LIFESTYLE Uroda

Zadbaj o skórę w Instytucie Pielęgnacji Douglas

Zadbaj o skórę w Instytucie Pielęgnacji Douglas
Jesienią skóra wymaga specjalnej opieki. Jak jej pomóc? Trzeba ją poznać i dopasować indywidualną pielęgnację. Badania, konsultacje, porady - już od czwartku do soboty w Magnolia

Data publikacji: 2016-11-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zadbaj o skórę w Instytucie Pielęgnacji Douglas
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Jesienią skóra wymaga specjalnej opieki. Jak jej pomóc? Trzeba ją poznać i dopasować indywidualną pielęgnację. Badania, konsultacje, porady – już od czwartku do soboty w Magnolia Park.

Zadbaj o skórę w Instytucie Pielęgnacji Douglas LIFESTYLE, Uroda - Jesienią skóra wymaga specjalnej opieki. Jak jej pomóc? Trzeba ją poznać i dopasować indywidualną pielęgnację. Badania, konsultacje, porady - już od czwartku do soboty w Magnolia Park.

Instytut Pielęgnacji to specjalna strefa stworzona przez ekspertów perfumerii Douglas, w której będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji. Eksperci zbadają skórę, a następnie przygotują spersonalizowany program pielęgnacyjny przeznaczony do jej wieku i rodzaju. Wręczą listę kosmetyków dobranych do indywidualnych potrzeb oraz zestaw próbek do zastosowania w domu. Po konsultacji goście Instytutu Pielęgnacji zostaną zaproszeni na spotkanie z makijażystą, który wykona profesjonalny makijaż. Przy okazji przedstawi najnowsze trendy i podpowie, jak z nich korzystać. Na konsultacje panie nie muszą przychodzić ze zmytym makijażem – ekspertki zrobią to na miejscu, a przy okazji doradzą, jak zrobić to prawidłowo.

Porady ruszają w czwartek. Potrwają do soboty. Obowiązują zapisy – zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (tel.71 338 52 50/51). Można też zgłosić się osobiście – w perfumerii.

– O ile świadomość istotnej roli pielęgnacji jest coraz bardziej powszechna, o tyle dotarcie do rzetelnych informacji na ten temat jest bardziej skomplikowane – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Dlatego chcemy, aby klientki Magnolia Park zrelaksowały się i poznały najnowsze metody dbania o urodę. Dodatkowo, podczas eventu, czekają wyjątkowe oferty i atrakcyjne prezenty – dodaje.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

 

Instytut Pielęgnacji Douglas

Perfumeria Douglas w Magnolia Park

Wrocław, ul. Legnicka 58

3-5 listopada

A to już wiesz?  Kosmetyki ujędrniające CV Primary Essence

http://www.magnoliapark.pl/

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie 100 tys. mkw. Wśród najemców centrum znajduje się 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, RESERVED, Saturn, TOUS, W. Kruk, Zara, Decathlon, TK Maxx, pierwszy na Dolnym Śląsku salon Tallinder, LC Waikiki, The North Face, Decimas, Crocs, Superdry czy Samsung Brand Store. Klienci mogą korzystać z oferty 7-salowego Kina Helios, centrum Jatomi Fitness, sali zabaw dla dzieci, a także hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki. Powstają tu kolejne sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Jako pierwsza galeria handlowa w regionie wprowadziła stałą, darmową usługę Personal Shopping – indywidualnych zakupów w towarzystwie stylistki. Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na odbywające się tu liczne koncerty, imprezy sportowe, pokazy mody i inne wydarzenia organizowane w centrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

 

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

A to już wiesz?  PEŁNE SPEKTRUM ODMŁODZENIA Z KWASEM HIALURONOWYM NAJNOWSZEJ GENERACJI

Blackstone jest jedną z wiodących światowych firm inwestycyjnych i doradczych. Naszym celem jest osiąganie pozytywnych wyników i budowanie długoterminowej wartości dla naszych inwestorów, spółek w które inwestujemy, firm którym doradzamy, a także dla globalnej gospodarki. Osiągamy to dzięki zaangażowaniu naszej znakomitej kadry oraz elastycznemu wykorzystaniu kapitału. Nasze różnorodne spółki zarządzające aktywami specjalizują się w zarządzaniu funduszami private equity, funduszami nieruchomościowymi, hedgingowymi, funduszami sekurytyzacyjnymi oraz zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi. Blackstone zapewnia też różnorodne usługi doradcze, w tym doradztwo finansowe, strategiczne, restrukturyzacyjne i reorganizacyjne, a także usługi w zakresie alokacji funduszy. Więcej informacji można znaleźć na www.blackstone.com. Śledź nas na twitter@blackstone.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zadbaj o skórę w Instytucie Pielęgnacji Douglas LIFESTYLE, Uroda - Jesienią skóra wymaga specjalnej opieki. Jak jej pomóc? Trzeba ją poznać i dopasować indywidualną pielęgnację. Badania, konsultacje, porady - już od czwartku do soboty w Magnolia Park.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy