LIFESTYLE Uroda

Marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik nagrodzona Diamentem Beauty 201

Marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik nagrodzona Diamentem Beauty 201
Niemiecka marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik powstała z potrzeby, która przerodziła się w

Data publikacji: 2019-02-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik nagrodzona Diamentem Beauty 201
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Niemiecka marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik powstała z potrzeby, która przerodziła się w konieczność…

Marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik nagrodzona Diamentem Beauty 201 LIFESTYLE, Uroda - Niemiecka marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik powstała z potrzeby, która przerodziła się w konieczność...

Niemiecka marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik powstała z potrzeby, która przerodziła się w konieczność. A była to konieczność usunięcia widocznej i brzydkiej blizny z twarzy dziecka. Czy się udało? Zapraszam na naturalną opowieść o poszukiwaniu antidotum na piękno. Czy Martina Gebhardt ukryła ją w swojej marce kosmetyków naturalnych?

 

Jak myślisz, co pomogło usunąć tę bliznę z twarzy dziecka? Okazuje się, że wcale nie był to innowacyjny zabieg medycyny estetycznej ani chirurgii plastycznej. Wystarczyła zwykła maść z lanoliną. To sprawiło, że Martina Gebhardt zaczęła poszukiwać skutecznego antidotum, które pomoże w codziennej pielęgnacji skóry problematycznej. Czytała książki, słuchała ekspertów, poznawała zioła i ich pielęgnacyjne właściwości. Kolejnym etapem było tworzenie naturalnych kosmetyków wypełnionych ekstraktami z roślin i ziół. Udało jej się własnoręcznie wyprodukować maść z tymianku i szałwii. Tak bardzo poprawiła ona kondycję jej cery, że znajomi zaczęli dopytywać o ten preparat.

 

Po jakimś czasie maleńki warsztat kosmetyczny zmienił się w większą firmę, którą nazwano Martina Gebhardt Naturkosmetik. Co ciekawe, zainteresowanie kosmetykami tej marki wzrosło po wybuchu w Czarnobylu. Wtedy to pojawiły się pierwsze sklepy ze zdrową żywnością i ludzie zaczęli uświadamiać sobie, jak bardzo istotny jest ekologiczny styl życia. To był czas ogromnej popularności naturalnych kosmetyków Martina Gebhardt. Wówczas twórczyni marki postanowiła założyć ogród ziołowy. Firma powoli się rozrastała, i tak w 1994 roku produkcję kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik przeniesiono do 400-letniego klasztoru w Wessobrunn. Siedziba firmy znajduje się w Aplach.

 

Jak mówi właścicielka firmy: "Chcę ulepszać świat, dzięki wszystkiemu, co robię". Promuje ona życie w zgodzie z zasadami ekologii. Tworzone przez nią kosmetyki są w 100% preparatami naturalnymi. Aż 90% z nich pochodzi z upraw biodynamicznych lub uprawianych metodami ekologicznymi. Marka odrzuca substancje syntetyczne, które mają przedłużyć datę przydatności kosmetyków oraz sztuczne zapachy i wszelkie zbędne składniki, które mogłyby niekorzystnie wpływać na ludzki organizm bądź środowisko naturalne. Równie rygorystycznie podchodzi do składników testowanych na zwierzętach.

A to już wiesz?  MULTI BIOMASK Anti-Aging Professional Koktajl Odmładzający

 

Właścicielka marki niemieckich kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik uwielbia podróżować po świecie, by poszukiwać ekologicznych, naturalnych i organicznych składników. Olejek z orzecha kokosowego zastępuje syntetyczne i mineralne substancje zapewniające ochronę przed słońcem w kosmetykach Martina Gebhardt.

 

Przeczytaj cały materiał: Marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik nagrodzona Diamentem Beauty 2019

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik nagrodzona Diamentem Beauty 201 LIFESTYLE, Uroda - Niemiecka marka kosmetyków Martina Gebhardt Naturkosmetik powstała z potrzeby, która przerodziła się w konieczność...
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy