LIFESTYLE Uroda

Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej „Dłonie pełne dobra”

Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej „Dłonie pełne dobra”
Kup Zestaw Satin Lips™ i stań się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra” marki Mary Kay, która po raz kolejny wspiera podopiecznych Fundacji One Day. Ambasadorką tegorocznej edycji jest Alżbeta

Data publikacji: 2020-07-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej „Dłonie pełne dobra”
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Kup Zestaw Satin Lips™ i stań się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra” marki Mary Kay, która po raz kolejny wspiera podopiecznych Fundacji One Day. Ambasadorką tegorocznej edycji jest Alżbeta Lenska.

Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej „Dłonie pełne dobra” LIFESTYLE, Uroda - Kup Zestaw Satin Lips™ i stań się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra” marki Mary Kay, która po raz kolejny wspiera podopiecznych Fundacji One Day. Ambasadorką tegorocznej edycji jest Alżbeta Lenska.

Zadbane usta to ważny element wyglądu i wizytówka każdej kobiety. Do ich pielęgnacji wybierz produkt, który kompleksowo zadba o ich stan. A co, jeśli poza widoczną poprawą tej delikatnej strefy sprawi on również, że pomożesz drugiej osobie? Kup Zestaw Satin Lips™ i stań się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra” marki Mary Kay, która po raz kolejny wspiera podopiecznych Fundacji One Day. Ambasadorką tegorocznej edycji jest Alżbeta Lenska.

Spierzchnięte usta to problem, z którym część z nas boryka się niezależnie od pory roku. Picie zbyt małej ilości wody, suche lub mroźne powietrze, różnice temperatur, a nawet spożywanie pikantnych potraw sprawia, że wargi stają się przesuszone i mogą boleśnie pękać. Możesz jednak temu łatwo zaradzić, regularnie o nie dbając. Tak! Dbanie o delikatną skórę ust powinno stać się częścią Twojej pielęgnacyjnej rutyny. Dzięki temu nie będziesz miała problemu z ich pierzchnięciem, a Twoja ulubiona pomadka zawsze będzie się prezentować nieskazitelnie!

Zestaw Satin Lips™ White Tea & Citrus zadba o Twoje usta, ale może pomóc też innym!

Do pielęgnacji użyj Zestawu Satin Lips™ White Tea & Citrus od Mary Kay, w skład którego wchodzą dwa wyjątkowe produkty, dzięki którym w domowym zaciszu wykonasz zabieg niczym w SPA. W pierwszym etapie użyj Cukrowego Peelingu do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus, który dzięki zawartości kryształków naturalnego cukru delikatnie złuszcza zbędny naskórek, polerując usta, aż do ich absolutnej gładkości. Następnie nałóż Balsam do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus, który zafunduje skórze dodatkową dawkę nawilżenia. W składzie obu produktów znajdziesz bogate w antyoksydanty masło shea, które pomoże skórze utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Delikatny zapach białej herbaty oraz cytrusów zadba także o Twoje zmysły. Połączenie tych dwóch kosmetyków sprawi, że skóra Twoich ust stanie się niezwykle miękka i nawilżona.

A to już wiesz?  BeautyShow.pl zmienia się po 7 latach

Produkty do ust wspierają zainicjowaną przez firmę Mary Kay kampanię społeczną „Dłonie pełne dobra”. Jeden dolar z każdego sprzedanego Zestawu Satin Lips™ zostanie przekazany podopiecznym Fundacji One Day. Środki zebrane dzięki akcji zostaną przeznaczone na kursy zawodowe dla wychowanków domów dziecka.

Ambasadorką tegorocznej edycji kampanii jest Alżbeta Lenska – polska aktorka filmowa i teatralna, czeskiego pochodzenia. Prywatnie żona aktora Rafała Cieszyńskiego, wraz z którym angażuje się w działalność charytatywną i społeczną.  Jest jedną z ambasadorek i osób promujących Wigilię One Day – wigilijnego spotkania dla dzieci z domów dziecka.

Jak stać się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra”?

Wystarczy, że w terminie od 12 maja do 31 grudnia 2020 roku dokonasz zakupu Zestawu Satin Lips™ White Tea & Citrus u konsultantki Mary Kay. Poinformuj swoje znajome o tej kampanii, publikując na Instagramie zdjęcie z hashtagiem #dloniepelnedobra.

Dlaczego warto pomóc?

Zeszłoroczna, pierwsza edycja kampanii „Dłonie pełne dobra” była sukcesem! Zebrane pieniądze pomogły zorganizować kursy dla 10-ciu podopiecznych Fundacji One Day w ramach programu USAMODZIELNIENI, który funduje kursy zawodowe oraz odkrywa talenty młodych osób poprzez wykonywanie testów Gallupa, coaching indywidualny i pracę warsztatową. Co roku pomaga usamodzielnić się 200 osobom – młodzieży opuszczającej pieczę zastępczą.

W Mary Kay pomaganie mamy zapisane w DNA! Zeszłoroczna edycja kampanii „Dłonie pełne dobra” tylko utwierdziła nas w przekonaniu, jak wiele możemy osiągnąć działając wspólnie za pomocą małych gestów. Każdy, kto zakupił zeszłoroczny kampanijny produkt – Odżywczy Krem do Rąk Satin Hands® z Masłem Shea – dorzucił do tego małą cegiełkę od siebie. Efekt przerósł nasze oczekiwania! Dzięki zaangażowaniu naszych konsultantek oraz klientek, mogliśmy wesprzeć wspaniałą młodzież. Aż 10-ciu podopiecznych Fundacji One Day miało dzięki temu szansę odbyć kursy zawodowe lub rozwijać swoje pasje. Głęboko wierzymy, że w przyszłości pomoże im to w podjęciu wymarzonej pracy. Cieszymy się, że możemy być częścią tej wspaniałej inicjatywy i mamy nadzieję, że w tym roku uda się jeszcze bardziej wydłużyć tę listę! – Natalia Zgorzelska, Marketing Communication Coordinator, Mary Kay Polska.

A to już wiesz?  Czy praca w biurze wpływa na urodę?

Dzięki wsparciu akcji każdy ma szansę pomóc podopiecznym w ich przyszłej drodze zawodowej. W jeden dzień możemy zmienić czyjeś życie na lepsze. Nieśmy wspólnie dobro i pomóżmy w tym roku jeszcze większej liczbie podopiecznych z domów dziecka!

Zestaw Satin Lips™ White Tea & Citrus:

Zawiera 2 produkty: Cukrowy Peeling do Ust oraz Balsam do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus
Cukrowy Peeling do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus delikatnie złuszcza i poleruje usta, dzięki zawartości kryształków naturalnego cukru. Zawiera bogaty w Witaminę E olej słonecznikowy oraz masło shea. Pozostawia usta nawilżone, miękkie i niebywale gładkie
Balsam do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus mocno nawilża skórę ust. Połączenie masła shea oraz jojoba tworzy na powierzchni ochronną warstwę
Oba produkty delikatnie pachną białą herbatą oraz cytrusami
Pojemność: 8g/8g
Sugerowana cena: 99 zł

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ruszyła kolejna edycja kampanii społecznej „Dłonie pełne dobra” LIFESTYLE, Uroda - Kup Zestaw Satin Lips™ i stań się częścią kampanii „Dłonie pełne dobra” marki Mary Kay, która po raz kolejny wspiera podopiecznych Fundacji One Day. Ambasadorką tegorocznej edycji jest Alżbeta Lenska.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy