LIFESTYLE Uroda

HIFU V-Max – nieoceniona pomoc w zabiegach wyszczuplających i liftingujących

HIFU V-Max – nieoceniona pomoc w zabiegach wyszczuplających i liftingujących
V-Max to innowacyjne urządzenie, pozwalające na wykonanie nieinwazyjnego zabiegu, który wyszczupla i ujędrnia skórę bez ingerencji

Data publikacji: 2017-11-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: HIFU V-Max – nieoceniona pomoc w zabiegach wyszczuplających i liftingujących
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

V-Max to innowacyjne urządzenie, pozwalające na wykonanie nieinwazyjnego zabiegu, który wyszczupla i ujędrnia skórę bez ingerencji chirurgicznej.

HIFU V-Max – nieoceniona pomoc w zabiegach wyszczuplających i liftingujących LIFESTYLE, Uroda - V-Max to innowacyjne urządzenie, pozwalające na wykonanie nieinwazyjnego zabiegu, który wyszczupla i ujędrnia skórę bez ingerencji chirurgicznej.

V-Max to innowacyjne urządzenie, pozwalające na wykonanie nieinwazyjnego zabiegu, który wyszczupla i ujędrnia skórę bez ingerencji chirurgicznej. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mimo stosowania diety i ćwiczeń nie mogą osiągnąć efektywnych rezultatów w gubieniu zbędnej tkanki tłuszczowej. Wielofunkcyjność zabiegów z użyciem tego sprzętu sprawia, że można polecić go także pacjentom, którzy na skutek nagłej utraty wagi zmagają się z problemem zwiotczałej skóry lub jako zabieg liftingujący na twarz.

Technicznie doskonały

High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) z wykorzystaniem urządzenia V-Max jest procedurą medyczną, w której zastosowanie ma wysoka zogniskowana fala ultradźwiękowa. Podstawą jej działania jest lokalna energia cieplna, niszcząca chore lub uszkodzone tkanki poprzez ablację. Niezwykłe efekty zabiegu na całym ciele i jego bezbolesność są wynikiem bardzo dobrego chłodzenia głowicy urządzenia. Istnieje również możliwość regulacji intensywności oraz częstotliwości „strzałów” ultradźwiękami, a co za tym idzie – zmniejszenia czasu wykonywania zabiegu. Dodatkową zaletą i sposobnością do oszczędności jest fakt, iż V-Max nie wymaga częstej wymiany kartridży. Dzięki przyjaznemu interfejsowi na 7-calowym dotykowym ekranie LCD, sterowanie urządzeniem to czysta przyjemność.

Dlaczego ultradźwięki?

Ultradźwięki to niesłyszalne przez człowieka fale akustyczne, które wykorzystuje się w terapiach estetycznych ze względu na ich możliwość fizycznego oddziaływania na skórę i tkankę podskórną. Od słyszalnych dźwięków nie odróżniają ich żadne właściwości fizyczne, a jedynie to, że są niemożliwe do wychwycenia przez ludzkie ucho. Górna granica słyszalności sięga do około 20 kiloherców u zdrowych dorosłych osób. W urządzeniach takich jak V-Max, które opierają na nich swoje działanie, stosuje się częstotliwość od 20 kiloherców do kilku gigaherców. W miejscach poddanych działaniu urządzenia opartego o technologię ultradźwięków zachodzą dwa zjawiska fizyczne: efekt termiczny (kumulowanie ciepła powodującego koagulację tkanek) oraz mechaniczny (wytwarzanie pęcherzyków gazu wewnątrz komórek i narastanie w ich wnętrzu ciśnienia, które powoduje niszczenie struktur tkankowych). Jednocześnie stymulowana jest produkcja kolagenu, dlatego skóra staje się jędrna, ale nie doznaje żadnych uszkodzeń.

A to już wiesz?  Caviar & Rubies Collection

Twarz i ciało

Urządzenie HIFU V-Max posiada w zestawie dwie wymienne głowice, dzięki czemu można je stosować w celu likwidacji tkanki tłuszczowej i modelowania całego ciała, ale także do liftingu twarzy. Obie są bardzo wygodne w użyciu i umożliwiają łatwy dostęp do każdego miejsca.

Pierwsza z nich jest w stanie wytworzyć energię, która dociera do tkanki tłuszczowej na głębokość od 10 mm do 20 mm. To właśnie ona sprawia, że V-Max stanowi idealne narzędzie do usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu z każdej części ciała.

Przy zastosowaniu drugiej głowicy, dostarczającej ciepło o temperaturze 65℃ na głębokość  3,5 mm – 4,5 mm, energia ta dostarczana jest do poziomu SMAS skóry właściwej twarzy. Proces ten powoduje kurczenie się mięśni, a także stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu, dlatego jest bardzo skuteczny w zabiegach mających na celu wygładzanie zmarszczek, podniesienie brwi, poprawę linii żuchwy, ujędrnienie twarzy oraz poprawę kolorytu cery.

Moc korzyści dla pacjentów

Z racji tego, że zabieg wykonywany jest przy użyciu ultradźwięków kierowanych na docelowe głębokości skóry, pacjent może odczuwać  ból o indywidualnym poziomie natężenia. Jednak sama czynność wykonywana przy zabiegu, czyli pocieranie wybranego fragmentu ciała sondą, jest zupełnie bezbolesna. Dodatkową korzyścią, która z pewnością okaże się bardzo cenna dla wielu osób decydujących się na zabieg, jest fakt, iż trwa on zaledwie od 30 do 60 minut (w zależności od wielkości naświetlanej partii ciała), a jego wykonanie nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Pacjent praktycznie natychmiast może wrócić do swoich codziennych zajęć.

Dla pełnego efektu zaleca się wykonanie serii od 1 do 3 zabiegów, ale większość osób widoczne pozytywne skutki dostrzega już po pierwszym z nich. Najpełniejszy efekt (czyli w praktyce często możliwość noszenia ubrań nawet o cały rozmiar mniejszych) utrzymuje się przez okres od 8 do 10 miesięcy. Aby pacjent po zabiegu mógł cieszyć się najlepszą wersją samego siebie jeszcze dłużej, warto przypomnieć mu o podstawach odchudzania i dobrego samopoczucia, czyli zdrowej diecie i codziennej aktywności fizycznej. Połączenie dobrych nawyków z zabiegiem z użyciem V-Max może przynieść imponujące rezultaty.

A to już wiesz?  Łodzianie biją Rekord Polski na najwięcej osób malujących sobie usta

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
HIFU V-Max – nieoceniona pomoc w zabiegach wyszczuplających i liftingujących LIFESTYLE, Uroda - V-Max to innowacyjne urządzenie, pozwalające na wykonanie nieinwazyjnego zabiegu, który wyszczupla i ujędrnia skórę bez ingerencji chirurgicznej.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy