LIFESTYLE Uroda

Wypoczęte i smuklejsze nogi w 15 sekund? To możliwe!

Wypoczęte i smuklejsze nogi w 15 sekund? To możliwe!
Z badania przeprowadzonego na zlecenie marki Gatta wynika, że 52% kobiet skarży się na dolegliwości medyczne związane z nogami takie, jak np. obrzęki, a 46% ma zastrzeżenia do grubości swoich nóg i

Data publikacji: 2016-03-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wypoczęte i smuklejsze nogi w 15 sekund? To możliwe!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Z badania przeprowadzonego na zlecenie marki Gatta wynika, że 52% kobiet skarży się na dolegliwości medyczne związane z nogami takie, jak np. obrzęki, a 46% ma zastrzeżenia do grubości swoich nóg i ud.

Wypoczęte i smuklejsze nogi w 15 sekund? To możliwe! LIFESTYLE, Uroda - Z badania przeprowadzonego na zlecenie marki Gatta wynika, że 52% kobiet skarży się na dolegliwości medyczne związane z nogami takie, jak np. obrzęki, a 46% ma zastrzeżenia do grubości swoich nóg i ud.

Z badania przeprowadzonego na zlecenie marki Gatta[1] wynika, że 52% kobiet skarży się na dolegliwości medyczne związane z nogami takie, jak np. obrzęki, a 46% ma zastrzeżenia do grubości swoich nóg i ud. Dlatego marka Gatta – lider w kategorii pończoszniczych produktów funkcyjnych –  znalazła rozwiązanie tych problemów i wprowadziła na rynek całkowitą nowość – rajstopy i pończochy SLIM LINE.

Piękne i szczupłe bez wysiłku

Efekt wypoczętych i smuklejszych nóg możemy osiągnąć dzięki innowacyjnym pończochom i rajstopom Gatta SLIM LINE. Produkty te nie tylko wysmuklają, ale też wspierają profilaktykę zdrowych nóg, przeciwdziałają obrzękom i uczuciu ciężkości. Wszystko za sprawą unikalnego splotu przędzy, który gwarantuje stopniową kompresję na całej długości nóg, wyszczuplając je i wspomagając prawidłowe krążenie. Dzięki temu uzyskujemy efekt wypoczętych i zgrabniejszych nóg w zaledwie 15 sekund. 

„Postanowiliśmy  odpowiedzieć na potrzeby milionów kobiet i stworzyliśmy produkt, który nie tylko pomoże w ich medycznych dolegliwościach, ale też w uzyskaniu piękniejszego wyglądu nóg. Rajstopy i pończochy z nowej linii wykonane zostały z przędzy oplatanej LYCRA® Satin Sheers, dzięki której zyskują satynową miękkość i matowe wykończenie. O pięknym wyglądzie nóg – i to przez cały dzień – decyduje zastosowanie technologii wykorzystującej delikatny ucisk. Pobudza on krążenie oraz przeciwdziała wrażeniu opuchniętych i zmęczonych nóg. Kompresja poprawia nie tylko komfort, ale również optycznie modeluje kształt ud i łydek” – wyjaśnia Agnieszka Dembska, product manager marki Gatta.

W najnowszej kampanii reklamowej, produkty SLIM LINE reklamuje Ambasadorka marki Justyna Steczkowska.

A to już wiesz?  Piersi – jak wydobyć ich piękno?

 

Produkty SLIM LINE przynoszą ulgę przy długotrwałym staniu bądź siedzeniu. Pończochy jako jedne z niewielu na rynku posiadają nowoczesne, satynowe wykończenie, a rajstopy ozdobną część majteczkową. Produkty dostępne są w salonach Gatta oraz na www.gatta.pl. Cena: pończoch wynosi 29,90 zł, a rajstop 22,90 zł.  

 

[1] Raport "Nastawienie Polek do wyglądu swoich nóg i stóp", wrzesień – październik 2014, próba reprezentatywna dla populacji Polek – Internautek w wieku 15 lat i więcej, próba netto: N=307 wywiadów, badanie zrealizowane metodą CAWI 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wypoczęte i smuklejsze nogi w 15 sekund? To możliwe! LIFESTYLE, Uroda - Z badania przeprowadzonego na zlecenie marki Gatta wynika, że 52% kobiet skarży się na dolegliwości medyczne związane z nogami takie, jak np. obrzęki, a 46% ma zastrzeżenia do grubości swoich nóg i ud.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy