LIFESTYLE Uroda

ROZGRZEWAJĄCA MASKA DETOKSYKUJĄCA GALENIC MASQUES DE BEAUTE

ROZGRZEWAJĄCA MASKA DETOKSYKUJĄCA GALENIC MASQUES DE BEAUTE
Maska wykorzystuje wyjątkową formułę - krystaliczny żel, który delikatnie rozgrzewa skórę w trakcie

Data publikacji: 2019-09-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ROZGRZEWAJĄCA MASKA DETOKSYKUJĄCA GALENIC MASQUES DE BEAUTE
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Maska wykorzystuje wyjątkową formułę – krystaliczny żel, który delikatnie rozgrzewa skórę w trakcie masażu.

ROZGRZEWAJĄCA MASKA DETOKSYKUJĄCA GALENIC MASQUES DE BEAUTE LIFESTYLE, Uroda - Maska wykorzystuje wyjątkową formułę - krystaliczny żel, który delikatnie rozgrzewa skórę w trakcie masażu.

Rozgrzewająca maska detoksykująca Galenic wykorzystuje wyjątkową formułę – krystaliczny żel, który delikatnie rozgrzewa skórę w trakcie masażu. Maska z mikroemulgowaną gliceryną roślinną pomaga odblokować pory i uwolnić skórę od nagromadzonych zanieczyszczeń. Wysoka zawartość fazy olejowej silnie skoncentrowanej w glicerynie przyczynia się do zachowania stabilności formuły. Zanieczyszczenia są wychwytywane przez mikromicele, a następnie usuwane. Podczas spłukiwania czystą wodą żel zmienia się w delikatne, kremowe mleczko. Następuje odblokowanie porów, a skóra odzyskuje blask. Maska urzeka drzewno-kwiatowym zapachem. Delikatna nuta serca jest zbudowana wokół eleganckiego kwiatowego akordu róży, łączącego się harmonijnie ze słodyczą aldehydów i świeżością piżma.

Kobiety są zachwycone! 98% ankietowanych kobiet podkreślało intensywne działanie oczyszczające maski. Natomiast 94% uznało, że ich skóra jest bardziej promienna i pełna witalności. Po spłukaniu maski, wszystkie uwięzione w mikromicelach zanieczyszczenia są usuwane na zewnątrz. Dopełnieniem tej prostej formuły jest witamina E, która jest silnym przeciwutleniaczem. Neutralizuje wolne rodniki i skutecznie pomaga chronić komórki skóry przed stresem oksydacyjnym, do którego może przyczyniać się zanieczyszczone środowisko. Stosować raz lub dwa razy w tygodniu na suchą skórę, masując opuszkami palców dla uzyskania efektu rozgrzewającego. Pozostawić na dwie do trzech minut. Zwilżyć dłonie, aby żel zmienił się w mleczko. Dokładnie spłukać. Chronić maskę przed wilgocią. Cena 140 zł /50 ml.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ROZGRZEWAJĄCA MASKA DETOKSYKUJĄCA GALENIC MASQUES DE BEAUTE LIFESTYLE, Uroda - Maska wykorzystuje wyjątkową formułę - krystaliczny żel, który delikatnie rozgrzewa skórę w trakcie masażu.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Przepis na piękną skórę. 6 złotych zasad pielęgnacji skóry

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy