LIFESTYLE Uroda

TO NIE LAKIER, TO… NOWA ERA W STYLIZACJI WŁOSÓW Z NIVEA FORMING SPRAY!

TO NIE LAKIER, TO… NOWA ERA W STYLIZACJI WŁOSÓW Z NIVEA FORMING SPRAY!
Idealna fryzura na zawołanie, a do tego piękny i naturalny wygląd Twoich włosów? To

Data publikacji: 2019-06-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: TO NIE LAKIER, TO… NOWA ERA W STYLIZACJI WŁOSÓW Z NIVEA FORMING SPRAY!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Idealna fryzura na zawołanie, a do tego piękny i naturalny wygląd Twoich włosów? To możliwe!

TO NIE LAKIER, TO… NOWA ERA W STYLIZACJI WŁOSÓW Z NIVEA FORMING SPRAY! LIFESTYLE, Uroda - Idealna fryzura na zawołanie, a do tego piękny i naturalny wygląd Twoich włosów? To możliwe!

Idealna fryzura na zawołanie, a do tego piękny i naturalny wygląd Twoich włosów? To możliwe! Od teraz masz więcej czasu, aby poprawiać swoją fryzurę, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. Dzięki NIVEA Forming Spray,
z innowacyjną formułą suchych olejków i 0% alkoholu[1], uzyskasz naturalną fryzurę bez uczucia lepkości oraz wysuszenia, a Twoje włosy będą pachniały po prostu zniewalająco!

Zdrowe włosy to nasza wizytówka. Chcemy, aby wyglądały naturalnie, dlatego szukamy produktów do stylizacji bez skomplikowanych formuł. NIVEA Forming Spray to przełomowy krok do zapewnienia stylizacji o jakiej marzysz, dostosowanej do trzech różnych potrzeb: dodania objętości, wygładzenia prostych włosów lub podkreślenia naturalnego skrętu loków i fal.

 

Skuteczna stylizacja włosów w nowej formie

Innowacyjna formuła 0% alkoholu* ułatwia kreowanie fryzury. NIVEA Forming Spray dwukrotnie wydłuża czas schnięcia w porównaniu ze standardowym lakierem do włosów. Od teraz możliwe jest modelowanie oraz „przeczesanie” fryzury w ciągu dnia na nowo aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Dodatkowo, dzięki ultra lekkim suchym olejkom, spray przy każdej aplikacji nie pozostawia uczucia lepkości. NIVEA Forming Spray gwarantuje idealną fryzurę do 24h, dzięki formule z pielęgnującym Euceritem. Delikatnie rozpylana mgiełka sprayu równomiernie pokrywa włosy zapewniając im piękny i naturalny wygląd.

Trzy warianty – trzy zniewalające zapachy

Modelujący spray VOLUME to połączenie odświeżającego owocu brzoskwini i liczi
z delikatnym dodatkiem różowego pieprzu, róży i piwonii. Wygładzający spray STRAIGHT to zapach maliny, jabłka, ananasa, grejpfruta i cytryny. Lekkość kompozycji podkreśla lilia wodna. Modelujący spray CURL podkreślający naturalny skręt loków to nowoczesny zapach z nutami mandarynki, jaśminu i róży.

A to już wiesz?  SPA dla włosów – siły natury i nauka w pielęgnacji włosów

 

[1] Bez alkoholu etylowego.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
TO NIE LAKIER, TO… NOWA ERA W STYLIZACJI WŁOSÓW Z NIVEA FORMING SPRAY! LIFESTYLE, Uroda - Idealna fryzura na zawołanie, a do tego piękny i naturalny wygląd Twoich włosów? To możliwe!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy