LIFESTYLE Uroda

Prezenty bez Pudła UNICEF pojawią się na Targach WEDDING

Prezenty bez Pudła UNICEF pojawią się na Targach WEDDING
W dniach 24-25 listopada 2018 r. PGE Narodowy w Warszawie ponownie przemieni się w ślubny kobierzec. Młode Pary z całej Polski przyjadą na Targi WEDDING zaczerpnąć inspiracji, aby dzień swojego ślubu zaplanować w sposób

Data publikacji: 2018-11-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Prezenty bez Pudła UNICEF pojawią się na Targach WEDDING
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

W dniach 24-25 listopada 2018 r. PGE Narodowy w Warszawie ponownie przemieni się w ślubny kobierzec. Młode Pary z całej Polski przyjadą na Targi WEDDING zaczerpnąć inspiracji, aby dzień swojego ślubu zaplanować w sposób wyjątkowy.

Prezenty bez Pudła UNICEF pojawią się na Targach WEDDING LIFESTYLE, Uroda - W dniach 24-25 listopada 2018 r. PGE Narodowy w Warszawie ponownie przemieni się w ślubny kobierzec. Młode Pary z całej Polski przyjadą na Targi WEDDING zaczerpnąć inspiracji, aby dzień swojego ślubu zaplanować w sposób wyjątkowy.

W dniach 24-25 listopada 2018 r. PGE Narodowy w Warszawie ponownie przemieni się w ślubny kobierzec. Młode Pary z całej Polski przyjadą na Targi WEDDING zaczerpnąć inspiracji, aby dzień swojego ślubu zaplanować w sposób wyjątkowy. UNICEF będzie tam ze swoim stoiskiem, dlatego wszystkich, którzy planują odwiedzić Targi – serdecznie zapraszamy. Opowiemy o programie Prezenty bez Pudła oraz jak Młoda Para w dniu ślubu może zmienić życie najbardziej potrzebujących dzieci.

Prezenty bez Pudła to oryginalny sposób na wsparcie, który łączy radość pomagania z przyjemnością obdarowywania bliskich prezentami. Pomoc jest realna, ponieważ zakupione produkty pomocowe wysyłamy tam, gdzie dzieci potrzebują ich najbardziej. Obdarowani nie otrzymują realnego prezentu, ale mogą cieszyć się świadomością, że razem z UNICEF niosą pomoc potrzebującym dzieciom. 

Prezenty bez Pudła sprawiają, że ślub nabiera zupełnie nowego wymiaru i staje się początkiem nowego życia nie tylko dla Młodej Pary. Wystarczy poprosić Gości, aby zamiast kwiatów (lub oprócz nich) zakupili właśnie Prezenty bez Pudła. Ten prosty gest może odmienić życie dziecka. Na specjalnej stronie, dedykowanej parom planującym ślub: https://www.unicef.pl/Prezenty-bez-pudla/Planujecie-slub można znaleźć wzory e-zaproszeń na ślub z informacją o Prezentach bez Pudła. Wystarczy wysłać je zaproszonym Gościom lub zamieścić podobną informację w tradycyjnych zaproszeniach. Osoby kupujące Prezenty mogą pobrać pamiątkowy certyfikat i podarować go Młodej Parze w dniu ślubu.

Zakup Prezentu bez Pudła jest formą darowizny, za którą UNICEF dostarcza wybrane produkty dzieciom w miejscach, w których wsparcie jest najbardziej potrzebne. Szczepionki i lekarstwa, żywność terapeutyczna, moskitiery, zeszyty i przybory szkolne to tylko niektóre z nich.

A to już wiesz?  Optymalna pielęgnacja – seria OPTIMA Apis Natural Cosmetics

W 2017 roku Prezenty bez Pudła za ponad 395 tysięcy złotych trafiły do najbardziej potrzebujących dzieci w aż 77 krajach na świecie. Dzięki wsparciu Darczyńców UNICEF z Polski, mogliśmy zapewnić m.in.: prawie 17,5 tysiąca zestawów higienicznych, ponad 182 tysiące szczepionek przeciw polio, 44,5 tysiąca podręczników szkolnych oraz 1 384 473 saszetek mikroelementów.

Targi Ślubne WEDDING od lat cieszą się zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej.
W trakcie dwóch dni, na dwóch scenach odbędą się panele i warsztaty z profesjonalistami oraz pokazy mody.

Organizatorzy zaplanowali na ten czas mnóstwo atrakcji, konkursów, niespodzianek i upominków.

Zapraszamy i do zobaczenia!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Prezenty bez Pudła UNICEF pojawią się na Targach WEDDING LIFESTYLE, Uroda - W dniach 24-25 listopada 2018 r. PGE Narodowy w Warszawie ponownie przemieni się w ślubny kobierzec. Młode Pary z całej Polski przyjadą na Targi WEDDING zaczerpnąć inspiracji, aby dzień swojego ślubu zaplanować w sposób wyjątkowy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy