LIFESTYLE Uroda

Thermi RF – przyszłość medycyny estetycznej nareszcie w Polsce

Thermi RF – przyszłość medycyny estetycznej nareszcie w Polsce
Nieinwazyjny lifting w kilka minut, jędrne ciało bez skalpela, efekt botoksu bez botoksu. Przyszłość medycyny estetycznej właśnie nadeszła. Wyczekiwana przez lekarzy i pacjentów rewolucyjna technologia Thermi RF zawitała do Polski. Co nowego

Data publikacji: 2016-04-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Thermi RF – przyszłość medycyny estetycznej nareszcie w Polsce
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Nieinwazyjny lifting w kilka minut, jędrne ciało bez skalpela, efekt botoksu bez botoksu. Przyszłość medycyny estetycznej właśnie nadeszła. Wyczekiwana przez lekarzy i pacjentów rewolucyjna technologia Thermi RF zawitała do Polski. Co nowego oferuje?

Thermi RF – przyszłość medycyny estetycznej nareszcie w Polsce LIFESTYLE, Uroda - Nieinwazyjny lifting w kilka minut, jędrne ciało bez skalpela, efekt botoksu bez botoksu. Przyszłość medycyny estetycznej właśnie nadeszła. Wyczekiwana przez lekarzy i pacjentów rewolucyjna technologia Thermi RF zawitała do Polski. Co nowego oferuje?

Według badań klinicznych kolagen zawarty w skórze ulega napięciu i namnożeniu przy stałej ekspozycji na temperaturę powyżej 40 st. C. Nowa metoda wykorzystuje nieinwazyjne właściwości ciepła, co w zależności od zastosowanej temperatury, pozwala uzyskać pożądane efekty kliniczne – zwiększenie napięcia skóry, działanie lipolityczne, a nawet przejściowe blokowanie nerwów lub trwałe uszkodzenie gruczołów potowych.

– Gdy skóra zostaje podgrzana do odpowiedniego poziomu, uaktywniają się procesy namnażania fibroblastów – mówi dr Piotr Drozdowski, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, lekarz medycyny estetycznej. 

– Thermi RF podgrzewa skórę do pożądanej przez lekarza temperatury, a przy tym pozwala cały ten proces monitorować i kontrolować – wyjaśnia specjalista Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed we Wrocławiu, które jako jedno z pierwszych w Polsce wykonuje zabiegi z zastosowaniem Thermi RF.

 

Młodzieńczy owal, jędrne ciało bez skalpela 

Oblicze medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej może zmienić Thermi Tight. Metoda pozwala uzyskać rezultaty zarezerwowane dotąd dla inwazyjnych zabiegów liftingujących. Lekarz wprowadza pod skórę bardzo cienką kaniulę, która emituje radiofrekwencję i dzięki precyzyjnej kontroli podgrzewa tkankę do odpowiedniej temperatury.

– Podczas zabiegu temperatura tkanek jest monitorowana i regulowana przez system komputerowy. Dodatkowo, dzięki zaawansowanemu monitoringowi, lekarz otrzymuje w czasie rzeczywistym obraz temperatury naskórka, co zapewnia precyzję i bezpieczeństwo – mówi dr Piotr Drozdowski.

Zabieg można stosować zarówno na twarzy (podbródek i dolna część twarzy) jak i na całym ciele (brzuch, uda, pośladki, ramiona itd.). Procedura nie wyklucza z aktywności i nie pozostawia widocznych śladów. Co ważne efekty pojawiają się od razu, a z czasem narastają. Silny efekt liftingu daje również technologia Thermi Smooth.

A to już wiesz?  JAK DBAĆ O SKÓRĘ LATEM? MAMY NA TO KILKA SPOSOBÓW!

– To nieinwazyjna metoda, którą pacjenci porównują do ciepłego masażu. Zabieg jest polecany na okolice ust i powiek, a także na delikatną skórę policzków i szyi. By osiągnąć oczekiwane rezultaty wymagana jest seria około 3-4 zabiegów. Kuracja trwa 5-7 minut – mówi dr Piotr Drozdowski.

Kolejnym zastosowaniem Thermi RF jest Thermi Rase. Metoda ta jest proponowana w przypadkach, w których występuje oporność na neurotoksyny typu botox. Minimalnie inwazyjna procedura blokuje nerwy odpowiedzialne za marszczenie brwi. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet przez 2 lata.

 

Intymne piękno

Thermi RF ma również szansę przynieść przełom w ginekologii estetycznej. W leczeniu Thermi Va używa się radiofrekwencji do delikatnego podgrzania tkanki, w taki sposób, aby pacjentka mogła odzyskać, odświeżyć i ożywić swoją kobiecość bez dyskomfortu i skracając czas rekonwalescencji praktycznie do zera. 

– Thermi Va poprawia jakość współżycia i przywraca komfort życia. Należy podkreślić, że jest absolutnie bezbolesny i przypomina ciepły masaż. Kobieta może podejmować wszystkie aktywności (w tym czynności seksualne) już w dniu zabiegu – mówi dr Aneta Myszczyszyn, ginekolog Dermamed we Wrocławiu.

Badania po zastosowaniu Thermi Va wykazały znaczne zwężenie i nawilżenie pochwy, zauważalną poprawę w przypadkach zanikowego zapalenia pochwy, wysiłkowego nietrzymania moczu i dysfunkcji orgazmu. 

– Niewątpliwie metoda Thermi Va spowoduje drastyczne zmniejszenie liczby przeprowadzanych zabiegów laserowych w okolicach intymnych – dodaje dr Aneta Myszczyszyn.

To nie koniec możliwości Thermi RF. Nowoczesna technologia pozwala przeprowadzić zabieg Thermi Dry.

– To minimalnie inwazyjne leczenie kieruje się na gruczoły produkujące pot. Podobnie jak w przypadku Thermi Tight, gruczoły potowe zostają zablokowane przez kontrolowane podgrzanie – dodaje chirurg plastyk, dr Piotr Drozdowski. 

Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się trwale. Metoda z powodzeniem konkuruje z zabiegami ostrzykiwania gruczołów potowych toksyną botulinową czy zabiegami chirurgicznymi.

 

www.dermamed.com.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Thermi RF – przyszłość medycyny estetycznej nareszcie w Polsce LIFESTYLE, Uroda - Nieinwazyjny lifting w kilka minut, jędrne ciało bez skalpela, efekt botoksu bez botoksu. Przyszłość medycyny estetycznej właśnie nadeszła. Wyczekiwana przez lekarzy i pacjentów rewolucyjna technologia Thermi RF zawitała do Polski. Co nowego oferuje?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy