LIFESTYLE Uroda

Stylizacja włosów bez obaw o zniszczenie włosów

Stylizacja włosów bez obaw o zniszczenie włosów
Najnowsza propozycja marki Wella, to wyjątkowa linia produktów Deluxe zapewniająca wymarzoną stylizację i pielęgnację włosów

Data publikacji: 2019-07-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stylizacja włosów bez obaw o zniszczenie włosów
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Najnowsza propozycja marki Wella, to wyjątkowa linia produktów Deluxe zapewniająca wymarzoną stylizację i pielęgnację włosów jednocześnie.

Stylizacja włosów bez obaw o zniszczenie włosów LIFESTYLE, Uroda - Najnowsza propozycja marki Wella, to wyjątkowa linia produktów Deluxe zapewniająca wymarzoną stylizację i pielęgnację włosów jednocześnie.

Dzięki Wella Deluxe każda kobieta wystylizuje fryzurę bez obaw o szorstkość, puszenie, matowienie czy przesuszenie włosów oraz ochroni je przed szkodliwym promieniowaniem UV. Swoje pielęgnacyjne działanie Wella Deluxe zawdzięcza Keratynowemu kompleksowi ochronnemu Kerashield™.

 

Włosy są wizytówką, sposobem na wyrażenie siebie, dlatego eksperci marki stworzyli nową gamę lakierów i pianek do włosów, dzięki którym każda kobieta może stylizować włosy tak, jak chce, nie obawiając się o ich uszkodzenie, przesuszenie, puszenie czy utratę blasku. Nowa linia produktów do stylizacji Wella Deluxe, powstała z myślą o kobietach, które wybierają w życiu to, co najlepsze i nie chodzą na kompromisy. 

 

Keratynowy kompleks ochronny Kerashield™ ochroni włosy przed zniszczeniem, a formuła z prowitaminą B5 i olejkiem jojoba sprawi, że pozostaną lśniące i miękkie. Kompozycja tych składników, zawartych w produktach Wella Deluxe, pozwala cieszyć się pięknymi włosami zapewniając pełną ochronę przed 5 oznakami zniszczenia włosów takimi jak:

Szorstkość
Puszenie
Matowienie
Promieniowanie UV
Przesuszenie

 

Wella Deluxe, w zależności od wybranego wariantu, zapewnia utrwalenie i ochronę od 24 do 48h.

Szeroka gama lakierów i pianek do stylizacji z linii Deluxe pozwala idealnie dostosować produkty do różnych potrzeb włosów oraz pomaga w stworzeniu codziennego i eleganckiego look’u. Jeśli szukasz sposobu na wykonanie imprezowego glamu, eleganckiego kucyka czy odwróconych fal, wszelkie wskazówki znajdziesz na profilu: Wella Polska. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stylizacja włosów bez obaw o zniszczenie włosów LIFESTYLE, Uroda - Najnowsza propozycja marki Wella, to wyjątkowa linia produktów Deluxe zapewniająca wymarzoną stylizację i pielęgnację włosów jednocześnie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Salon Clinique już otwarty – poznaj typ swojej skóry oraz jej potrzeby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy