LIFESTYLE Uroda

SŁONECZNE SPOTKANIE Z CAUDALIE

SŁONECZNE SPOTKANIE Z CAUDALIE
CHROŃ SWOJĄ SKÓRĘ my ochronimy przyrodę! To hasło towarzyszące najnowszej serii kosmetyków przeciwsłonecznych marki

Data publikacji: 2019-05-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SŁONECZNE SPOTKANIE Z CAUDALIE
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

CHROŃ SWOJĄ SKÓRĘ my ochronimy przyrodę! To hasło towarzyszące najnowszej serii kosmetyków przeciwsłonecznych marki Caudalie.

SŁONECZNE SPOTKANIE Z CAUDALIE LIFESTYLE, Uroda - CHROŃ SWOJĄ SKÓRĘ my ochronimy przyrodę! To hasło towarzyszące najnowszej serii kosmetyków przeciwsłonecznych marki Caudalie.

CHROŃ  SWOJĄ SKÓRĘ my ochronimy przyrodę! To hasło towarzyszące najnowszej serii kosmetyków przeciwsłonecznych marki Caudalie. 

"W mojej nowej linii produktów przeciwsłonecznych nie chciałam iść na kompromisy między ochroną skóry, a ochroną przyrody. Pracowaliśmy przez wiele lat, żeby zaoferować produkty przyjemne w użyciu, a zarazem przyjazne naturze"- te słowa kreatorki marki Caudalie Mathilde Thomas – zacytował prowadzący prezentację Dyrektor Rynków Europejskich – Simon Claude. 

Na ten wyjątkowy dzień Studio Bajka zamieniło się w gorącą, letnią plażę, gdzie ocean rozbija fale o konary drzew, a złote piaski pełne są białych muszli… Wyjątkowa scenografia oraz odpowiednio dobrane elementy dekoracji ściśle nawiązywały do wiodącego tematu, podkreślając naturalny charakter marki Caudalie, która bardzo aktywnie wspiera odbudowę ekosystemów i walkę z zanieczyszczeniem środowiska. 

W swoich nowych formułach linii słonecznej, Caudalie zrezygnowało z filtrów o kontrowersyjnym składzie i zastąpiło je, stworzonym przez siebie, skutecznym systemem filtrującym, niewymuszającym kompromisów między ochroną skóry i ochroną przyrody. 

W drodze wnikliwej analizy dopuszczonych w Europie 25 cząstek, firma wyeliminowała filtry chemiczne podejrzewane o powodowanie zaburzeń hormonalnych, tj. oktinoksat i oktokrylen, które uznane są za toksyczne dla środowiska morskiego, gdyż zabijają co roku tysiące koralowców!

W ten sposób wybrano tylko 4 filtry, choć zazwyczaj w produkcie przeciwsłonecznym jest ich od 7 do 9. Te cztery uzupełniające się filtry, stosowane w ilościach mniejszych, niż wynosi średnia rynkowa, zapewniają maksymalną ochronę SPF. Nowe kosmetyki Caudalie są wodoodporne i nie zawierają rozpuszczalnych w wodzie filtrów. Ponadto, są w znacznym stopniu biodegradowalne – co jest konieczne, by chronić środowisko morskie. 

Nowa seria przeciwsłoneczna Caudalie to 5 produktów pielęgnacyjnych o nieklejącej, zmysłowej konsystencji oraz pełnych słońca zapachów plumerii,dzięki którym uzyskamy promienną, satynową opaleniznę. Marka uzupełniła swoje produkty 2 ekskluzywnymi składnikami otrzymywanymi z winorośli: wodą winogronową bio i olejem winogronowym zapewniającymi optymalne nawilżenie.

A to już wiesz?  Wakacje bez efektu drugiego dnia –HASK DRY SHAMPOOS

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
SŁONECZNE SPOTKANIE Z CAUDALIE LIFESTYLE, Uroda - CHROŃ SWOJĄ SKÓRĘ my ochronimy przyrodę! To hasło towarzyszące najnowszej serii kosmetyków przeciwsłonecznych marki Caudalie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy