LIFESTYLE Uroda

Chroń tak bardzo, jak kochasz – ochrona dla dorosłych

Chroń tak bardzo, jak kochasz – ochrona dla dorosłych
Niezależnie od tego, czy spacerujemy w słońcu, czy aktywnie wypoczywamy – najważniejsze jest, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Nie zapominajmy jednak, że latem wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń

Data publikacji: 2019-04-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Chroń tak bardzo, jak kochasz – ochrona dla dorosłych
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Niezależnie od tego, czy spacerujemy w słońcu, czy aktywnie wypoczywamy – najważniejsze jest, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Nie zapominajmy jednak, że latem wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych.

Chroń tak bardzo, jak kochasz - ochrona dla dorosłych LIFESTYLE, Uroda - Niezależnie od tego, czy spacerujemy w słońcu, czy aktywnie wypoczywamy – najważniejsze jest, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Nie zapominajmy jednak, że latem wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych.

Laboratoria Dermatologiczne Avène po raz kolejny stawiają milowy krok w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej. Łączą skuteczność i bezpieczeństwo preparatów przeciwsłonecznych z przyjemnymi konsystencjami, które są odpowiednie dla każdego!

 

 

OCHRONA TWOJEJ SKÓRY PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM I SUCHOŚCIĄ

 

NOWOŚĆ! B-PROTECT SPF 50+

 

Dzięki przełomowej formule 3 w 1, B-Protect 50+ jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które poszukują bezpiecznego rozwiązania do pielęgnacji oraz ochrony przed słońcem, z którego mogą korzystać każdego dnia w roku. B-Protect 50+ oferuje wyjątkowe potrójne działanie:

– przeciw promieniom UV

– przeciw zanieczyszczeniom

– upiększanie

 

B-Protect 50+ to produkt nowej generacji. Podczas aplikacji na skórę uwalniane są mikrokapsułkowane pigmenty. W ten sposób kolor zmienia się z białego w naturalny, cielisty. Dzięki temu, twarz wygląda promiennie ze  świetlistym akcentem. 

Wskazania

– codzienna, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna

– wrażliwa skóra u dorosłych

– zastosowanie: twarz i szyja

 

Produkt jest dostępny wyłącznie w sieciach SUPER PHARM.

 

NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE 

 

MLECZKO DO CIAŁA SPF 50+ (250 ML) i SPRAY DO CIAŁA SPF 50+ (200 ML) 

 

Skóra ciała jest wysoce podatna na wysuszenie. Pod wpływem działania czynników zewnętrznych  może dojść do zmniejszenia ilości i składu lipidów, obniżenia zawartości wody oraz zaburzeń rogowacenia. To wszystko skutkuje suchością skóry.

Wskazania

– bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna

– wrażliwa skóra u dorosłych

– zastosowanie: twarz i ciało

 

Właściwości

Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ do ciała od Eau Thermale Avène zapewniają optymalną ochronę UVB-UVA. Prekoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, działa w doskonałej harmonii z Thialidine. Dzięki temu zapewniona jest całkowita ochrona komórek przed wolnymi rodnikami. Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ wzbogacone o Wodę termalną Avène i roślinną glicerynę (silną substancję nawilżającą) chronią skórę zarówno przed słońcem, jak i przed wysuszeniem. Dodatkowo Spray SPF 50+ zyskał nowe, poręczne opakowanie bez korka. 

A to już wiesz?  4 NAJCZĘSTSZE BŁĘDY W PIELĘGNACJI, KTÓRE NISZCZĄ TWOJE WŁOSY!

 

Nowe konsystencje dają niesamowite poczucie komfortu. Spray SPF 50+ oferuje lżejszą, bardziej płynną konsystencję, natomiast Mleczko SPF 50+ zapewnia bardziej aksamitną konsystencję. HYDRA-PROTECTIVE zapewnia trwałe nawilżenie i łagodzi suchość skóry, nie pozostawiając białej warstwy.

 

KONSYSTENCJA HYDRA-PROTECTIVE TO:

• lekka konsystencja fluidu

• natychmiastowy i długotrwały komfort

• przeciwdziałanie suchości

• do 6 godzin nawilżenia podczas ekspozycji słonecznej

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Chroń tak bardzo, jak kochasz - ochrona dla dorosłych LIFESTYLE, Uroda - Niezależnie od tego, czy spacerujemy w słońcu, czy aktywnie wypoczywamy – najważniejsze jest, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Nie zapominajmy jednak, że latem wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy