LIFESTYLE Uroda

Wyrzeźbiony brzuch bez ćwiczeń? Znamy skuteczny sposób!

Wyrzeźbiony brzuch bez ćwiczeń? Znamy skuteczny sposób!
Wyrzeźbiony brzuch to marzenie niejednego mężczyzny. Potrzeba wiele pracy i wyrzeczeń, aby wyrobić na swoim brzuchu tzw. „kaloryfer”. Istnieje jednak sposób, który wyrzeźbi mięśnie brzucha i spali tkankę tłuszczową bez wielogodzinnych treningów na

Data publikacji: 2019-08-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wyrzeźbiony brzuch bez ćwiczeń? Znamy skuteczny sposób!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Wyrzeźbiony brzuch to marzenie niejednego mężczyzny. Potrzeba wiele pracy i wyrzeczeń, aby wyrobić na swoim brzuchu tzw. „kaloryfer”. Istnieje jednak sposób, który wyrzeźbi mięśnie brzucha i spali tkankę tłuszczową bez wielogodzinnych treningów na siłowni.

Wyrzeźbiony brzuch bez ćwiczeń? Znamy skuteczny sposób! LIFESTYLE, Uroda - Wyrzeźbiony brzuch to marzenie niejednego mężczyzny. Potrzeba wiele pracy i wyrzeczeń, aby wyrobić na swoim brzuchu tzw. „kaloryfer”. Istnieje jednak sposób, który wyrzeźbi mięśnie brzucha i spali tkankę tłuszczową bez wielogodzinnych treningów na siłowni.

Moda na szczupłe ciało trwa, a wyrzeźbiony brzuch to marzenie niejednego mężczyzny. Potrzeba wiele pracy i wyrzeczeń, aby wyrobić na swoim brzuchu tzw. „kaloryfer”. Istnieje jednak sposób, który wyrzeźbi mięśnie brzucha i spali tkankę tłuszczową bez wielogodzinnych treningów na siłowni.

 

BTL EMSCULPT spełnia marzenia o „kaloryferze”
 

Częste wizyty na siłowni już nie są konieczne, aby uzyskać jędrny i wyrzeźbiony brzuch.  Alternatywnym sposobem zbudowania „kaloryfera” jest skorzystanie z dobrodziejstw, jakie oferują nam kliniki medycyny estetycznej. Dzięki istnieniu technologii BTL EMSCULPT, można w bezbolesny i bezinwazyjny sposób zyskać smukłą i umięśnioną sylwetkę. Badania naukowe i certyfikaty FDA i CE potwierdzają efektywność tej metody.

 

– Podczas jednego zabiegu BTL EMSCULPT, dzięki technologii elektromagnetycznej HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology), zostaje wywołanych aż 20 tysięcy tzw. skurczów supermaksymalnych. Swoją mocą i intensywnością przewyższają one fizjologiczne skurcze, wywoływane podczas treningów. Ogromna ilość energii, jaka się wtedy uwalnia powoduje ponadmaksymalną lipolizę w komórkach tłuszczowych, co oznacza rozpad komórek tłuszczowych, które następnie w naturalny sposób zostają wydalone z organizmu. – tłumaczy mgr kosmetolog Elżbieta Maryńczak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA.

 

Jak działa technologia BTL EMSCULPT?
 

Skurcze, indukowane przez urządzenie medyczne BTL EMSCULPT, głęboko przebudowują wewnętrzne struktury mięśni, a także tworzą nowe włókna mięśniowe. Wzrasta wtedy gęstość i objętość masy mięśniowej, co powoduje lepszą jej widoczność. Dużą zaletą tej technologii jest to, że wspomaga ona osłabione mięśnie w późniejszych treningach. 30- minutowy zabieg to efekt porównywalny do wykonania około 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów, ponieważ zabieg BTL EMSCULPT można wykonywać także w okolicach pośladków.

A to już wiesz?  Piękna i zdrowa skóra bez wychodzenia z domu

 

BTL EMSCULPT – dla kogo?

 

Zabiec polecany jest dla osób, które chciałyby w szybki i nieinwazyjny sposób pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, poprawić napięcie skóry, zniwelować osłabienie mięśni i spowolnić ich kurczenie, a także uwydatnić ich widoczność. Dzięki BTL EMSCULPT można wymodelować talię, wygładzić nieregularną powierzchnię brzucha, a także pozbyć się rozstępów. Zabieg ten można stosować również w celu poprawy wyglądu pośladków. Zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów raz w tygodniu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

 

 

***

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskim centrum handlowym Bonarka oraz w nowej lokalizacji, przy ulicy Dobrego Pasterza 118C. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę VESUNA wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.

Więcej na vesuna.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wyrzeźbiony brzuch bez ćwiczeń? Znamy skuteczny sposób! LIFESTYLE, Uroda - Wyrzeźbiony brzuch to marzenie niejednego mężczyzny. Potrzeba wiele pracy i wyrzeczeń, aby wyrobić na swoim brzuchu tzw. „kaloryfer”. Istnieje jednak sposób, który wyrzeźbi mięśnie brzucha i spali tkankę tłuszczową bez wielogodzinnych treningów na siłowni.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy