LIFESTYLE Uroda

KLORANE SZMAPON NA BAZIE YLANG YLANG

KLORANE SZMAPON NA BAZIE YLANG YLANG
PIELĘGNACJA

Data publikacji: 2018-05-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KLORANE SZMAPON NA BAZIE YLANG YLANG
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

PIELĘGNACJA PRZECIWSŁONECZNA

KLORANE SZMAPON NA BAZIE YLANG YLANG LIFESTYLE, Uroda - PIELĘGNACJA PRZECIWSŁONECZNA

Latem chronimy skórę twarzy i ciała przed nadmierną ekspozycją na słońcu. Niestety do ochrony włosów często nie przywiązujemy wagi. Słońce pozytywnie działa na nasze samopoczucie, natomiast na kondycje włosów ma niezwykle negatywny wpływ. Jak należy je chronić?

Marka Klorane, będąca aptecznym specjalistą w pielęgnacji włosów, wychodzi naprzeciw szkodliwemu promieniowaniu UV. Nadmierna ekspozycja słoneczna jest równie niebezpieczna dla skóry, jak i włosów. Promieniowanie UVA narusza keratynę i melaninę, przez co włosy stają się łamliwe, a ich kolor blaknie.
W dodatku promieniowanie UVB powoduje ich suchość i matowienie. Odpowiedzią na ten problem jest wprowadzenie nowej gamy pielęgnacji przeciwsłonecznej. Formuła linii opiera się na bazie wosku Ylang Ylang, który dzięki swoim niezwykłym właściwościom, podwójnie chroni włosy narażone na słońce. Działa zarówno od wewnątrz, intensywnie odżywiając wszystkie warstwy włosa, jak i od zewnątrz, wytwarzając na ich powierzchni w 100% wodoodporną tarczę ochronną, która zabezpiecza włosy przed promieniowaniem UV, a także przed niszczącym działaniem soli, piasku i chloru.

ODŻYWCZY SZAMPON

Łagodna baza myjąca usuwa zanieczyszczenia w postaci soli, piasku i chloru. Dodatkowo odżywia
i chroni włókna włosów. Nie zawiera silikonów, a jego formuła jest biodegradowalna. Posiada fizjologiczne pH i może być stosowany z solą morską.

CENA: 35 ZŁ

POJEMNOŚĆ: 200 ML

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KLORANE SZMAPON NA BAZIE YLANG YLANG LIFESTYLE, Uroda - PIELĘGNACJA PRZECIWSŁONECZNA
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Eveline Cosmetics Nawilżający olejek do skóry bardzo suchej z serii amazing Oils

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy