LIFESTYLE Uroda

CLARENA WAVE ROLLER – ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY

CLARENA WAVE ROLLER – ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY
MARKA CLARENA PRZEDSTAWIA WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO UŻYTKU DOMOWEGO – WAVE

Data publikacji: 2016-06-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: CLARENA WAVE ROLLER – ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

MARKA CLARENA PRZEDSTAWIA WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO UŻYTKU DOMOWEGO – WAVE ROLLER.

CLARENA WAVE ROLLER – ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY LIFESTYLE, Uroda - MARKA CLARENA PRZEDSTAWIA WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO UŻYTKU DOMOWEGO – WAVE ROLLER.

MIMIKA TWARZY JEST BARDZO ROZBUDOWANA, A MIĘŚNIE UMIEJSCOWIONE TUŻ POD SKÓRĄ, DLATEGO Z CZASEM KAŻDY GRYMAS UTRWALA SIĘ W POSTACI WIDOCZNYCH ZMARSZCZEK. W CELU ZMINIMALIZOWANIA SKUTKÓW UPŁYWAJĄCEGO CZASU MOŻNA WYKORZYSTAĆ NIE TYLKO ODPOWIEDNIĄ PIELĘGNACJĘ DOMOWĄ ORAZ ZABIEGI KOSMETYCZNE. JEDNYM ZE SPOSOBÓW WALKI ZE ZMARSZCZKAMI JEST SYSTEMATYCZNIE WYKONYWANY MASAŻ TWARZY, KTÓRY ZMNIEJSZA WIDOCZNOŚĆ ZMARSZCZEK ORAZ ZNACZĄCO POPRAWIA KONDYCJĘ SKÓRY. DLATEGO MARKA CLARENA PRZEDSTAWIA WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO UŻYTKU DOMOWEGO – WAVE ROLLER.
 

CENA WAVE ROLLERA: 35,00 ZŁ, DOSTĘPNY NA STRONIE WWW.CLARENA.EU 

Wave Roller to innowacyjne, a przy tym łatwe w użyciu urządzenie do wykonania japońskiego masażu liftującego twarzy, szyi i dekoltu. Składa się z gumowej rolki i idealnie wyprofilowanego uchwytu. Specjalne wypustki, w które zaopatrzona jest rolka, umożliwiają jednoczesne wykonanie głaskania i ugniatania skóry. Dzięki temu uzyskujemy efekt poprawy elastyczności, ujędrnienia i wygładzenia skóry. Poprawia się owal twarzy, a zmarszczki są mniej widoczne.

Wykonanie japońskiego masażu w domowym zaciszu jest bardzo proste. W tym celu należy kilkukrotnie przerolować skórę posuwistymi ruchami od dołu do góry, rozpoczynając od dekoltu, następnie masując szyję i twarz. Masaż należy wykonać z użyciem np. antyoksydacyjnego Clarena 3-phase O2xylogic Serum lub odmładzającego eliksiru Clarena 6’Oil Base.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
CLARENA WAVE ROLLER – ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY LIFESTYLE, Uroda - MARKA CLARENA PRZEDSTAWIA WYJĄTKOWE URZĄDZENIE DO UŻYTKU DOMOWEGO – WAVE ROLLER.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

A to już wiesz?  Trendy 2019/2020

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy