LIFESTYLE Uroda

Nowy salon urody i SPA w OVO Wrocław

Nowy salon urody i SPA w OVO Wrocław
Postępuje komercjalizacja OVO Wrocław zaprojektowanego przez pracownię GSArch. Powstaje strefa Health & Beauty dla najbardziej wymagających. Do prestiżowego Holmes Place, operatora centrum fitness, dołącza ekskluzywny salon urody i SPA

Data publikacji: 2016-08-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowy salon urody i SPA w OVO Wrocław
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Postępuje komercjalizacja OVO Wrocław zaprojektowanego przez pracownię GSArch. Powstaje strefa Health & Beauty dla najbardziej wymagających. Do prestiżowego Holmes Place, operatora centrum fitness, dołącza ekskluzywny salon urody i SPA Kandara.

Nowy salon urody i SPA w OVO Wrocław LIFESTYLE, Uroda - Postępuje komercjalizacja OVO Wrocław zaprojektowanego przez pracownię GSArch. Powstaje strefa Health & Beauty dla najbardziej wymagających. Do prestiżowego Holmes Place, operatora centrum fitness, dołącza ekskluzywny salon urody i SPA Kandara.

Będzie w nim m.in. pięć przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych oraz gabinet do zabiegów dla dwojga. Otwarcie tej jesieni.

Kandara to ekskluzywne salony urody działające we Wrocławiu. Marka  oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetologicznych. Wyróżnia się m.in. najwyższymi standardami obsługi klienta, oryginalnymi masażami i luksusowymi zabiegami kosmetycznymi. Współpracuje też z najbardziej prestiżowymi markami kosmetycznymi z całego świata.

– Koncepcja i architektoniczna forma OVO, przypominająca kroplę wody, spowodowały, że zdecydowaliśmy się na otwarcie tu naszego nowego salonu. OVO Wrocław kreuje standardy dla najbardziej wymagających, dlatego doskonale wpisuje się w strategię rozwoju naszej marki. Słowo „Kandara” w staroindyjskim oznacza świątynię, szczególne miejsce, w którym można odzyskać harmonię i zgłębić tajniki doskonałości – mówi Agata Wendzonka, właścicielka salonu.

Jak będzie wyglądał nowy salon Kandara? Na powierzchni 160 m2 powstanie elegancka recepcja wraz z wygodną poczekalnią dla gości SPA, pięć przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, gabinet do zabiegów dla dwojga, duży gabinet manicure oraz osobny do zabiegów pedicure. Wcześniej z OVO Wrocław związał się Holmes Place, międzynarodowa sieć ekskluzywnych klubów sportowych. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu fitness, w tym indywidualne programy treningowe i żywieniowe.

– Marki Holmes Place i Kandara idealnie się uzupełniają. Salon SPA będzie miejscem prestiżowym, w trendzie slow life. Wraz z centrum fitness stworzy unikatową w skali Wrocławia strefę Health & Beauty, gdzie będzie można zadbać o sprawność fizyczną i wygląd. Z usług na najwyższym poziomie skorzystają mieszkańcy apartamentów, goście hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, a także wrocławianie – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

A to już wiesz?  Botoks – co powinnaś o nim wiedzieć?

 

Konsekwentna komercjalizacja OVO Wrocław

OVO Wrocław to spójny kompleks z apartamentami, biurami oraz hotelem DoubleTree by Hilton, zaprojektowany przez prestiżową paryską pracownię GSArch (architektem koncepcyjnym był Asaf Gottesman). To obiekt łączący wiele funkcji w nowoczesny sposób. Na przykład klub Holmes Place i salon Kandara połączone są z hotelem bezpośrednio windą, dzięki czemu goście hotelowi wygodnie skorzystają z ich usług. Kompleks OVO znajduje się w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od Rynku i innych ważnych punktów Wrocławia. Z zewnątrz budynek przypomina kroplę wody.

– Nasz wielofunkcyjny obiekt wyróżnia się futurystyczną architekturą, ale tworzy też zupełnie nową jakość życia. Od początku prowadzimy komercjalizację konsekwentnie i kompleksowo. Uzupełniamy ofertę o usługi zapewniające komfort i wpisujące się w oczekiwania osób preferujących nowoczesny styl miejskiego życia – podkreśla Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław.

Lokale usługowe i handlowe znajdują się także na parterze OVO Wrocław. Ich komercjalizacja trwa. Będą tu działały sklepy, butiki czy lokale gastronomiczne, w tym m.in. OVO Bar & Restaurant. Przestrzeń handlowo-usługowa w OVO Wrocław zajmuje łącznie 4 600 mkw. Obecnie skomercjalizowanych jest już 50% tej powierzchni. Ważnym elementem koncepcji OVO jest również wewnętrzny zielony dziedziniec, który będzie otwartym miejscem spotkań oraz wydarzeń.

 

OVO Wrocław realizuje Wings Properties Sp. z o.o. Spółka jest wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).

 

OVO Wrocław zaprojektowany przez pracownię GSArch to wielofunkcyjny kompleks zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Podwale 82-84, obok Parku Słowackiego oraz Promenady Staromiejskiej, pomiędzy Galerią Dominikańską i gmachem Poczty Głównej. Od wrocławskiego Rynku i Ostrowa Tumskiego kompleks dzieli zaledwie kilka minut spaceru. Znajdzie się tu m.in. się tu 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wrocław.

A to już wiesz?  To alergia czy może…smog?

 

Angel Poland Group powstała w 2003 roku. Jest jedną z największych grup deweloperskich w Polsce skupiających się na inwestycjach premium. Zrealizowała w Krakowie apartamentowce Angel City, Angel Plaza i Angel Wawel. We Wrocławiu wybudowała pięciogwiazdkowy hotel The Granary, odrestaurowując dawny spichlerz, jest jednym z inwestorów luksusowego kompleksu OVO Wrocław połączonego z hotelem DoubleTree by Hilton Wrocław, a także zrealizowała pierwsze kompleksowe centrum seniora Angel Care.

http://ovowroclaw.com/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowy salon urody i SPA w OVO Wrocław LIFESTYLE, Uroda - Postępuje komercjalizacja OVO Wrocław zaprojektowanego przez pracownię GSArch. Powstaje strefa Health & Beauty dla najbardziej wymagających. Do prestiżowego Holmes Place, operatora centrum fitness, dołącza ekskluzywny salon urody i SPA Kandara.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy