LIFESTYLE Uroda

Warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa

Warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa
Za nami pierwsze warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa - klienci mieli szansę przygotować własnoręcznie swoje produkty do

Data publikacji: 2019-09-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Za nami pierwsze warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa – klienci mieli szansę przygotować własnoręcznie swoje produkty do pielęgnacji.

Warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa LIFESTYLE, Uroda - Za nami pierwsze warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa - klienci mieli szansę przygotować własnoręcznie swoje produkty do pielęgnacji.

Koniec lata to przygotowania do sezonu jesienno-zimowego i zmieniającej się pogody, podczas których warto zadbać o urodę. W ostatni poniedziałek, 2 września, klienci CH Osowa mieli okazję przygotować własnoręcznie swoje kosmetyki naturalne. Cykl bezpłatnych poniedziałkowych spotkań z ekspertami beauty i warsztatów kosmetyków potrwa przez najbliższe kilka miesięcy, od 15-18:00.

Warsztaty kosmetyków naturalnych to nie lada gradka dla entuzjastów DIY i ekologii. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Centrum Handlowym Osowa, w kameralnych grupach można stworzyć własne kosmetyki pod okiem specjalisty, dowiedzieć się, jak dobierać odpowiednie składniki do swojej cery i nabyć cenną wiedzę w temacie naturalnych sposobów dbania o urodę. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy – bezpośrednio w dniu warsztatów w formie pisemnej lub wcześniej poprzez formularz internetowy.

Ostatnie warsztaty były sporą atrakcją zwłąszcza dla Pań i młodych dziewcząt, które stworzyły swoje własne kremy, peelingi czy cienie do powiek.
 

Spotkania z ekspertami beauty

Piękne Poniedziałki to także cykl cotygodniowych spotkań z ekspertami z branży beauty, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania dotyczące pielęgnacji – od tego, jak zadbać o dłonie w okresie zimowym, aż po sposoby ochrony włosów w wilgotne, jesienne dni. Dla uczestników spotkań przewidziane są ciekawe upominki eko m.in. produkty higieniczne z bambusa i bawełny oraz naturalne gąbki. Najbliższe spotkanie z ekspertami Yves Rocher w najbliższy poniedziałek, 9 września.

Konkurs na fp CH Osowa

Raz w miesiącu Centrum zachęca także do wzięcia udziało w konkursie na fanpage CH Osowa, w którym do wygrania będą karty podarunkowe. Najbliższy konkurs już 9 września!

A to już wiesz?  Herbal trend w SPA, czyli zabiegi na bazie ziół

Eksperci, którzy w kolejne poniedziałki zadbają o klientów, to przedstawiciele znanych i lubianych marek kosmetycznych: Rossmann, Hebe, Hair Studio Robert Terefenko, Neonail, Sephora, Yves Rocher i Ziaja.

CYKL "PIĘKNE PONIEDZIAŁKI":

• Warsztaty kosmetyczne – w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca – najbliższe 2.09.2019 r. Warsztaty odbywać się będą w trzech turach po 10 uczestników.
Regulamin warsztatów: ZAŁĄCZNIK.
Zapisy na miejscu lub poprzez formularz: http://bit.ly/formularz_warsztaty_beauty_monday

• Spotkania z ekspertami – w każdy drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa LIFESTYLE, Uroda - Za nami pierwsze warsztaty kosmetyków naturalnych w CH Osowa - klienci mieli szansę przygotować własnoręcznie swoje produkty do pielęgnacji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy