Prezerwatywy

Odnajdź swój styl Durex

Odnajdź swój styl Durex
Informacja prasowa 06.07.2021 r., Warszawa Odnajdź swój styl Durex Mieć swój styl oznacza, że ubieramy i zachowujemy się tak, żeby najlepiej wyrazić siebie i zaznaczyć

Informacja prasowa 06.07.2021 r., Warszawa

Odnajdź swój styl Durex

Mieć swój styl oznacza, że ubieramy i zachowujemy się tak, żeby najlepiej wyrazić siebie i zaznaczyć swoją osobowość. Przymierzamy, sprawdzamy różne konfiguracje i dopasowujemy ubrania do swoich upodobań. Wyrażanie własnego stylu wychodzi jednak poza granice mody. To sposób poruszania się, mówienia i spędzania czasu, ale również forma czerpania przyjemności z seksu. Każdy ma indywidualny styl w łóżku, a wspólnym mianownikiem dla wszystkich jest dbanie o bezpieczeństwo podczas zbliżenia. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować ze swoich preferencji oraz pragnień. Również tutaj jest miejsce na testowanie, przymierzanie i szukanie idealnego rozwiązania. Do poszukiwań, próbowania, a w końcu rozkoszowania się idealnym dla nas seksem, zaprasza Durex, w którego ofercie znajduje się wiele wariantów prezerwatyw.

Najprostsza i najbardziej podstawowa definicja prezerwatywy mówi, że jest to jedna z metod antykoncepcji, która ponadto zmniejsza ryzyko zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ograniczając się do tego określenia, można by pomyśleć, że skoro tylko do tego służą prezerwatywy, to nie warto kombinować przy ich wyborze, bo wszystkie spełniają te same funkcje. Otóż nie. Prezerwatywy, poza tym, że mają zapobiegać określonym sytuacjom, mogą też zwiększać intensywność doznań. A jako że dla każdego inny rodzaj przyjemności jest tym najlepszym, na rynku dostępne są przeróżne warianty tego środka antykoncepcji.

Jaki w takim razie wybrać? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Przyjemność dla każdego oznacza coś innego i nie u wszystkich tak samo sprawdzi się dany wariant. I nie, nie wystarczy kierować się rozmiarem. To oczywiście ważny element dopasowania idealnego dla siebie rodzaju prezerwatyw, ale nie jedyny, który ma znaczenie. Cienkość, kształt, materiał, poziom nawilżenia – to wszystko również można dostosowywać do własnych potrzeb i własnego stylu. Tak samo, jak w poszukiwaniu stylu, w którym czujesz się najlepiej – nie chodzi tylko o to, żeby ubranie było dopasowane. Zgadzać się musi także rodzaj materiału czy design. Bo dopiero, gdy wszystkie części składowe pasują, można czuć się po prostu dobrze.

Warto więc spróbować określić swój styl w łóżku i na tej podstawie, wybrać odpowiadający mu rodzaj prezerwatyw. Dla osób, które chcą zapewnić swojej partnerce dodatkową stymulację, doskonałym wyborem będzie Durex Intense. Dzięki pokrytej prążkami i wypustkami powierzchni, a także za sprawą rozgrzewająco-chłodzącego i mrowiącego lubrykantu, łóżkowe doznania mogą przenieść się na zupełnie inny, nieznany dotąd poziom. Ci, którym z kolei zależy na zachowaniu jak największej bliskości, powinni przyjrzeć się wariantowi Durex Invisible Supercienkie. To najcieńsze prezerwatywy w portfolio marki, które powstały, aby zwiększyć uwrażliwienie przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony. W ofercie Durex jest także opcja dla tych, którzy do odczuwania większego komfortu potrzebują dodatkowego nawilżenia. Tutaj odpowiedzią są prezerwatywy z linii Feel Thin, a dokładnie wariant Feel Thin Fetherlite Elite. Tę linię w ostatnim czasie rozszerzono o produkt przeznaczony dla mężczyzn, ceniących sobie komfort, swobodę i przestrzeń. W tym celu do portfolio Durex włączono wariant Feel Thin XL, czyli większe od standardowych prezerwatyw marki.

Oferta Durex sprawia, że jest w czym wybierać i każdy może tutaj znaleźć odpowiadający swojemu stylowi wariant. Dodatkowym ułatwieniem w poszukiwaniach są „ikony nawigacyjne” znajdujące się na opakowaniach prezerwatyw. Dzięki nim można zobaczyć, jaką cienkość, jaki rozmiar, materiał oraz poziom nawilżenia mają poszczególne rodzaje. Następnie należy zestawić to z własnymi preferencjami, a mówiąc inaczej – z własnym stylem. Bo prezerwatywy są jak ubrania – muszą pasować do nas, a nie my do nich.

„Pasuje Idealnie”:

O marce DUREX®
DUREX® jest liderem w kategorii marek działających na rzecz zdrowia seksualnego na świecie. W swoim portfolio posiada prezerwatywy, żele intymne oraz gadżety do masażu osobistego. Od pozyskiwania materiałów do produkcji aż do edukacji seksualnej DUREX® stara się postępować właściwie, w odpowiedzialny sposób, który przynosi korzyść lokalnym społecznościom. Każda z prezerwatyw DUREX® jest w 100% testowana elektronicznie, a wszystkie serie przechodzą 5 testów jakości.

DUREX® to ponad 90 lat badań, rozwoju i doświadczeń. Misją marki jest promowanie miłości poprzez bezpieczny seks. Wszystkie działania prowadzone są w partnerstwie z ludźmi, dla których seks nie ma tajemnic. To pracownicy służby zdrowia, naukowcy i wykładowcy, a ich celem jest to, aby seks był po prostu czymś przyjemnym. DUREX® wierzy w seks, który jest otwarty, autentyczny, dostarcza przyjemności i wprowadza w nasze życie nieco bałaganu. Wierzy, że przyjemny i bezpieczny seks powinien być dostępny dla każdego. Właśnie dlatego DUREX® nigdy nie przestanie wprowadzać na rynek innowacyjnych produktów, wznoszących doznania seksualne na wyższy poziom oraz wspierających budowanie bliskości i osiąganie wspólnej satysfakcji. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.Durex.pl

O firmie Reckitt
Reckitt istnieje po to, aby chronić, leczyć i pielęgnować. Firma nieustannie dąży do czystszego i zdrowszego świata, wierząc, że dostęp do najwyższej jakości higieny, dobrego samopoczucia oraz żywienia to prawo, a nie przywilej.

Reckitt jest firmą stojącą za jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek konsumenckich na świecie w dziedzinie higieny, zdrowia i żywienia. Wśród nich są m.in: ENFAMIL, NUTRAMIGEN, NUROFEN, STREPSILS, GAVISCON, MUCINEX, DUREX, CLEARASIL, LYSOL, DETTOL, VEET, HARPIC, CILLIT BANG, MORTEIN, FINISH, VANISH, CALGON, WOOLITE, AIR WICK oraz wiele innych. Higiena, zdrowie i odżywianie mają znaczenie dla nas wszystkich.

Każdego dnia na całym świecie kupowanych jest ponad 20 milionów produktów Reckitt. Firma zawsze na pierwszym miejscu stawia konsumentów – ludzi. Codziennie szuka nowych możliwości, dąży do doskonałości we wszystkim, co robi i buduje wspólny sukces ze wszystkimi swoimi partnerami. Zawsze starając się postępować właściwie.

Reckitt to zróżnicowany, globalny zespół składający się z ponad 43 000 pracowników. Firma wykorzystuje wspólną energię, by działać na rzecz zdrowszej planety i bardziej sprawiedliwego społeczeństwa. Reckitt to część czegoś większego, dzięki czemu możliwa jest zmiana na lepsze.
Dowiedz się więcej na Reckitt.com