LIFESTYLE Uroda

WIOSENNA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOJEJ SKÓRY Z TEOXANE

WIOSENNA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOJEJ SKÓRY Z TEOXANE
W celu utrwalenia efektów zabiegów estetycznych, nasi naukowcy opracowali gamę kosmetyków

Data publikacji: 2020-05-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WIOSENNA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOJEJ SKÓRY Z TEOXANE
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

W celu utrwalenia efektów zabiegów estetycznych, nasi naukowcy opracowali gamę kosmetyków TEOXANE.

WIOSENNA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOJEJ SKÓRY Z TEOXANE LIFESTYLE, Uroda - W celu utrwalenia efektów zabiegów estetycznych, nasi naukowcy opracowali gamę kosmetyków TEOXANE.

TEOXANE Laboratories od ponad 15 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wypełniaczy tkankowych na bazie kwasu hialuronowego, stosowanych w medycynie estetycznej. W celu utrwalenia efektów zabiegów estetycznych, nasi naukowcy opracowali gamę kosmetyków TEOXANE. Preparaty te łączą w sobie opatentowaną technologię RHA® (wykorzystywaną w produktach do iniekcji skórnych) oraz aktywne składniki, wyselekcjonowane ze względu na ich wysoką zdolność przeciwdziałania procesom starzenia skóry.

 

SIŁA I SKUTECZNOŚĆ FORMUŁY ZAWARTEJ W STRZYKAWCE, TERAZ DOSTĘPNA W KOSMETYKACH!

 

ADVANCED PERFECTING SHIELD SPF30

345 zł | 50 ml

Advanced Perfecting Shield to zawierający przeciwutleniacze  preparat chroniący skórę w środowisku miejskim. To idealne rozwiązanie zapewniające doskonałą kondycję skóry i jej ochronę. Połączenie RHA®, aktywnych czynników przeciwdziałających starzeniu oraz koktajlu przeciwutleniaczy o silnym działaniu zapobiega pojawianiu się wyraźnych oznak starzenia oraz ziemistości i zmęczeniu, jednocześnie wzmacniając naturalną ochronę skóry.

Formuła Advanced Perfecting Shield została precyzyjnie opracowana z myślą o poprawie wyglądu skóry zmęczonej, ziemistej i starzejącej się. Produkt stworzono, aby zwiększyć ochronę przed czynnikami środowiskowymi (UV + zanieczyszczenia), a jego codzienne stosowanie zapewnia zwiększoną ochronę przed wolnymi rodnikami. Lekko barwiona formuła produktu oraz jego struktura przypominająca drugą skórę zwiększają promienistość w przypadku cery o każdym kolorycie, nadając jej doskonały wygląd.

 

RHA® SERUM

345 zł | 30 ml

To cieszące się ogromnym uznaniem serum, wykorzystuje w najwyższym stopniu wyjątkową technologię nawilżającą RHA® opatentowaną przez TEOXANE. Lekkie i zapewniające komfort RHA® Serum zawiera mieszankę silnie działających przeciwutleniaczy i składników zapobiegających starzeniu, dzięki którym wygląd starzejącej się skóry wyraźnie poprawia się po 14 dniach.

Zaawansowane serum o precyzyjnie opracowanej formule, poprawiające wygląd odwodnionej, ziemistej i starzejącej się skóry. Ta przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry mieszanka silnie działających przeciwutleniaczy i składników przeciwdziałających starzeniu pomaga w reaktywacji naturalnych mechanizmów zapewniających głęboką regenerację skóry.

A to już wiesz?  Cera idealna! Jak kobiety z różnych stron świata pielęgnują skórę?

Od 14. dnia skóra staje się gładsza, jaśniejsza i wyraźnie poprawia się jej nawilżenie.

 

PERFECT SKIN REFINER

345 zł | 50 ml

Krem na noc do odbudowy skóry cechuje się doskonałą równowagą między kwasem glikolowym i technologią nawilżającą TEOXANE RHA®. Dzięki delikatnemu i skutecznemu działaniu ten produkt złuszczający aktywnie regeneruje komórki skóry podczas snu, dzięki czemu jest ona zdrowsza, lepiej nawilżona, a cera jest bardziej jednolita. 

Lekki krem, idealny do cery mającej skłonności do przebarwień, delikatnie odbudowuje skórę podczas snu. Ten rekomendowany przez lekarzy produkt jest idealnym połączeniem kwasu glikolowego (10%) i składników łagodzących,  umożliwiającym delikatne złuszczanie bez podrażnień oraz stałe nawilżanie dzięki opracowanej przez TEOXANE technologii Resilient Hyaluronic Acid®.

 

DEEP REPAIR BALM

125 zł | 30 ml

Zapewniający najwyższy komfort luksusowy balsam odnawiający skórę, gwarantuje natychmiastowe nawilżenie. Ta bogata formuła, która sprawdza się idealnie w przypadku naprawy i odnowy skóry podrażnionej i nadwrażliwej, pomaga przywrócić jej nawilżenie i ją ukoić. 

Balsam łagodzący, cechujący się optymalną równowagą między  RHA® i składnikami łagodzącymi, aby ukoić najbardziej podrażnioną i wrażliwą skórę. Po 15 dniach stosowania Deep Repair Balm skóra jest skutecznie nawilżona a podrażnienia złagodzone.  DEEP REPAIR BALM można stosować też na obszarach skóry suchej lub podrażnionej w wyniku działania czynników zewnętrznych (wiatru, niskiej temperatury lub promieni słonecznych).

 

Produkty dostępne na: www.teoxaneshop.pl Z RABATEM -20%!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
WIOSENNA REWOLUCJA W PIELĘGNACJI TWOJEJ SKÓRY Z TEOXANE LIFESTYLE, Uroda - W celu utrwalenia efektów zabiegów estetycznych, nasi naukowcy opracowali gamę kosmetyków TEOXANE.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy