LIFESTYLE Uroda

Juvéderm® VOLITE − rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy

Juvéderm® VOLITE − rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy
Allergan, wiodąca globalna firma farmaceutyczna, wprowadziła na rynek nowy produkt na bazie kwasu hialuronowego – Juvéderm®

Data publikacji: 2017-06-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Juvéderm® VOLITE − rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Allergan, wiodąca globalna firma farmaceutyczna, wprowadziła na rynek nowy produkt na bazie kwasu hialuronowego – Juvéderm® VOLITE.

Juvéderm® VOLITE − rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy LIFESTYLE, Uroda - Allergan, wiodąca globalna firma farmaceutyczna, wprowadziła na rynek nowy produkt na bazie kwasu hialuronowego – Juvéderm® VOLITE.

Allergan, wiodąca globalna firma farmaceutyczna, wprowadziła na rynek nowy produkt na bazie kwasu hialuronowego – Juvéderm® VOLITE. To pierwszy preparat do iniekcji opracowany specjalnie z myślą o poprawie jakości skóry tak, aby efekt utrzymywał się nawet do 9 miesięcy już po jednym zabiegu.

Juvéderm® VOLITE to preparat do iniekcji, który poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i można go stosować w obrębie twarzy[1], szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo Juvéderm® VOLITE zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność.

W Juvéderm® VOLITE zastosowano przełomową technologię VYCROSS™, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania kwasu hialuronowego zawartego w preparatach. Dzięki temu produkty z tej serii mają postać żelu o gładkiej konsystencji, który całkowicie integruje się z tkanką, dając doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące. Nie powodują też obrzęku i pozwalają pacjentom na znacznie szybszy powrót do codziennych aktywności. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd.

W badaniu klinicznym z udziałem 131 pacjentów (1) wykazano poprawę jakości skóry w okresie jednego, czterech, sześciu i dziewięciu miesięcy od wykonania zabiegu. Jeden miesiąc po zabiegu 96% pacjentów potwierdziło, że ich skóra jest gładsza, a 91% pacjentów zadeklarowało, że jest bardziej zadowolona z jej ogólnego stanu. Zastosowanie produktu JUVEDERM VOLITE® spowodowało istotną poprawę pod względem satysfakcji pacjenta ze stanu skóry przez okres 9 miesięcy.

A to już wiesz?  Klorane regenerujący balsam na bazie wosku Ylang-Ylang - słońce, sól, chlor

Zabieg z Juvéderm® VOLITE krok po kroku:

Wskazania do zabiegu: Zabieg z kwasem hialuronowym Juvéderm® VOLITE przeznaczony jest do leczenia poprzez wypełnianie powierzchownych zagłębień, w tym drobnych zmarszczek, oraz do poprawy nawilżenia i elastyczności skóry. Jego największa zaleta to długotrwały efekt, który utrzymuje się nawet do 9 miesięcy.

Ile trwa zabieg i czy wymagane jest znieczulenie: Produkt Juvéderm® VOLITE zawiera lidokainę (środek znieczulający), która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. U bardzo wrażliwych pacjentów może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający). Zabieg trwa ok. 20-30 minut.

Ile trwa cała kuracja, czy wymaga powtórek, w jakim odstępie czasu: Efekty widoczne są tuż po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet do 9 miesięcy (1).

Przebieg zabiegu: Juvéderm® VOLITE podawany jest w iniekcjach śródskórnych. Można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo preparat zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu. Tuż po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, mogą pojawić się małe siniaki, zaczerwienienie, obrzęk w miejscu wstrzyknięcia preparatu, które wchłaniają po ok. 7 dniach od wykonania zabiegu[2].

Jak długo efekt jest widoczny: Efekt zabiegu utrzymuje się do 9 miesięcy. Po upływie tego okresu zaleca się powtórzenie zabiegu.

Przeciwskazania[3]: Produkt nie powinien być jednocześnie stosowany z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie występują problemy skórne typu zapalenia i/lub infekcja (trądzik, opryszczka itp.).

Cena pojedynczego zabiegu: ok. 1 500 zł

***

Irlandzki koncern Allergan jest mocno zaangażowany w kwestie zdrowia, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia, zarówno lekarzy, jak i pacjentów, którzy pokładają zaufanie produktom oferowanym przez Allergan. Firma oferuje programy szkoleniowe dla wykwalifikowanej kadry medycznej dot. bezpiecznego i skutecznego stosowania nowej terapii, aby zapewnić optymalną satysfakcję pacjenta i efekty zabiegu. Juvéderm® VOLITE® jest obecnie dostępny w Europie i wielu krajach na całym świecie.

A to już wiesz?  Ranking zabiegów medycyny estetycznej

Referencje: Dane własne firmy Allergan INT/0653/2016(1) Volite − podsumowanie najważniejszych danych uzyskanych po 9 miesiącach, 2017 r.

[1] Z pominięciem okolic powiek.

[2] Opis zawiera wybrane działania niepożądane.

[3] Opis zawiera wybrane przeciwwskazania produktu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Juvéderm® VOLITE − rozświetlenie i rewitalizacja skóry do 9 miesięcy LIFESTYLE, Uroda - Allergan, wiodąca globalna firma farmaceutyczna, wprowadziła na rynek nowy produkt na bazie kwasu hialuronowego – Juvéderm® VOLITE.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy