LIFESTYLE Uroda

Hydrolifting – prosty sposób na metamorfozę

Hydrolifting – prosty sposób na metamorfozę
Nawilżanie, stymulacja produkcji kolagenu oraz ujędrnianie - hydrolifting pozwala na biorewitalizację skóry twarzy i ciała. Na czym polegają wyjątkowe właściwości tego

Data publikacji: 2018-12-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Hydrolifting – prosty sposób na metamorfozę
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Nawilżanie, stymulacja produkcji kolagenu oraz ujędrnianie – hydrolifting pozwala na biorewitalizację skóry twarzy i ciała. Na czym polegają wyjątkowe właściwości tego zabiegu?

Hydrolifting - prosty sposób na metamorfozę LIFESTYLE, Uroda - Nawilżanie, stymulacja produkcji kolagenu oraz ujędrnianie - hydrolifting pozwala na biorewitalizację skóry twarzy i ciała. Na czym polegają wyjątkowe właściwości tego zabiegu?

Nawilżanie, stymulacja produkcji kolagenu oraz ujędrnianie – hydrolifting pozwala na biorewitalizację skóry twarzy i ciała. Na czym polegają wyjątkowe właściwości tego zabiegu?

Nadmierna ekspozycja słoneczna, szkodliwe oddziaływanie wiatru, mrozu czy zanieczyszczenia powietrza – na to wszystko szczególnie zimą narażona jest nasza skóra. Wszystkie te czynniki sprawiają, że skóra szybciej się przesusza i osłabiają się jej naturalne zdolności regeneracyjne. W zapobieganiu takiej sytuacji pomagają preparaty odżywcze, aplikowane w głębokie warstwy skóry, które pomagają w skutecznym nawodnieniu, a w konsekwencji w odzyskaniu młodo i zdrowo wyglądającej skóry.

Poprawa kondycji skóry

Skóra twarzy, dłoni, szyi czy dekoltu wymaga szczególnego nawilżenia i regeneracji. W problematyczny obszar aplikowany jest preparat, wzbogacony w substancje odżywcze,

m.in. witaminy, aminokwasy, enzymy czy kwas hialuronowy. Oprócz wartości odżywczych aplikowane substancje mają również właściwości regeneracyjne – pobudzają skórę do zwiększenia produkcji nowych włókien kolagenowych.

Najbezpieczniejsze są preparaty na bazie składników, naturalnie występujących w organizmie. Takim preparatem jest Neauvia Hydro De Lux, który zawiera wysoko stężony kwas hialuronowy. Jest to jeden z najczystszych produktów wykorzystywanych do biorewitalizacji skóry.

Dla kogo?

Zdrowszy wygląd, blask i naturalny koloryt – dzięki aktywizacji procesu nawodnienia głębokich warstw skóry uzyskuje się efekt długotrwałego nawilżenia, poprawę jędrności i elastyczności, a skóra wygląda bardziej promiennie. Ponadto, dzięki obecności 0,01% hydroksyapatytu wapnia, uruchamiany jest proces produkcji włókien kolagenowych – tłumaczy lek. Agnieszka Drożniak z Kliniki VESUNA.

Zabieg poleca się przede wszystkim osobom, posiadającym wiotką i przesuszoną skórę, z widocznie obniżonym jej napięciem. Dodatkowo świetnie sprawdzi się w przypadku drobnych zmarszczek, których chcemy się pozbyć. Doskonale sprawdzi się jako preparat, poprawiający kondycję i wygląd skóry twarzy, dekoltu, szyi i dłoni.

A to już wiesz?  Moc świątecznej pielęgnacji dla Twoich bliskich

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę Vesuna wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hydrolifting - prosty sposób na metamorfozę LIFESTYLE, Uroda - Nawilżanie, stymulacja produkcji kolagenu oraz ujędrnianie - hydrolifting pozwala na biorewitalizację skóry twarzy i ciała. Na czym polegają wyjątkowe właściwości tego zabiegu?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy