LIFESTYLE Oczy Uroda Wzrok

KLORANE WYKORZYSTUJE WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE MIĘTY NADWODNEJ

KLORANE WYKORZYSTUJE WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE MIĘTY NADWODNEJ
KLORANE BOTANICAL FOUNDATION DZIELI SIĘ latami badań nad miętą

Data publikacji: 2019-04-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KLORANE WYKORZYSTUJE WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE MIĘTY NADWODNEJ
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

KLORANE BOTANICAL FOUNDATION DZIELI SIĘ latami badań nad miętą nadwodną.

KLORANE WYKORZYSTUJE WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE MIĘTY NADWODNEJ LIFESTYLE, Uroda - KLORANE BOTANICAL FOUNDATION DZIELI SIĘ latami badań nad miętą nadwodną.

Ochronne i oczyszczające kosmetyki z miętą nadwodną otulają mgiełką świeżości. To nowy oddech dla włosów i skóry głowy. ZANIECZYSZCZONE ŚRODOWISKO ZATRUWA SKÓRĘ I WŁOSY! Zanieczyszczenia „osiadają” na włosach i je osłabiają, obciążając, powodując matowienie i przykry zapach. Zanieczyszczenia utrudniają oddychanie skóry głowy. Przyspieszają jej starzenie, a nawet nasilają wypadanie włosów. Osłabiona skóra potrzebuje dotlenienia, domaga się powietrza. NATURALNE, BIODEGRDOWALNE FORMUŁY skutecznie usuwają zanieczyszczenia, działają trzyetapowo, odtruwając i chroniąc włosy narażone na działanie zanieczyszczeń.

LABORATORIA KLORANE pozyskują czysty ekstrakt z mięty nadwodnej, z naziemnych części roślin, w 100% naturalny, który chroni skórę głowy przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń środowiskowych. Ten ekstrakt roślinny powstaje w procesie termomechanicznym, zgodnie z opatentowaną, innowacyjną metodą wywodzącą się z ZIELONEJ CHEMII. Bez użycia wody ani rozpuszczalników, umożliwia ochronę substancji aktywnych rośliny w celu ich idealnego odwzorowania przy jednoczesnym ograniczeniu śladu węglowego. Substancja uzyskała srebrne oznaczenie ERI 360° (Eco Responsible Ingredient), które określa stopień odpowiedzialności ekologicznej składnika. Po raz pierwszy zostało przyznane przedsiębiorstwu.

KLORANE BOTANICAL FOUNDATION wykorzystuje wyjątkowe właściwości oczyszczające mięty nadwodnej i proponuje zestaw kosmetyków ANTI-POLLUTION. Ekologicznie odpowiedzialnych, z miętą nadwodną pochodzącą z ekologicznych upraw, BIODEGRADOWALNYCH i w 95% NATURALNYCH. Nowy, trzyetapowy rytuał, który oczyści włosy i zapewni im ochronę. DETOKSYKUJĄCY SZAMPON NA BAZIE WYCIĄGU Z MIĘTY NADWODNEJ o łagodnej bazie myjącej, usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza bez wysuszania. DODATKOWO: efekt „ice bucket”, błyskawicznie odświeżający skórę głowy. Usuwa pyły zawieszone w 97%. OCHRONNY BALSAM NA BAZIE WYCIĄGU Z MIĘTY NADWODNEJ biodegradowalna formuła składa się w 95% ze składników pochodzenia naturalnego. Działa jak tarcza ochronna przed zanieczyszczaniami, zapobiega osadzaniu się i wnikaniu zanieczyszczeń do wewnątrz włosa. DODATKOWO: nawilża skórę głowy i o 96% zwiększa połysk włosów już po pierwszym użyciu. Natomiast OCZYSZCZAJĄCA MGIEŁKA NA BAZIE WYCIĄGU Z MIĘTY NADWODNEJ neutralizuje nieprzyjemne zapachy (tytoń, spaliny, smażenie itp.), jednocześnie odtruwając i chroniąc włókno włosa przed zanieczyszczonym powietrzem. Do spryskiwania na suche włosy, nie obciąża włosów. DODATKOWO: ujarzmia niesforne włosy. Może być stosowana dowolnie w ciągu dnia, przed spotkaniem, po spotkaniu lub między jednym a drugim, po wysiłku fizycznym, po sprincie do autobusu, czy po czasie spędzonym w zadymionym pomieszczeniu. Kosmetyki mają WYJĄTKOWO ŚWIEŻY ZAPACH „GNIECIONEJ MIĘTY”, z nutą mięty nadwodnej, cytryny i akordu herbacianego. Kosmetyki z miętą nadwodną już dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

A to już wiesz?  Aby alergicy też mogli cieszyć się wiosną

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KLORANE WYKORZYSTUJE WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI OCZYSZCZAJĄCE MIĘTY NADWODNEJ LIFESTYLE, Uroda - KLORANE BOTANICAL FOUNDATION DZIELI SIĘ latami badań nad miętą nadwodną.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy