LIFESTYLE Psychologia

WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE

WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE
Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po

Data publikacji: 2019-01-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE
Kategoria: LIFESTYLE, Psychologia

Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”.

WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE LIFESTYLE, Psychologia - Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”.

Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”. Marka nie tylko zmieniła komunikację, podkreślając istotę indywidualności i wyjątkowości każdego z nas, ale postanowiła iść o krok dalej i wcielić nowe hasło w życie poprzez faktyczne działanie, z kobietami z krwi i kości. Jednym z nich jest organizacja cyklu bezpłatnych warsztatów z asertywności wobec fałszywemu obrazowi rzeczywistości w mediach społecznościowych oraz budowania poczucia własnej wartości. 

 

Pomysł warsztatów, na których uczestniczki mogą nabrać odwagi do działania, poznać kim naprawdę są i przede wszystkim, pokochać siebie i uwierzyć, że każda z nich jest wyjątkowa, było naturalną ideą, która idealnie wpasowywała się w nową strategię marki. Początek walki z fałszywie wyretuszowanym obrazem piękna, Remington rozpoczął w Opolu, gdzie zorganizowane zostały pierwsze warsztaty dla kobiet. To właśnie tam pierwsze 20 bohaterek, wzięło udział w budowaniu poczucia swojej wartości z pomocą marki Remington. Mogły one poznać, zaakceptować i pokochać siebie na nowo, pod okiem znanej trenerki personalnej Katarzyny Hajdugi. Łzy wdzięczności Opolanek były dla marki Remington największą nagrodą. 

 

Kolejny przystanek – OLSZTYN! Już 19 stycznia 2019br.

 

Zapisywać się można za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie https://www.badzsobaposwojemu.pl/olsztyn do 15 stycznia 2019r. Wystarczy wejść na stronę i przedstawić za pomocą kilku słów i zdjęcia  „Jak jesteś sobą po swojemu”. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. 

 

Zaproszona do projektu Katarzyna Hajduga – trenerka mentalna i coach poprowadzi całodniowe zajęcia, podczas których uczestniczki nauczą się jak patrzeć na siebie z pozytywnej perspektywy, skąd czerpać energię do życia i działania, jak doceniać to, co się ma na co dzień oraz jak nie ulegać presji mediów społecznościowych i nabrać dystansu do prezentowanego w nich stylu życia. Do tej pory projekt poparło dużo grono polskich gwiazd m.in. Katarzyna Zielońska, Sonia Bohosiewicz, Aneta Zając, Ilona Wrońska, Natalia Jakuła, Anna Lucińska, Dorota Michałowska, Ewa Pacuła i wiele innych, które na swoich kanałach społecznościowych opublikowały zdjęcia w koszulkach z hasztagiem i uzasadniły, dlaczego warto być sobą po swojemu. Uczestniczki warsztatów otrzymają w prezencie takie właśnie koszulki, symbolizujące przyłączenie się do akcji.

A to już wiesz?  MASAŻ BALIJSKI, LOMI LOMI CZY MOŻE GORĄCYMI BRYŁAMI SOLI HMALAJSKIEJ?

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
WARSZTATY "BĄDŹ SOBĄ PO SWOJEMU" W OLSZTYNIE LIFESTYLE, Psychologia - Marka Remington, wiodący producent sprzętów do stylizacji włosów, od października zeszłego roku prowadzi działania w ramach nowej strategii pod hasłem „Bądź sobą po swojemu”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Psychologia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy