LIFESTYLE Uroda

Nie czekaj do lata i już dziś zadbaj o swoją sylwetkę

Nie czekaj do lata i już dziś zadbaj o swoją sylwetkę
Dowiedz się, jak wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit – to wcale nie jest takie

Data publikacji: 2019-03-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nie czekaj do lata i już dziś zadbaj o swoją sylwetkę
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Dowiedz się, jak wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit – to wcale nie jest takie trudne!

Nie czekaj do lata i już dziś zadbaj o swoją sylwetkę LIFESTYLE, Uroda - Dowiedz się, jak wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit – to wcale nie jest takie trudne!

Coraz cieplejsze dni sprawiają, że z niecierpliwością czekamy, aż zimowe kurtki i kozaki wylądują w szafie, a na ich miejsce pojawią się letnie sukienki i krótkie spodenki. Czasem jednak przeszkadza nam kilka nadprogramowych kilogramów i cellulit, które mogą odebrać nam pewność siebie na plażach i ulicach miast. Nie czekaj więc do lata i już dziś przygotuj swoje ciało na wakacyjne szaleństwa.

Większa waga i tzw. pomarańczowa skórka często sprawiają, że czujemy się mniej atrakcyjne. Zamiast czekać do lata, już dziś możemy znaleźć sposoby, dzięki którym będziemy czuły się dobrze w swoim ciele. Dowiedz się, jak wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit – to wcale nie jest takie trudne!

Dieta, ruch i pielęgnacja            

Aby nasze działania przyniosły skutek, musimy działać wielokierunkowo. Z pewnością jedną z pierwszych zmian, jakie powinnyśmy wprowadzić, jest zmiana nawyków żywieniowych. Warto jednak pamiętać, aby stosować dietę w sposób racjonalny, bez szkody dla naszego organizmu. Gdy skutecznie zmienimy przyzwyczajenia w zakresie odżywiania, łatwiej będzie nam utrzymać wypracowane rezultaty, unikniemy też efektu jo-jo. Dodatkowa aktywność fizyczna sprawi, że szybciej pozbędziemy się niechcianych kilogramów, a nasza sylwetka nabierze pożądanych kształtów. Aby ją wymodelować, warto dodać trzeci, niezwykle istotny element: właściwą pielęgnację.

Krem to twój przyjaciel

Kosmetyka to nieocenione wsparcie w walce o wymarzoną sylwetkę, którą możesz stosować nie tylko w specjalistycznych gabinetach, ale także w zaciszu własnego domu. Jak wskazuje kosmetolog, Training Manager Biologique Recherche, Olga Kamińska: Kluczem modelowania ciała jest regularne stosowanie preparatów o działaniu poprawiającym krążenie, które pozwalają na uszczelnienie naczyń i usprawnienie przepływu chłonki, biorącej udział w transportowaniu tłuszczów pokarmowych. Istotne jest także działanie lipolityczne redukujące tkankę tłuszczową oraz cellulit. Aby wzmocnić efekty odpowiedniej pielęgnacji, warto też zaopatrzyć się w specjalną rękawicę do masażu. Dzięki niej usprawnimy krążenie i zwiększymy aktywne działanie składników zastosowanych w kremach i emulsjach.

A to już wiesz?  Mezoterapia mikroigłowa bez wychodzenia z domu

Składniki antycellulitowe i redukujące tkankę tłuszczową

Wśród kosmetyków pielęgnacyjnych znajdziemy wiele propozycji, które docelowo mają wspierać organizm w modelowaniu sylwetki i redukcji cellulitu. Warto poszukać produktów, które w swoim składzie mają lipazę, enzym stymulujący rozpad trójglicerydów w komórkach tłuszczowych oraz hialuronidazę, enzym pomagający usunąć nadmiar wody. Wymarzoną sylwetkę pomoże nam osiągnąć Creme Amincissante Oxygenante MC 110 marki Biologique Recherche o działaniu wyszczuplającym i redukującym tzw. pomarańczową skórkę. Zawiera on olejki eteryczne z tymianku, cyprysu, mięty pieprzowej oraz cytryny, których głównym zadaniem jest wspomaganie mikrocyrkulacji dzięki zwiększeniu efektu termicznego. Kompleks Dotleniający zaś sprawi, że usprawni się oddychanie komórkowe, co pozytywnie wpłynie na procesy naprawcze.

Pamiętajmy jednak, że podejmowane przez nas działania muszą być wielokierunkowe, co pozwoli nam na szybsze osiągnięcie rezultatów. Połączenie właściwego odżywiania, ruchu oraz odpowiedniej pielęgnacji sprawi, że będziesz się czuła gotowa na nadchodzące lato!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nie czekaj do lata i już dziś zadbaj o swoją sylwetkę LIFESTYLE, Uroda - Dowiedz się, jak wymodelować sylwetkę i zredukować cellulit – to wcale nie jest takie trudne!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy