnio zabiegi? Oto kilka przykładów.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy