LIFESTYLE Uroda

Oszczędzaj czas i pieniądze!

Oszczędzaj czas i pieniądze!
W dzisiejszym świecie mówi się, że czas jest na wagę złota. Zdarzają się dni, kiedy brakuje nam go nawet nam chwilę relaksu. Jeśli zatem dokonując prostych wyborów możemy zaoszczędzić nawet kilka minut dziennie – dlaczego mielibyśmy z tego

Data publikacji: 2019-07-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Oszczędzaj czas i pieniądze!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

W dzisiejszym świecie mówi się, że czas jest na wagę złota. Zdarzają się dni, kiedy brakuje nam go nawet nam chwilę relaksu. Jeśli zatem dokonując prostych wyborów możemy zaoszczędzić nawet kilka minut dziennie – dlaczego mielibyśmy z tego zrezygnować?

Oszczędzaj czas i pieniądze! LIFESTYLE, Uroda - W dzisiejszym świecie mówi się, że czas jest na wagę złota. Zdarzają się dni, kiedy brakuje nam go nawet nam chwilę relaksu. Jeśli zatem dokonując prostych wyborów możemy zaoszczędzić nawet kilka minut dziennie – dlaczego mielibyśmy z tego zrezygnować?

W dzisiejszym świecie mówi się, że czas jest na wagę złota. Zdarzają się dni, kiedy brakuje nam go nawet nam chwilę relaksu. Jeśli zatem dokonując prostych wyborów możemy zaoszczędzić nawet kilka minut dziennie – dlaczego mielibyśmy z tego zrezygnować? W końcu możemy je spędzić w gronie najbliższych lub przeznaczyć tylko dla siebie! A jeśli oszczędność czasu może jednocześnie wiązać się z mniejszym zużyciem energii? Lubimy proste rozwiązania, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale także pozytywnie wpływają na środowisko. Firma Remington wspiera wartości wyznawane w naszych domach i wprowadza na rynek urządzenia, które skutecznie wpasowują się w obecne standardy promujące oszczędność czasu, energii, a także dbałość o otaczający nas świat.

Każdy moment jest idealny, by w prostych gestach przyczynić się do polepszenia naszego dnia. Nadchodzące lato jest idealnym momentem, aby wprowadzić kilka prostych sposobów, które nam w tym pomogą. Znajdź chwilę dla siebie i zastanów się co może wywołać uśmiech na twojej twarzy. Być może będzie to dodatkowe pięć minut rano, kiedy śpieszysz się na spotkanie? Albo miłe zaskoczenie w postaci niższych rachunków? Nawet najmniejsze czyny wykonywane regularnie w przyszłości mogą przynosić duże rezultaty!

Gorące, letnie dni przyczyniają się do zużywania znacznie większej ilości wody, ale z drugiej strony dają nam możliwość, aby w prostych krokach skupić się na oszczędzaniu energii elektrycznej. Jednym z nich jest ograniczenie suszenia włosów. To nie tylko świetny sposób na ich regenerację, ale również niemarnotrawienie prądu. A co w sytuacji, kiedy brakuje nam czasu, a musimy pilnie wyjść z domu? Odpowiedzią na to pytanie będą nowe, ekologiczne suszarki firmy Remington, które nie tylko przyczyniają się do polepszenia kondycji naszego włosa, ale przede wszystkim.. oszczędzają prąd! Do tego dochodzi również efekt jonizacji powietrza oraz brak elektryzowania się włosów!

A to już wiesz?  Medyczne innowacje. Karboksyterapia w białostockim Estimed.

Suszarka Thermacare Pro 2200pomaga nam szybko wysuszyć włosy przy znacznie mniejszym nagrzewaniu. Urządzenie zapewnia nam odpowiednią ochronę, zużywa znacznie mniej energii oraz zapobiega elektryzowaniu. Rozprowadzanie ciepła w połączeniu z właściwościami antystatycznymi pozwala uzyskać lśniący efekt przy każdym użyciu.

Thermacare Pro 2300oferuje połączenie szybkiego suszenia z większą ochroną włosów. Jako mocna, ale delikatna suszarka 2100W, oferuje taką samą prędkość suszenia jak suszarka 2300W ale przy mniejszej ilości nagrzewania. Urządzenie sprzyja szybkiej pielęgnacji bez pogarszania wydajności.

Trzecią propozycją od marki Remington jest Thermacare Pro 2400posiadająca dodatkową funkcję turbo boost, do szybkiego i wydajnego suszenia, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Suszarka o mocy 2200W, ale oferuje nam wydajność suszarki 2400W. Ta, w połączeniu z szybkością 90km/h, oznacza szybkie suszenie przy znacznie mniejszym nagrzewaniu.

Polepszenie jakości naszego życia poprzez oszczędność czasu oraz energii nie musi wiązać się z całkowitą zmianą naszych przyzwyczajeń. Nawet najprostsze gesty będą doceniane i zaowocują w przyszłości widocznymi rezultatami. Zacznij od małych czynów, by z biegiem lat nauczyć się zmiany swoich zwyczajów, które nie tylko pozytywnie wpłyną na Twoje życie, ale również przyczynią się do dbałości o środowisko. W dzisiejszych czasach trend EKO jest przecież szczególnie ważny i znaczy wiele więcej, niż kiedykolwiek. Małymi krokami możemy wspólnie tworzyć wielkie rzeczy.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Oszczędzaj czas i pieniądze! LIFESTYLE, Uroda - W dzisiejszym świecie mówi się, że czas jest na wagę złota. Zdarzają się dni, kiedy brakuje nam go nawet nam chwilę relaksu. Jeśli zatem dokonując prostych wyborów możemy zaoszczędzić nawet kilka minut dziennie – dlaczego mielibyśmy z tego zrezygnować?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy