LIFESTYLE Uroda

Estetica Nova w nowej odsłonie!

Estetica Nova w nowej odsłonie!
Uroczyste otwarcie nowej, drugiej kliniki Estetica Nova dr Ewy Rybickiej miało miejsce w kwietniu na warszawskiej Woli. Piękne wnętrza, sprawdzone technologie i cudowna atmosfera – to słowa które najlepiej opiszą ten

Data publikacji: 2019-05-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Estetica Nova w nowej odsłonie!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Uroczyste otwarcie nowej, drugiej kliniki Estetica Nova dr Ewy Rybickiej miało miejsce w kwietniu na warszawskiej Woli. Piękne wnętrza, sprawdzone technologie i cudowna atmosfera – to słowa które najlepiej opiszą ten dzień!

Estetica Nova w nowej odsłonie! LIFESTYLE, Uroda - Uroczyste otwarcie nowej, drugiej kliniki Estetica Nova dr Ewy Rybickiej miało miejsce w kwietniu na warszawskiej Woli. Piękne wnętrza, sprawdzone technologie i cudowna atmosfera – to słowa które najlepiej opiszą ten dzień!

Uroczyste otwarcie nowej, drugiej kliniki Estetica Nova dr Ewy Rybickiej miało miejsce w kwietniu na warszawskiej Woli. Piękne wnętrza, sprawdzone technologie i cudowna atmosfera – to słowa które najlepiej opiszą ten dzień! W nowej lokalizacji zespół kliniki już przyjmuje pacjentów, a na jakie zabiegi najlepiej wybrać w nadchodzącym sezonie? Na to pytanie odpowiedziała dr Ewa Rybicka podczas spotkania dla mediów, przyjaciół, partnerów biznesowych i pacjentów kliniki.

Nowa klinika Estetica Nova to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie i potrzeby pacjentów. – O tym, że powstanie nowa klinika wiedziałam już 3 lata temu, kiedy zaczęłam rozglądać się nad najlepszą lokalizacją. Rynek medycyny estetycznej na przestrzeni lat tak bardzo się rozwinął, że było to  nieuniknioną decyzją. W tym miejscu otwieramy nową lokalizację, dlatego że chcemy się rozwijać. Rozwijamy się dla Państwa. Oferujemy nowe technologie, nowe zabiegi, ale także sprawdzone procedury, które są z nami od lat  – potrzebujemy na to więcej miejsca, wnętrza bardziej obszernego po to, żeby nam i Państwu było wygodnie. Abyśmy mogli oferować coraz bardziej komfortowe zabiegi. Ale także dlatego, aby z różnych stron Warszawy było łatwiej do nas dojechać. Nowa lokalizacja na ul. Jana Kazimierza, to już druga klinika obok tej na warszawskiej Ochocie – na ul. Opaczewskiej. Mam nadzieję, że również to miejsce będzie się cieszyło zainteresowaniem i będziemy mogli wszyscy czuć się tu jak u siebie w domu, tak jak w pierwszej lokalizacji, która nadal pozostanie czynna – powiedziała dr Ewa Rybicka podczas przywitania przybyłych gości.

A to już wiesz?  Naturalna objętość z nową linią NIVEA Volume Care

Podczas konferencji dr Rybicka zdradziła z jakich zabiegów korzystać zarówno w przypadku skóry młodzieńczej jak i dojrzałej. – Na bazie wieloletnich doświadczeń wiem, że przepis na doskonały wygląd w przypadku skóry młodzieńczej to m.in. redukcja cellulitu i rozstępów,  usunięcie zbędnego owłosienia czy pokreślenie zmysłowych ust. W naszej klinice oferujemy sposoby, aby to młodzieńcze piękno podkreślać oraz niwelować mankamenty, z którymi pacjentki nie potrafią sobie poradzić w domu. Zatem wśród zabiegów absolutnymi hitami w redukcji cellulitu jest Icoone Laser, z rozstępami doskonale poradzi sobie zabieg Biodermogenesi (który jako jedyny umożliwia ponowne opalanie skóry i pozwala zredukować nawet utrwalone rozstępy). Bezsprzecznie wielką popularnością cieszy się laser Mediostar, pozwalający na bezbolesną epilację przez cały rok. Natomiast wśród nowości obiecujący jest zabieg wypełniania i zaznaczenia konturu ust przy pomocy gamy produktów Belotero Lips – wyjaśniła dr Rybicka.

Nie zabrakło również zabiegów polecanych dla skóry dojrzałej, która potrzebuje specjalnego  traktowania: podniesienia tkanek, stymulacji skóry i jej odżywienia.  – W tym celu od lat polecam zabiegi nićmi liftingującymi Aptos, które dają naturalne efekty stymulacji i mechanicznego podniesienia tkanek. Świetne efekty u pacjentów (szczególnie w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, brzucha i powierzchni rąk) śledzę również przy zastosowaniu atelokolagenu LINERASE, który wykorzystuję jako doskonałą terapię przeciwstarzeniową – polecała dr Rybicka.

Na spotkaniu obecni byli przyjaciele i pacjenci kliniki oraz przedstawiciele współpracujących firm i partnerzy wydarzenia m. in. Revisage, Aptos, Nova Group, Beauty Derm Aesthetic, MERZ Aesthetics, MROTEX Group, dziennikarze czołowych magazynów i portali kobiecych, aktorka oraz producentka filmowa Ewa Bukowska. Całodzienne spotkanie zakończył występ Agi Zaryan, wokalistki jazzowej od lat zaprzyjaźnionej z kliniką.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Estetica Nova w nowej odsłonie! LIFESTYLE, Uroda - Uroczyste otwarcie nowej, drugiej kliniki Estetica Nova dr Ewy Rybickiej miało miejsce w kwietniu na warszawskiej Woli. Piękne wnętrza, sprawdzone technologie i cudowna atmosfera – to słowa które najlepiej opiszą ten dzień!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy