LIFESTYLE Uroda

ZAPACHY LATA

ZAPACHY LATA
KAŻDA PORA ROKU PACHNIE INACZEJ! LATO PACHNIE KOKOSEM, CYTRYNĄ, ŚWIEŻYM OGÓRKIEM, MIĘTĄ I SOCZYSTĄ BRZOSKWINIĄ. SPRAWDŹ, JAK DZIAŁAJĄ NA NAS TE

Data publikacji: 2016-06-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ZAPACHY LATA
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

KAŻDA PORA ROKU PACHNIE INACZEJ! LATO PACHNIE KOKOSEM, CYTRYNĄ, ŚWIEŻYM OGÓRKIEM, MIĘTĄ I SOCZYSTĄ BRZOSKWINIĄ. SPRAWDŹ, JAK DZIAŁAJĄ NA NAS TE ZAPACHY!

ZAPACHY LATA LIFESTYLE, Uroda - KAŻDA PORA ROKU PACHNIE INACZEJ! LATO PACHNIE KOKOSEM, CYTRYNĄ, ŚWIEŻYM OGÓRKIEM, MIĘTĄ I SOCZYSTĄ BRZOSKWINIĄ. SPRAWDŹ, JAK DZIAŁAJĄ NA NAS TE ZAPACHY!

KOKOSOWE UNIESIENIE
Zapach kokosa chyba najbardziej kojarzy się z wylegiwaniem się na piaszczystej plaży. Przenosi nas w egzotyczne rejony, a dzięki temu, że jest bardzo przyjemny i zmysłowy dodaje nam pewności siebie i pomaga w letnich miłosnych podbojach. Z nim na pewno poczujesz się sexy!
 
KOJĄCA CYTRYNA
Jeśli chillout to coś, czego latem najbardziej potrzebujesz, otaczaj się zapachem cytryny! Pomaga się zrelaksować, odsuwa stres na bok i pomaga zregenerować siły. Otulona cytrusową mgiełką na pewno wykorzystasz wakacje w 100%!
 
ŚWIEŻOŚĆ MIĘTY I OGÓRKA
To zapachy, które kojarzą się z chłodem i świeżością! Ich aromat orzeźwia, dodaje nam lekkości – zarówno naszemu ciału, jak i umysłowi. Dlatego jeśli chcesz poczuć się pewniej i dodać sobie energii, sięgaj w ciągu dnia po kosmetyki z tymi zapachami lub wypij szklankę wody z plasterkami ogórka i listkami mięty.
 
WYTRAWNA BIAŁA BRZOSKWINIA
Zapach białej brzoskwini jest niezwykle lekki i świeży – można się od niego uzależnić! Wniesie świeży powiew do gorących letnich dni i wprawi w pozytywny nastrój. Warto podkreślić, że to także zapach luksusu. Po prysznicu z brzoskwiniowym żelem, sięgnij po lampkę schłodzonego Prosseco z plasterkiem białej brzoskwini.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ZAPACHY LATA LIFESTYLE, Uroda - KAŻDA PORA ROKU PACHNIE INACZEJ! LATO PACHNIE KOKOSEM, CYTRYNĄ, ŚWIEŻYM OGÓRKIEM, MIĘTĄ I SOCZYSTĄ BRZOSKWINIĄ. SPRAWDŹ, JAK DZIAŁAJĄ NA NAS TE ZAPACHY!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Kolagen – czy naprawdę działa?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy