LIFESTYLE Moda

Cętki – wzór sezonu w modzie sypialnianej

Cętki – wzór sezonu w modzie sypialnianej
Cętki - wzór sezonu w modzie

Data publikacji: 2019-12-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Cętki – wzór sezonu w modzie sypialnianej
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Cętki – wzór sezonu w modzie sypialnianej

Cętki - wzór sezonu w modzie sypialnianej LIFESTYLE, Moda - Cętki - wzór sezonu w modzie sypialnianej

Zwierzęce cętki, to jeden z najpopularniejszych wzorów w modzie, który królował w latach 90-tych. Obecnie już od kilku sezonów, wraca z pełną mocą, szturmem podbijając serca najbardziej stylowych trendsetterek. Przenika również do mody sypialnianej.

Cętki na dobranoc

Tej jesieni duet Dolce&Gabbana promuje lamparcie i zwierzęce motywy. To super trend, który warto przenieść także do swojej sypialni. Słodki sen w mini koszuli nocnej z przezroczystościami brzmi dobrze. Prezentowany model jest nie tylko super modny – ma coś więcej. Miękka, wiskozowa tkanina z całą pewnością sprawi, że pośpimy dziś dłużej.

Cętki idą w parze

Jak stworzyć najmodniejszy total look wieczoru? Dobór odpowiedniego peniuaru to podstawa. Ten, delikatnie okrywający ciało z akcentem w cętki, sprawdzi się doskonale. Założony rano, sprawi, że wyrażenie ,,I woke up like this” nabierze nowego znaczenia!

Koszule w zwierzęce printy dostępne online na stronie Vanilla night&day: sklep.vnd.pl

O Vanilla night&day:
Polska marka z kategorii premium. Kreśli granice emocjonalnej więzi pomiędzy namiętnością a wyzwoleniem kobiecego piękna. Od 2006 roku tworzy unikalną nocną bieliznę delikatnie nasycając kształty sylwetki. Kobiety Vanilli poszukują emocji i przyjemności. Romansują, kuszą, adorują, niezależnie od swojego wieku. Świadomie odkrywają swoje pragnienia, a modę wykorzystują do celebrowania własnej satysfakcji. Bawią się w odkrywanie tajemnic urzekających wieczorów i rześkich poranków.

Projekty Vanilla night&day klientki spotkają w najbardziej prestiżowych centrach handlowych świata. Bielizna marki uwielbiana jest przez Włoszki, Brytyjki, Szwedki. Jest firmą rodzinną. Wybrana jako Polska Marka magazynu Elle.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Cętki - wzór sezonu w modzie sypialnianej LIFESTYLE, Moda - Cętki - wzór sezonu w modzie sypialnianej
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

A to już wiesz?  „Man bun” czyli modne ryzyko…

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy