LIFESTYLE Uroda

Makijaż na święta? Naturalny pomysł od Iuno Cosmetics!

Makijaż na święta? Naturalny pomysł od Iuno Cosmetics!
Pomysł na świąteczny makijaż od IUNO Cosmetics - producenta wegańskich kosmetyków przyjaznych

Data publikacji: 2019-12-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Makijaż na święta? Naturalny pomysł od Iuno Cosmetics!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Pomysł na świąteczny makijaż od IUNO Cosmetics – producenta wegańskich kosmetyków przyjaznych środowisku!

Makijaż na święta? Naturalny pomysł od Iuno Cosmetics! LIFESTYLE, Uroda - Pomysł na świąteczny makijaż od IUNO Cosmetics - producenta wegańskich kosmetyków przyjaznych środowisku!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, spędzony w gronie najbliższych.  Zapach choinki, udekorowane ciasta, prezenty. Wszyscy ubieramy się elegancko i z napięciem oczekujemy na pierwszą gwiazdkę. W tej magicznej atmosferze warto pomyśleć o swoim makijażu i sprawić aby był zjawiskowy i jak najbardziej świąteczny. Aby w te szczególne dni być jeszcze bliżej natury, warto postawić na markę przyjazną zwierzętom i środowisku naturalnemu, oferującą najwyższej jakości kosmetyki wegańskie – IUNO Cosmetics.

 

Jak przygotować zjawiskowy, świąteczny makijaż z IUNO?

Na twarz aplikujemy puder wegański w odpowiednim do karnacji kolorze. Owal twarzy podkreślamy bronzerem, który wymodeluje kształt policzków.  Szczyty kości policzkowych bardzo delikatnie pokrywamy rozświetlaczem dobranym do typu urody (rozświetlacz IUNO nr 1 w chłodnej tonacji lub nr 2 w odcieniu szampańskim). Rozświetlacz wegański  jest produktem z drobinkami niezwykle drobno zmielonej miki i na twarzy daje idealnie gładką rozświetlającą poświatę. Można go użyć także pod łukiem brwiowym i na łuk kupidyna.

W paletce IUNO Cosmetics nr 304 znajdziecie odcienie idealnie pasujące na wyjątkowy okres świąt. To piękne zestawienie jasnego, bazowego cienia,  miedzianego złota oraz burgundowego brązu. Cienie można łączyć lub aplikować pojedynczo. Duża pigmentacja cieni bardzo elegancko podkreśli oko i nada pożądany efekt.

Tak przygotowany makijaż wydobędzie naturalny czar i blask Twojej skóry, A Ty poczujesz się piękna w ten magiczny, świąteczny czas. 

Kosmetyki IUNO Cosmetics skomponowane są z wielką dbałością o środowisko, a proces ich wytwarzania odbywa się bez krzywdy innych istot. Pozbawione są  pochodnych aluminium, które bardzo często pojawiają się w innych kosmetykach. Nie są testowane na zwierzętach. Ekstrakty roślinne są eko certyfikowane, a opakowania przyjazne środowisku. Dodatkowo IUNO Cosmetics oferuje nam wegańskie pędzle z najwyższej jakości włosia syntetycznego, którymi możemy  wykonać perfekcyjny makijaż.

A to już wiesz?  Nowa kolekcja lakierów hybrydowych by Natalia Szroeder

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Makijaż na święta? Naturalny pomysł od Iuno Cosmetics! LIFESTYLE, Uroda - Pomysł na świąteczny makijaż od IUNO Cosmetics - producenta wegańskich kosmetyków przyjaznych środowisku!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy