LIFESTYLE Uroda

„Pewne dziewczyny” mogą więcej!

„Pewne dziewczyny” mogą więcej!
Wyniki gólnopolskiego Testu Pewności Siebie Garnier potwierdziły, że pewne dziewczyny mogą więcej, bo zawsze czują się komfortowo. Wszystko to za sprawą ochrony, którą zapewnia antyperspirant Mineralny Pure Active

Data publikacji: 2017-07-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: „Pewne dziewczyny” mogą więcej!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Wyniki gólnopolskiego Testu Pewności Siebie Garnier potwierdziły, że pewne dziewczyny mogą więcej, bo zawsze czują się komfortowo. Wszystko to za sprawą ochrony, którą zapewnia antyperspirant Mineralny Pure Active Garnier.

„Pewne dziewczyny” mogą więcej! LIFESTYLE, Uroda - Wyniki gólnopolskiego Testu Pewności Siebie Garnier potwierdziły, że pewne dziewczyny mogą więcej, bo zawsze czują się komfortowo. Wszystko to za sprawą ochrony, którą zapewnia antyperspirant Mineralny Pure Active Garnier.

Z wyników testu przeprowadzonego na grupie 25000 młodych Polek, możemy dowiedzieć się, że mają wysokie poczucie własnej wartości, nie przejmują się drobnymi wpadkami, łatwo nawiązują nowe znajomości i dobrze radzą sobie w stresujących sytuacjach. Wyniki testu cieszą tym bardziej, ponieważ świadczą o tym, że młode Polki naprawdę wierzą w swoje umiejętności i odważnie podejmują nowe wyzwania.

 

89% kobiet w Polsce jest pewnych siebie!

Polkom nie brakuje wiary we własne możliwości, nie boją się stawić czoła wyzwaniom i są nastawione na sukces.

                                                         

80% dziewczyn pewnie zgarnia nową pracę i z łatwością nawiązuje nowe znajomości!

Polki skutecznie walczą ze stresem związanym z nową pracą. Nie boją się wyzwań i mają na nie swoje sposoby – na przykład dobry dezodorant! Dodatkowo dobre relacje z współpracownikami na pewno nie zaszkodzą to w drodze do awansu.

                                                                                                        

66% dziewczyn odważnie podejmuje się nowych wyzwań!

Czy to pierwszy trening na siłowni, czy prezentacja w pracy – prawie połowa Polek dzielnie stawia czoła codziennym wyzwaniom. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrzynię!

                                                         

62% polskich kobiet nie boi się popełniać błędów i nie martwi drobnymi wpadkami!

W każdej porażce są jakieś pozytywy, trzeba wyciągnąć wnioski i działać dalej. Każdy popełnia błędy, nie ma ludzi idealnych – ważne, by nie dać się przytłoczyć i być sobą!

                                                         

57% Polek wierzy w swoje umiejętności i pewnie zalicza egzaminy!

Przygotowanie jest ważne, ale bez pewności siebie przebrnięcie przez sesję może być znacznie trudniejsze. Dlatego warto pewnie podchodzić do egzaminów – stres mniejszy!  

A to już wiesz?  Oszczędzaj czas i pieniądze!

 

Dzisiejsze tempo życia, ilość spraw i obowiązków może być stresująca, także czasami robi się naprawdę gorąco! Wtedy warto mieć pewność, że nieprzyjemny zapach, który może pojawić się w trakcie wykonywania codziennych zadań, nie odbierze nam pewności siebie. Poczucie czystości, świeżości i atrakcyjny zapach to gwarancja, że zachowamy 100% kontroli w każdej sytuacji.

 

W kolejnych odsłonach akcji marka Garnier przygotowała konkursy z wyjątkowymi nagrodami – koszulkami Łukasz Jemioł for Garnier oraz zestawy kosmetyków. Więcej informacji: http://www.pewnedziewczyny.pl/

 

 

Nowość od Garnier Mineral

 

Po przeprowadzeniu ostatnich badań, które udowodniły, że za przykry zapach w okolicach pach odpowiedzialne są w szczególności trzy szczepy bakterii, marka Garnier stworzyła nowe, jeszcze lepsze rozwiązanie, opracowane specjalnie do walki właśnie z nimi: antyperspirant Pure Active
z naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego, którego to składnik znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych.

 

Formuła produktu od Garnier została wzbogacona o MineraliteTM – ultraabsorbujący minerał pochodzenia wulkanicznego, który jest w stanie pochłonąć czterokrotność swojej masy w wodzie. Połączenie wyciągu z drzewa herbacianego oraz aktywnych czynników przeciwpotnych
z MineraliteTM daje 48-godzinną ochronę̨ przed przykrym zapachem, ale tak, aby skóra mogła oddychać. Efekt? Pachy pozostają̨ suche i świeże przez cały dzień.  

 

Antyperspirant Pure Active dostępny jest w dwóch formach: spray oraz roll-on.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
„Pewne dziewczyny” mogą więcej! LIFESTYLE, Uroda - Wyniki gólnopolskiego Testu Pewności Siebie Garnier potwierdziły, że pewne dziewczyny mogą więcej, bo zawsze czują się komfortowo. Wszystko to za sprawą ochrony, którą zapewnia antyperspirant Mineralny Pure Active Garnier.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy