LIFESTYLE Uroda

Nogi na pokaz

Nogi na pokaz
Jak się mają twoje nogi na kilka tygodni przed wakacjami? Z czystym sumieniem wskoczysz w mini? Jeśli powstrzymują cię pewne niedoskonałości – sprawdź, jak możesz się od nich uwolnić! Nasz ekspert mówi, jak do lata pozbyć się najczęstszych problemów dotyczących

Data publikacji: 2016-05-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nogi na pokaz
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Jak się mają twoje nogi na kilka tygodni przed wakacjami? Z czystym sumieniem wskoczysz w mini? Jeśli powstrzymują cię pewne niedoskonałości – sprawdź, jak możesz się od nich uwolnić! Nasz ekspert mówi, jak do lata pozbyć się najczęstszych problemów dotyczących nóg.

Nogi na pokaz LIFESTYLE, Uroda - Jak się mają twoje nogi na kilka tygodni przed wakacjami? Z czystym sumieniem wskoczysz w mini? Jeśli powstrzymują cię pewne niedoskonałości – sprawdź, jak możesz się od nich uwolnić! Nasz ekspert mówi, jak do lata pozbyć się najczęstszych problemów dotyczących nóg.

Jak się mają twoje nogi na kilka tygodni przed wakacjami? Z czystym sumieniem wskoczysz w mini? Jeśli powstrzymują cię pewne niedoskonałości –możesz się od nich uwolnić! Nasz ekspert podpowiada, jak do lata pozbyć się najczęstszych problemów dotyczących nóg.

POROBLEM: zmiany naczyniowe (pajączki)

Najczęstszy problem to tak zwane pajączki – potocznie mówi się, że to popękane naczynka. To nie do końca trafne określenie. – Fachowo takie zmiany naczyniowe nazywamy teleangiektazjami. Nie są to pęknięte, ale trwale rozszerzone naczynia krwionośnie – tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska, ekspert medycyny estetycznej i specjalista dermatolog z Centrum WellDerm w Warszawie i Wrocławiu. Gdy się pojawią, nie pomogą preparaty do stosowania zewnętrznego. – Takie naczynka należy zamknąć, wtedy wygląd skóry i jej koloryt wraca do normy – mówi ekspert.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej:

LASER! Bądźmy szczerzy, tego typu zmian naczyniowych nie jesteśmy w stanie pozbyć się poprzez pielęgnację, nie pomogą tu preparaty stosowane zewnętrznie ani dieta. Należy wybrać metodę jak najskuteczniejszą, najszybszą i komfortową, jaką jest laser. Amerykański laser Cutera Excel V potrafi zamknąć „pajączki” nawet podczas pierwszego zabiegu. Światło lasera, działając na hemoglobinę, przekształca się w ciepło, które zasklepia ściany naczyń krwionośnych i przywraca skórze naturalny wygląd bez rumienia i pajączków.

KOSZT: od 200 zł PROBLEM: owłosienie

Doskonale to znamy, przychodzi pierwsze słońce i nagle przypominamy sobie, że warto byłoby rozprawić się z niepotrzebnym owłosieniem. I to najchętniej raz na zawsze, bez obawy przed wrastającymi włoskami, i bólem, związanym z depilacją mechaniczną.

A to już wiesz?  ZESTAW ŚWIĄTECZNY OD MARKI ELANCYL.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej:

EPILACJA! Jeśli nie chcemy każdego dnia spędzać z maszynką w ręku, lub jeśli chcemy uniknąć problemu wrastających włosków po depilatorze czy depilacji woskiem – wybierzmy laser. Laserowa epilacja w przeciwieństwie do depilacji woskiem czy depilatorem mechanicznym niszczy nie tylko włos, lecz także macierz i odżywiającą go brodawkę. W ten sposób skutecznie i TRWALE usuwa zbędne owłosienie. Tajemnicą skuteczności epilacji laserem Palomar Vectus jest indywidualne i precyzyjne dopasowanie parametrów zabiegu. Siła impulsu świetlnego dostosowana jest do koloru włosów, a jednocześnie czytnik melaniny komputerowo określa fototyp skóry. Daje to z jednej strony gwarancję bezpieczeństwa z drugiej skuteczność przy każdym kolorze włosów. 

KOSZT: 200 zł mała okolica, 300 zł duża okolica

PROBLEM: cellulit

Pomarańczowa skórka potrafi spędzić sen z powiek. Nie poprawia humoru fakt, że cellulit dotyczy większości z nas, i że jest demokratyczny – mają go dziewczyny i z nadmiarem kilogramów, i te zupełnie szczupłe, i dojrzałe, jak i i bardzo młode. Tak czy siak, wszystkie tak samo marzymy o tym, żeby się go pozbyć.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej:

TERAPIA ŁĄCZONA: MEZOTERAPIA+ENDERMOLOGIA. Wydawałoby się, że na temat leczenia cellulitu powiedziano już wszystko, że najważniejsza jest dieta, ruch i masaże. To też. Ale najważniejsze, żeby zaatakować cellulit na poziomie komórkowym. Profesor Motolese odkrył, że cellulit tworzy się, gdy w tkance podskórnej kumulują się jony żelaza, które dostają się do przestrzeni międzykomórkowych z osłabionych naczyń krwionośnych. Na podstawie badań stworzył preparat Alidya, który zamienia toksyczne jony żelaza w chelaty, czyli związki rozpuszczalne w wodzie i łatwo usuwalne z organizmu. Zabieg rozpuszcza toksyny, zwiększa drenaż limfatyczny i przyspiesza ich usuwanie, poprawia krążenie i dotlenia skórę oraz regeneruje struktury białkowe zniszczone przez jony żelaza, dodatkowo działa antyoksydacyjnie. Jeśli połączymy do z głębokim masażem mechanicznym skuteczność terapii jest wielokrotnie zwiększona.

A to już wiesz?  WAKACYJNE PODRÓŻE KOSMETYCZNE I NIE TYLKO…

KOSZT: 3600zł 3-tygodniowa terapia antycellulitowa

PROBLEM: nadmiernie rozbudowane mięśnie łydek

Często zbyt umięśnione i napięte łydki to efekt dużej aktywności fizycznej. Paradoksalnie okazuje się, że intensywnie ćwicząc dla smukłej sylwetki i zdrowia, możemy wypracować zbyt atletyczne łydki. W efekcie zamiast ciesząc się swoją wysportowaną sylwetką, chodzimy w spodniach, żeby zasłonić nogi. – Wiem, co zrobić, żeby osoby, które mają taki problem, mogły odzyskać swobodę – zapewnia dr Bliżanowska.

ROZWIĄZANIE:

BOTOKS. Toksynę botulinową podaję w kilku-kilkunastu punktach na łydce – w ten sposób relaksuję mięśnie. Efekty widoczne są po kilku tygodniach. Łydka wysmukla się. I choć zabieg trzeba powtarzać, po każdej iniekcji efekt jest lepszy, a odstępy między zabiegami dłuższe.

KOSZT: 1800 zł

PROBLEM: miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej

Zdarzają się takie miejsca, z których, pomimo sporych wysiłków: dieta, ćwiczenia, trudno pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. – Jeśli chodzi o nogi, takimi punktami newralgicznymi najczęściej są kolana oraz górna linia ud i tworzące się tam „bryczesy” – wymienia ekspert z Centrum WellDerm.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej:

BODY CONTOURING. Chodzi o miejscowe rzeźbienie ciała za pomocą łączonych metod medycyny estetycznej. Najlepsze sprawdzone efekty walki z oporną tkanką tłuszczową uzyskuję łącząc mezoterapię lipolityczną i intensywny masaż lipolityczny, czyli endermologię LPG. Odpowiednie przeplatanie zabiegów i właściwe zaplanowanie ich w czasie daje naprawdę rewelacyjne efekty! Mezoterapia koktajlem na bazie fosfatydylocholiny rozbija i uwalnia nagromadzony tłuszcz w tkance tłuszczowej, a  peptydy biomimetyczne zawarte w preparacie przyspieszają lipolizę. Nadprogramowe depozyty tłuszczu zostają zmetabolizowane i bezpiecznie wydalone przez organizm. Endermologia LPG redukuje tkankę tłuszczową, poprawia mikrokrążenie i uelastycznia skórę, a poddane zabiegowi miejsca zyskują pożądany kształt. Muszę jednak podkreślić, że nie jest to terapia odchudzająca – sprawdza się miejscowo, nie zastąpi innych metod walki z nadwagą.

A to już wiesz?  Kremowe mleczko nawilżająco-odżywcze ARGAN & OLIVE Eveline Cosmetics

KOSZT: 3600zł 3-tygodniowa terapia antycellulitowa 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nogi na pokaz LIFESTYLE, Uroda - Jak się mają twoje nogi na kilka tygodni przed wakacjami? Z czystym sumieniem wskoczysz w mini? Jeśli powstrzymują cię pewne niedoskonałości – sprawdź, jak możesz się od nich uwolnić! Nasz ekspert mówi, jak do lata pozbyć się najczęstszych problemów dotyczących nóg.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy