LIFESTYLE Uroda

Zabiegi LAST MINUTE, które zdążysz jeszcze zrobić przed Sylwestrem

Zabiegi LAST MINUTE, które zdążysz jeszcze zrobić przed Sylwestrem
Prezenty, zakupy, przygotowania, porządki… wszystko to potrafi skutkować stresem i zmęczeniem organizmu i odbijać się na wyglądzie i kondycji naszej skóry. Jakie zabiegi możemy wykonać „w ostatniej chwili”, aby nasza cera była promienna, nawilżona i bez oznak

Data publikacji: 2019-12-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zabiegi LAST MINUTE, które zdążysz jeszcze zrobić przed Sylwestrem
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Prezenty, zakupy, przygotowania, porządki… wszystko to potrafi skutkować stresem i zmęczeniem organizmu i odbijać się na wyglądzie i kondycji naszej skóry. Jakie zabiegi możemy wykonać „w ostatniej chwili”, aby nasza cera była promienna, nawilżona i bez oznak zmęczenia?

Zabiegi LAST MINUTE, które zdążysz jeszcze zrobić przed Sylwestrem LIFESTYLE, Uroda - Prezenty, zakupy, przygotowania, porządki… wszystko to potrafi skutkować stresem i zmęczeniem organizmu i odbijać się na wyglądzie i kondycji naszej skóry. Jakie zabiegi możemy wykonać „w ostatniej chwili”, aby nasza cera była promienna, nawilżona i bez oznak zmęczenia?

Prezenty, zakupy, przygotowania, porządki, dekoracje… wszystko to z jednej strony tworzy jedyną w swoim rodzaju świąteczną atmosferę, z drugiej potrafi skutkować stresem i zmęczeniem organizmu. Wszystko to niestety może odbijać się na wyglądzie i kondycji naszej skóry. O tym, jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, które możemy wykonać „w ostatniej chwili”, aby nasza cera była promienna, nawilżona i bez oznak zmęczenia podpowiada dr Elżbieta Młyńska – Krajewska z Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski. Dzięki nim zdążysz zachwycić swoim wyglądem podczas  noworocznych spotkań.

Doskonałe nawilżenie

Odwodnienie skóry, nawet w przypadku cer bardzo młodych, jest jednym z głównych czynników, które powodują, że skóra staje się bardziej podatna na stres tlenowy i przedwczesne starzenie. Odwodnienie jest odczuwalne jako napięcie oraz dyskomfort, które jeszcze mocniej odczuwamy w sezonie jesienno-zimowym, a więc w okresie grzewczym. Skóra łatwo ulega wtedy podrażnieniom, często ma szary odcień i pojawiają się na niej drobne zmarszczki. Tylko silnie nawilżające zabiegi mogą ten proces zatrzymać. Zabieg Hydracure przywraca skórze jej własne zdolności zatrzymywania wody. Skóra „budzi się” i staje się bardziej podatna na wchłanianie. Zmniejsza oznaki starzenia się charakterystyczne dla skóry odwodnionej. Zabieg odświeża i dodaje delikatności. Zawiera formuły oparte na kwasie hialuronowym o dużym, średnim i małym ciężarze właściwym, wulkanicznej wodzie termalnej, mikrogąbkach z ceramidami i kwasem mlekowym oraz naturalnych emolientach. Efekty zabiegu są widoczne niemal natychmiastowo – świeży wygląd, doskonałe nawilżenie i poczucie komfortu to wszystko czego nam trzeba aby poczuć się lepiej i atrakcyjniej.

A to już wiesz?  Piękna w Nowym Roku

Moc aktywnego węgla

Kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem węgla aktywnego już od kliku lat zyskują coraz większą popularność. Węgiel ma działanie oczyszczające, idealnie sprawdza się w pielęgnacji skóry trądzikowej oraz z zaskórnikami. V-Carbon to trzy-etapowy zabieg o działaniu oczyszczającym, rozświetlającym i wyrównującym koloryt. Na pełną procedurę składają się: peeling VCarbon zapewniający oczyszczenie, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu, głęboko nawilżający i regenerujący spray V-Carbon oraz głęboko nawilżająca, łagodząca i rozświetlająca maska Princess ® Skincare by CROMA. Przeznaczony do skóry tłustej i mieszanej. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, a jej koloryt wyrównany. Cera jest odświeżona i oczyszczona, skóra odzyskuje napięcie. Peeling reguluje wydzielanie sebum i zmniejsza widoczność porów. Wskazaniem do wykonania zabiegu są rozszerzone pory, a także szara, pozbawiona blasku i zanieczyszczona cera. Idealny także dla przedświątecznie zabieganych mężczyzn!

Zero zmarszczek, zero zmartwień

Kwas hialuronowy występuje fizjologicznie w naszych tkankach, głównie w skórze. Dzięki jego wyjątkowej zdolności wiązania wody jest odpowiedzialny za utrzymanie właściwego nawilżenie skóry. Niestety z upływem lat zawartość kwasu hialuronowego ulega zmniejszeniu, co prowadzi do powstania zmarszczek. Na szczęście ten proces możemy odwrócić i wygładzić zmarszczki za pomocą właśnie kwasu hialuronowego. – Preparat w formie żelu wprowadza się podskórnie cienką igłą w linię zmarszczki lub w bruzdę. Po wstrzyknięciu kwas hialuronowy wiążę wodę i powiększa objętość leczonej okolicy, co prowadzi do wygładzenia skóry w obszarze zabiegu. Oprócz działania wypełniającego uzyskujemy także efekt silnej stymulacji skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra utrzymana jest w lepszej kondycji niż przed zabiegiem – tłumaczydr Elżbieta Młyńska – Krajewska.  Kwas hialuronowy stosowany w medycynie estetycznej jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje skutków ubocznych. Zabieg trwa około 30- 40 minut, efekt jest natychmiastowy. Ewentualne zaczerwienienie i obrzęk zwykle ustępują po 1-2 dniach. To idealny sposób na szybkie pozbycie się zma…rtwień przed Sylwestrem.

A to już wiesz?  Cera bez skazy – jak walczyć z niedoskonałościami?

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zabiegi LAST MINUTE, które zdążysz jeszcze zrobić przed Sylwestrem LIFESTYLE, Uroda - Prezenty, zakupy, przygotowania, porządki… wszystko to potrafi skutkować stresem i zmęczeniem organizmu i odbijać się na wyglądzie i kondycji naszej skóry. Jakie zabiegi możemy wykonać „w ostatniej chwili”, aby nasza cera była promienna, nawilżona i bez oznak zmęczenia?
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy