LIFESTYLE Uroda

Hydromasaż – najlepszy sposób na relaks po pracowitym dniu

Hydromasaż – najlepszy sposób na relaks po pracowitym dniu
Kąpiel w wannie wypełnionej aromatyczną pianą, dobra książka, aromatyczna herbata lub lampka wina – to doskonały sposób na relaks w chłodne jesienne i zimowe

Data publikacji: 2018-12-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Hydromasaż – najlepszy sposób na relaks po pracowitym dniu
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Kąpiel w wannie wypełnionej aromatyczną pianą, dobra książka, aromatyczna herbata lub lampka wina – to doskonały sposób na relaks w chłodne jesienne i zimowe wieczory.

Hydromasaż – najlepszy sposób na relaks po pracowitym dniu LIFESTYLE, Uroda - Kąpiel w wannie wypełnionej aromatyczną pianą, dobra książka, aromatyczna herbata lub lampka wina – to doskonały sposób na relaks w chłodne jesienne i zimowe wieczory.

Takie chwile odpoczynku mogą być przyjemniejsze dzięki wannie z hydromasażem, która zapewni jeszcze głębsze odprężenie i regenerację.

Wanna z systemem hydromasażu lub kabina prysznicowa z hydromasażem umożliwiają kąpiel, która ma zbawienne działanie dla organizmu. Hydromasaż przywraca siły po męczącym dniu, regeneruje organizm, a także wzmacnia całe ciało. To doskonały sposób na „naładowanie baterii” w domowym zaciszu, szczególnie gdy aura nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz.

Wanna czy kabina?

Na którą z tych opcji się zdecydować? Wszystko tak naprawdę zależy od osobistych preferencji. Jeżeli wolimy dłuższy wieczorny relaks lepszym rozwiązaniem będzie wanna. W przypadku gdy kąpiel traktujemy jak szybki, pobudzający zabieg, z którego korzystamy przed wyjściem do pracy, lepiej sprawdzi się kabina.

Istnieją różne rodzaje wanien z systemami hydromasażu. Sanplast dostarcza zarówno te z funkcją hydromasażu wodnego, powietrznego jak i hydromasażu mieszanego. Hydromasaż mieszany charakteryzuje się połączeniem dysz wodnych i dysz powietrznych, w systemie wodnym występują natomiast jedynie dysze wodne. Produkty Sanplast łączą działania różnorodnych dysz kierunkowych i rotacyjnych, które pozytywnie wpływają na samopoczucie, poprawiają nastrój i sprawiają, że Twoja skóra będzie w doskonałej kondycji. Specjaliści twierdzą również, że strumienie wody oraz powietrza o odpowiednim natężeniu znakomicie wpływają na krążenie poprzez wyrównywanie ciśnienia krwi, układ oddechowy, trawienie (wspomagają perystaltykę jelit), zmniejszają napięcie mięśni, a także wyciszają, łagodzą ból i zmniejszają bezsenność.

Postaw na jakość

Czym kierować się wybierając wannę lub system hydromasażu? Oprócz jakości wykonania i solidności warto zwrócić uwagę na ilość i rozmieszczenie dysz. Woda wypływająca z dysz do masażu pleców powinna wydobywać się z większym ciśnieniem niż z tych przeznaczonym przykładowo do tułowia. Ważna jest też średnica poszczególnych dysz oraz to, by znajdowały się one na określonej wysokości.

A to już wiesz?  Best Beauty Buys 2016 miesięcznika „InStyle” dla Eveline Cosmetics

Wanny mogą posiadać wiele dodatkowych funkcji podnoszących komfort użytkowania. Oprócz standardowego wyposażenia, w skład którego wchodzi zazwyczaj pompa, sterowanie elektroniczne, system rur i węży oraz dysze, można dokupić elementy i stworzyć wannę w pełni dopasowaną do swoich potrzeb. Jako opcje dodatkowe możemy dobrać chromoterapię, aromaterapię czy dezynfekcję. Wszystko to sprawi, że wodny masaż w wannie będzie jeszcze pełniejszy i bardziej odprężający.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hydromasaż – najlepszy sposób na relaks po pracowitym dniu LIFESTYLE, Uroda - Kąpiel w wannie wypełnionej aromatyczną pianą, dobra książka, aromatyczna herbata lub lampka wina – to doskonały sposób na relaks w chłodne jesienne i zimowe wieczory.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy