LIFESTYLE Uroda

Podaruj piękno na Święta

Podaruj piękno na Święta
Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Ten podarunek na pewno się jej

Data publikacji: 2016-11-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Podaruj piękno na Święta
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Ten podarunek na pewno się jej spodoba!

Podaruj piękno na Święta LIFESTYLE, Uroda - Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Ten podarunek na pewno się jej spodoba!

Święta coraz bliżej, warto zatem już teraz pomyśleć, jak chcemy uszczęśliwić najbliższych. Może w tym roku zaplanować dla nich odrobinę wytchnienia od codziennego pośpiechu? Podarunek Piękności to chwile relaksu i pielęgnacji w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Koniec roku to wyjątkowy czas, w którym magiczne chwile spędzone w rodzinnym gronie idą w parze z przedświątecznym gorączkowym bieganiem po sklepach. Lista pomysłów na prezent bywa długa, ale decyzję często zostawiamy na ostatnią chwilę. Zawsze jednak chcemy, by nasz prezent był wyjątkowy i sprawił obdarowanej osobie prawdziwą radość.

Czy istnieje prezent idealny?

Podobno dawanie sprawia większą przyjemność, niż otrzymywanie prezentów. A przynajmniej wtedy, gdy prezent jest udany… Zaskocz bliską osobę Podarunkiem Piękności do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, który będzie okazją do chwili spokoju i relaksu. Określ wartość vouchera, a osoba, której go podarujesz, sama zdecyduje, jak go wykorzystać. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że dostanie dokładnie to, czego jej potrzeba. Podarunek można wykorzystać na zabiegi na twarz i ciało, także te z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, masaże oraz na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Pomyśl też o sobie

A gdy już odhaczysz na swojej liście wszystkie prezenty, które chcesz w tym roku włożyć pod choinkę, zastanów się, czy i sama nie zasługujesz na taki prezent… Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała doskonale przygotują Cię do kolejnego wyzwania – w końcu zaraz po świętach nadchodzi sylwestrowe szaleństwo!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Podaruj piękno na Święta LIFESTYLE, Uroda - Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Ten podarunek na pewno się jej spodoba!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Selfie Project Lekki krem matująco nawilżający

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy