LIFESTYLE Uroda

KLORANE szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy

KLORANE szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy
Odświeżenie przetłuszczających się włosów w każdych

Data publikacji: 2020-04-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KLORANE szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Odświeżenie przetłuszczających się włosów w każdych warunkach.

KLORANE szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy LIFESTYLE, Uroda - Odświeżenie przetłuszczających się włosów w każdych warunkach.

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez francuskie Laboratorium KLORANE pierwszego suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Z myślą o potrzebach aktywnych kobiet stworzyli produkt, który gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczonych włosów, bez konieczności ich mycia i suszenia. Co 9 sekund sprzedaje się na świecie suchy szampon Klorane.

Seria z pokrzywą jest specjalnie dedykowana włosom przetłuszczającym się. Pokrzywa została wybrana ze względu na bogactwo skopoleptyny, związku policyklicznego, wykazującego właściwości regulujące wydzielanie sebum. Głęboko oczyszcza tłustą skórę głowy, pozostawiając ją czystą i świeżą w ciągu kilku minut.

Szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy + wersja dla włosów ciemnych.

Oczyszczone włosy, bez konieczności mycia i suszenia. Suchy szampon pomaga również dodaje objętości. Efekt: czyste, nietłuste włosy bez nadmiaru sebum, objętość i perfecyjne dopasowanie koloru.

Unikalne połączenie składników aktywnych: 3 wysokochłonne pudry naturalnego pochodzenia:

1) krzemionka minerał, strukturą przypominający gąbkę, przez co wykazuje dużą chłonność.

2) skrobia kukurydziana i ryżowa  –  pokrewieństwo z lipidami powoduje bardzo dużą chłonność, a dzięki odmiennym gęstościom zapewniają optymalny rozkład formuły i ułatwiają jej usuwanie.

3) beta cyklodekstryna – cząsteczka cukru, zapewniająca wielką moc odtłuszczającą, która usuwa nadmiar sebum.

Jeśli preferujesz kosmetyki na bazie roślinnej, które są efektywne, a zarazem nieszkodliwe dla środowiska, marka Klorane na pewno cię usatysfakcjonuje.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KLORANE szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy LIFESTYLE, Uroda - Odświeżenie przetłuszczających się włosów w każdych warunkach.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  KLAPP Cosmetics - nowości w linii HYALURONIC!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy