LIFESTYLE Uroda

Piękno na własnych warunkach

Piękno na własnych warunkach
Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale jednym z czynników często uważanych za wyznacznik szczęścia jest

Data publikacji: 2019-10-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Piękno na własnych warunkach
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale jednym z czynników często uważanych za wyznacznik szczęścia jest piękno.

Piękno na własnych warunkach LIFESTYLE, Uroda - Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale jednym z czynników często uważanych za wyznacznik szczęścia jest piękno.

Powszechnie wiadomo, że akceptacja i zadowolenie ze swojego wyglądu korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. O sile pozytywnego nastawienia warto pamiętać przez cały rok. AVON doskonale o tym wie, dlatego publikuje raport „Beauty Whitepaper”, w którym definiuje piękno na nowo i uświadamia, że każda kobieta jest doskonała na swój własny sposób. 

Radość – poszukiwana!
W 2018 roku Globalny Instytut Gallupa przeprowadził badanie, w którym wzięło udział 154 000 osób z 154 krajów. Wyniki są niepokojące! Pozytywnych emocji w naszym życiu potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek – a te często idą w parze z poczuciem bycia atrakcyjnym. Kanony piękna kształtuje między innymi rynek kosmetyczny, który jest mocno nasycony, jednak wciąż się rozwija. Niezależnie od osobistej estetyki, rosnąca liczba beauty Influencerek, blogerek i tutoriali online sprawiły, że piękno odgrywa bardzo dużą rolę w naszym życiu. Liczne wideo traktujemy jako indywidualną inspirację, które oglądamy dla poprawy nastroju i samopoczucia. To dzięki temu powstała grupa kobiet, które potrafią mówić o sobie jako „doskonałe”. 

Nowa definicja piękna
AVON, w nowym raporcie „Beauty Whitepaper”, stawia na inną niż dotychczas definicję piękna, która podkreśla autentyczność, akceptację i zadowolenie z siebie. Piękno jest pojęciem, które stale się zmienia a AVON zmienia się razem z nim dostosowując swoje produkty do panujących trendów oraz kierując się wizją, która rozumie współczesne kobiety. AVON wprowadza określenie „doskonałe ja”, nie narzucając kobietom, jak mają wyglądać, tylko podkreślając, że każda z nas jest piękna i wyjątkowa na swój własny sposób. W nowym raporcie znajdziemy również świeże spojrzenie na czynniki kształtujące pojęcie atrakcyjności, np. stale rozwijający się cyfrowy świat oraz nowe technologie cieszące się coraz większym zaufaniem. Raport „Beauty Whitepaper” wywołuje refleksje i przemyślenia oraz pokazuje co możemy zrobić, aby zaakceptować siebie i czuć się lepiej we własnym ciele.
„AVON jest siłą napędową nowej ery, w której piękno idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Od ponad 130 lat pomagamy kobietom wyrażać siebie, pokazujemy, że każda z nich jest piękna i może pokazywać to na swój sposób. Dzięki takim projektom jak Whitepaper Report, możemy dowiedzieć się więcej o potrzebach, motywacjach i pragnieniach kobiet. Dzięki temu tworzymy produkty, które wywołują radość, samoakceptację i zadowolenie. Pięknie jest wywoływać radość!” – podkreśla Ania Jakubowski, Dyrektor Generalna AVON Cosmetics Polska.

A to już wiesz?  Szpilki - królowe obuwniczych półek

Cały raport AVON „Beauty Whitepaper” jest dostępny pod linkiem: 
https://www.avonworldwide.com/beauty-innovation/innovation-centre/future-of-beauty.html

Informacje o AVON Products Inc.
AVON od 130 lat wspiera kobiety poprzez dostarczane innowacyjnych, wysokiej jakości kosmetyków, które sprzedawane są przede wszystkim kobietom, za pośrednictwem kobiet. Miliony niezależnych Ambasadorek Piękna na całym świecie sprzedaje produkty kultowych marek, takich jak mark. i ANEW. AVON wspiera kobiety, ich przedsiębiorczość i dobre samopoczucie. Dotychczas firma przekazała już ponad 1 miliard USD na rzecz kobiet. 
Więcej na: https://www.avonworldwide.com
#stand4her

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Piękno na własnych warunkach LIFESTYLE, Uroda - Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale jednym z czynników często uważanych za wyznacznik szczęścia jest piękno.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy