LIFESTYLE Moda

VIVO! Krosno szuka stylowych ambasadorów oraz nagradza za zakupy!

VIVO! Krosno szuka stylowych ambasadorów oraz nagradza za zakupy!
Na drugą połowę września VIVO! Krosno przygotowało szereg niespodzianek i dobrej

Data publikacji: 2020-09-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: VIVO! Krosno szuka stylowych ambasadorów oraz nagradza za zakupy!
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Na drugą połowę września VIVO! Krosno przygotowało szereg niespodzianek i dobrej zabawy.

VIVO! Krosno szuka stylowych ambasadorów oraz nagradza za zakupy! LIFESTYLE, Moda - Na drugą połowę września VIVO! Krosno przygotowało szereg niespodzianek i dobrej zabawy.

Na drugą połowę września VIVO! Krosno przygotowało szereg niespodzianek i dobrej zabawy. To elementy obchodów trzecich urodzin centrum handlowego. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w konkursie związanym z rejestrowaniem paragonów, w której do wygrania będzie mnóstwo ciekawych i wartościowych nagród. Kolejną propozycja kierowana jest do osób mających własny styl, lubiących bawić się modą i ciekawych świata.

„Stylowe VIVO!”, czyli zostań ambasadorem VIVO! Krosno

To akcja, do której zaproszeni mogą czuć się mieszkańcy miasta wyróżniający się kreatywnym podejściem do mody, stylu, otwarci na nowe wyzwania i wyróżniający się niebanalną osobowością, którą tak uwielbia aparat fotograficzny! Zabawa ma wyłonić ambasadorów, którzy wezmą udział w kampanii reklamowej centrum handlowego oraz będą promować wyjątkowe miejsca w regionie. Wcześniej czeka ich mini-casting i profesjonalna sesja zdjęciowa.

– Stylowe VIVO! to doskonała zabawa, ale też okazja do pokazania, że Krosno pełne jest ciekawych osobowości z fascynującą historią i pasją. Nieważne, ile ktoś ma lat – tu ważny jest styl i to „coś”, co wyróżnia właśnie daną osobę. Dodatkowo można zgarnąć Karty Podarunkowe o wartości 500 zł na zakupy w VIVO! Krosno. Na zgłoszenia czekamy do 30 września do godziny 20.00 – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Jak zgłosić swój udział? To bardzo proste: od 19 września zdjęcia konkursowe należy wysłać na adres e-mail: [email protected]. Do zgłoszenia należy obowiązkowo dołączyć krótki opis zawierający informacje dotyczące stylu życia, zainteresowań, pasji lub innych czynników wyróżniających kandydata (do 10 zdań).

Nagrody za paragony, czyli jak z VIVO! wyjechać skuterem!

A to już wiesz?  Aktywny krem eliminujący niedoskonałości

Poszukiwanie stylowych ambasadorów to nie jedna propozycja na nadchodzący czas. Już dziś rusza kolejna urodzinowa zabawa, w której można zdobyć mnóstwo nagród rzeczowych oraz Karty Podarunkowe na zakupy w centrum handlowym. Zasady akcji są bardzo proste: należy zbierać paragony za zakupy zrobione w VIVO! Krosno w dniach 21.09-03.10 oraz rejestrować je na specjalnym stoisku konkursowym. Będzie ono działać w dniach 28.09-03.10. Nagrody rzeczowe – wśród nich skuter, 55-calowy telewizor, wartościowe zestawy biżuterii, laptop, deskorolka elektryczna, a nawet… rower stacjonarny – trafią do tych osób, które w trakcie całej akcji zarejestrują paragony na najwyższą łączną kwotę. Ponadto można będzie również powalczyć o jedną z ponad 250 nagród dziennych przygotowanych przez najemców, w tym Karty Podarunkowe VIVO! Te z kolei otrzymają osoby, które rejestrując paragony danego dnia, wezmą udział w dodatkowej zabawie. Będzie ona polegać na oszacowaniu liczby czekoladek VIVO!, znajdujących się w specjalnej urnie na stoisku konkursowym. Każdego dnia 25 osób, które zgadną tę liczbę lub będą najbliżej niej, otrzyma nagrody. Łączna pula nagród w konkursie to blisko 25 tys. zł.

Szczegółowy regulamin obydwu akcji znajduje się na: www.vivo-krosno.pl.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
VIVO! Krosno szuka stylowych ambasadorów oraz nagradza za zakupy! LIFESTYLE, Moda - Na drugą połowę września VIVO! Krosno przygotowało szereg niespodzianek i dobrej zabawy.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy