LIFESTYLE Uroda

Wegańska paleta cieni na każdą okazję od IUNO Cosmetics

Wegańska paleta cieni na każdą okazję od IUNO Cosmetics
Każda kobieta, która chce żyć w zgodzie z naturą, w swojej kosmetyczce powinna posiadać idealnie dopasowaną paletę cieni bez silikonów i SLS, by skóra wyglądała zdrowo i

Data publikacji: 2019-08-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wegańska paleta cieni na każdą okazję od IUNO Cosmetics
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Każda kobieta, która chce żyć w zgodzie z naturą, w swojej kosmetyczce powinna posiadać idealnie dopasowaną paletę cieni bez silikonów i SLS, by skóra wyglądała zdrowo i promiennie.

Wegańska paleta cieni na każdą okazję od IUNO Cosmetics LIFESTYLE, Uroda - Każda kobieta, która chce żyć w zgodzie z naturą, w swojej kosmetyczce powinna posiadać idealnie dopasowaną paletę cieni bez silikonów i SLS, by skóra wyglądała zdrowo i promiennie.

Od kilku lat wzrasta trend na bycie eko, czytanie etykiet i korzystanie z produktów, które są przyjazne środowisku. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia, również tych związanych z urodą. Dlatego każda kobieta, która chce żyć w zgodzie z naturą, w swojej kosmetyczce powinna posiadać idealnie dopasowaną paletę cienibez silikonów i SLS, by skóra wyglądała zdrowo i promiennie.

Polska marka wegańskich kosmetyków kolorowych, IUNO Cosmetics, prezentuje palety cieni do powiek. Cztery warianty kolorystyczne pozwalają na dobranie odpowiedniego zestawu do wszystkich typów urody.

Każda z palet zawiera trzy pasujące kolorystycznie, mocno napigmentowane cienie w modnych kolorach. W zestawie znajduje się jasny cień, który możemy wykorzystać jako bazę lub rozświetlenie wewnętrznego kącika oka, cień średni, który możemy nałożyć na całą powiekę, oraz ciemny, który idealnie sprawdzi się do wymodelowania zewnętrznego kącika oka, przy smokeyeyes, czy do podkreślenia dolnej linii rzęs.

Wszystkie palety zachęcają do eksperymentowania i tworzenia nowych stylizacji. W ofercie znajdziemy paletę nr 301, która zawiera najbardziej uniwersalne beżowo brązowe odcienie, paletę nr 302 w modnych różowo wrzosowych kolorach, które są idealną kompozycją dla chłodnego typu urody, paletę nr 303 w wyrazistych ciemnych odcieniach, idealnych na wieczorowe wyjście oraz paletę nr 304 w klasycznych ciepłych kolorach, świetnie sprawdzających się do wykonania codziennego makijażu.

Do aplikacji najlepiej sprawdzą się syntetyczne pędzle marki IUNO Cosmetics. Do nakładania cieni pędzle nr 05 i 06, natomiast do blendowania pędzle o numerach 07, 08, 09.

A to już wiesz?  PROJEKT: CIAŁO BEZ SKAZY

Marka stawia na wysokiej jakości, wegańskie oraz naturalne składniki, które nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Palety są hipoalergiczne, nie zawiera silikonów, SLS i SLES. Ponadto produkty IUNO nie są testowane na zwierzętach.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wegańska paleta cieni na każdą okazję od IUNO Cosmetics LIFESTYLE, Uroda - Każda kobieta, która chce żyć w zgodzie z naturą, w swojej kosmetyczce powinna posiadać idealnie dopasowaną paletę cieni bez silikonów i SLS, by skóra wyglądała zdrowo i promiennie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy