LIFESTYLE Uroda

RENE FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Szampon Naprawczy

RENE FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Szampon Naprawczy
NOWA 4-6 TYGODNIOWA TERAPIA DLA WŁOSÓW - PIELĘGNACJA NAPRAWCZA DO ZNISZCZONYCH, PRZECIĄŻONYCH ZABIEGAMI

Data publikacji: 2020-04-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: RENE FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Szampon Naprawczy
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

NOWA 4-6 TYGODNIOWA TERAPIA DLA WŁOSÓW – PIELĘGNACJA NAPRAWCZA DO ZNISZCZONYCH, PRZECIĄŻONYCH ZABIEGAMI WŁOSÓW.

RENE FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Szampon Naprawczy LIFESTYLE, Uroda - NOWA 4-6 TYGODNIOWA TERAPIA DLA WŁOSÓW - PIELĘGNACJA NAPRAWCZA DO ZNISZCZONYCH, PRZECIĄŻONYCH ZABIEGAMI WŁOSÓW.

NOWA 4-6 TYGODNIOWA TERAPIA DLA WŁOSÓW –  PIELĘGNACJA NAPRAWCZA DO ZNISZCZONYCH, PRZECIĄŻONYCH ZABIEGAMI WŁOSÓW.

Szampon naprawczy ABSOLUE KÉRATINE delikatnie oczyszcza, aby zapewnić włosom zniszczonym i uszkodzonym łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, dzięki wyjątkowej, ekskluzywnej formule łączącej keratynę roślinną, biocymentynę i olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pięknym zapachu jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę. Elegancki i zmysłowy zapach cytrusowo-kwiatowy to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt natychmiastowy: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.  Po miesiącu: zregenerowane i wzmocnione włosy. Stosowanie: do codziennego mycia włosów.

KERATYNA POCHODZENIA ROŚLINNEGO to wyekstrahowane z soi i protein pszenicy cząsteczki które mają biomimetyczny charakter, co oznacza, że wiernie naśladują budowę naturalnych włókien keratynowych włosa. Dzięki temu mają doskonałe zdolności penetracyjne i wysoką skuteczność w zakresie rekonstrukcji łańcuchów keratynowych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd, sprężystość i blask włosów.

BIOCYMENTYNA to ekstrakt z lipidów sojowych, bogatych w sterole, ceramidy i nienasycone kwasy tłuszczowe, które budową imitują cząsteczki naturalnie wchodzące w skład cementu międzykomórkowego i go uzupełniają. Dzięki temu wygładzają łuski i scalają strukturę włosa, wzmacniając tym samym jego nawilżenie i ochronę. 

OLEJ Z LNICZNIKA jest wyjątkowo bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 odżywia nawet najbardziej zniszczone i łamliwe włosy.

Szampon naprawczy RENÉ FURTERER to wyjątkowy produkt pielęgnacyjny, który przywraca włosom naturalne piękno dzięki zawartości silnie skoncentrowanych składników o właściwościach regenerujących. 

Gama Absolue Kératine RENÉ FURTERER – wyłącznie w perfumeriach SEPHORA  i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
RENE FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Szampon Naprawczy LIFESTYLE, Uroda - NOWA 4-6 TYGODNIOWA TERAPIA DLA WŁOSÓW - PIELĘGNACJA NAPRAWCZA DO ZNISZCZONYCH, PRZECIĄŻONYCH ZABIEGAMI WŁOSÓW.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Eveline Cosmetics Botanic Expert Ultraodżywczy Olejek w Balsamie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy