LIFESTYLE Uroda

Odmładzająca moc kolagenu

Odmładzająca moc kolagenu
Zauważasz pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci blask i elastyczność? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Teraz dzięki przełomowemu kolagenowi Linerase, odzyskanie młodego wyglądu i zatrzymanie procesów starzenia będzie jeszcze

Data publikacji: 2015-06-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Odmładzająca moc kolagenu
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Zauważasz pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci blask i elastyczność? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Teraz dzięki przełomowemu kolagenowi Linerase, odzyskanie młodego wyglądu i zatrzymanie procesów starzenia będzie jeszcze łatwiejsze!

Odmładzająca moc kolagenu LIFESTYLE, Uroda - Zauważasz pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci blask i elastyczność? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Teraz dzięki przełomowemu kolagenowi Linerase, odzyskanie młodego wyglądu i zatrzymanie procesów starzenia będzie jeszcze łatwiejsze!

Zdrową, młodą i jędrną skórę zawdzięczamy głównemu jej budulcowi, którym jest kolagen. Niestety z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. 

W procesie starzenia się, oprócz spadku elastyczności związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu oraz elastyny, dodatkowo zmniejsza się ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, a mięśnie twarzy stają się słabsze. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy.

Możemy jednak temu przeciwdziałać, a najlepszym sposobem w walce z utratą kolagenu jest uzupełnianie jego niedoborów oraz niwelowanie efektów jego ubytku. Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze ponieważ na rynku pojawił się właśnie włoski kolagen Linerase, przeznaczony do zabiegów regeneracji i odbudowy tkanek.

Nasz ekspert dr hab. Aleksandra Lesiak, Dermoklinika Centrum Medyczne w Łodzi mówi:

„LINERASE to nowoczesny i bezpieczny preparat do podawania śródskórnego, zarejestrowany jako wyrób medyczny. Preparat ten nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, a jego stosowanie w połączeniu z lidokainą sprawia, że procedura zabiegu  jest właściwie bezbolesna. Dzięki tym właściwościom pacjent może szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków. Jest to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, a kuracja ta może stać się przełomem w walce z oznakami starzenia. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry  poprzez zwiększenie jędrności, nawilżenia i kolorytu skóry.”

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie wyraźnie różnicę w elastyczności i gęstości skóry można cieszyć się efektami młodszego wyglądu od 12 do 18 miesięcy. Linerase zapewnia naturalną regenerację i przywraca skórze jej naturalną strukturę poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego kolagenu.

A to już wiesz?  Odkryj innowacyjną pielęgnację odżywczą AVON Anew Nutri-Advance

Zatem nie zwlekaj – zmarszczki nie muszą być już problemem!

Więcej informacji na stronie: www.bdaesthetic.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Odmładzająca moc kolagenu LIFESTYLE, Uroda - Zauważasz pierwsze oznaki starzenia? Twoja skóra traci blask i elastyczność? Nie wiesz jak temu przeciwdziałać? Teraz dzięki przełomowemu kolagenowi Linerase, odzyskanie młodego wyglądu i zatrzymanie procesów starzenia będzie jeszcze łatwiejsze!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy