LIFESTYLE Uroda

Usta, którym nikt się nie oprze!

Usta, którym nikt się nie oprze!
Usta mają ogromny wpływ na nasz wygląd, samopoczucie i to, jak odbierają nas

Data publikacji: 2018-03-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Usta, którym nikt się nie oprze!
Kategoria: LIFESTYLE, Uroda

Usta mają ogromny wpływ na nasz wygląd, samopoczucie i to, jak odbierają nas inni.

Usta, którym nikt się nie oprze! LIFESTYLE, Uroda - Usta mają ogromny wpływ na nasz wygląd, samopoczucie i to, jak odbierają nas inni.

Usta mają ogromny wpływ na nasz wygląd, samopoczucie i to, jak odbierają nas inni. Kobiety o wąskich ustach postrzegane są często jako osoby niedostępne i mniej atrakcyjne. A wiadomo, że każda z nas chce wyglądać dobrze. Dlatego piękne, pełne usta to atrybut, którego pożądamy. Postanowiłyśmy więc wziąć pod lupę najpopularniejsze triki i sposoby aby poprawić ich wygląd.

 

Rozwiązania prosto z drogerii

Pierwszym, najbardziej popularnym i stosunkowo tanim sposobem jest odpowiedni makijaż. Trików kosmetycznych jest wiele, od wyboru jasnych kolorów szminek, poprzez dokładne konturowanie lub nawet dorysowywanie ust poza ich naturalnymi granicami.

Drugim rozwiązaniem są specjalne balsamy i błyszczyki z formułą podrażniającą usta, co powoduje ich lekkie opuchnięcie, przez co widoczny staje się efekt powiększenia. Oczywiście jest to rezultat krótkotrwały.

Oba rozwiązania są dobre dla kobiet, którym zależy na 2-3 godzinnym efekcie, np. podczas randki lub wieczornego wyjścia.

Naturalnie i na dłużej

Jedną  z popularnych, ale bardziej inwazyjnych metod jest modelowanie ust za pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, za pomocą których nadamy ustom pożądany kształt, powiększymy ich objętość, poprawimy kontur.

Efekt końcowy zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od lekarza wykonującego zabieg, ale też  preparatu używanego podczas iniekcji. Polecamy preparaty szwajcarskiej firmy TEOXANE.

Jeśli zależy nam na bardzo naturalnym efekcie, osiągniemy go preparatami TEOSYAL RHA 2 i 3 – specjalnie zaprojektowanymi z myślą o ruchomych obszarach twarzy. Jeśli zależy nam na nawilżeniu skóry i wygładzeniu drobnych zmarszczek wokół ust warto wypróbować zabiegu z użyciem TEOSYAL RHA 1.  Natomiast jeśli chcemy znacząco powiększyć  objętości ust wybierzmy TEOSYAL KISS.

A to już wiesz?  Czym jest szczęśliwe dzieciństwo dla współczesnych rodziców?

Piękna usta w każdym wieku

Zabieg w obrębie ust można wykonywać w każdym wieku. Młode kobiety skorzystają z zabiegu modelowania i nadania ustom pożądanego kształtu. Nieco starszym z nas zabieg w tej okolicy poprawi kontur, który z wiekiem traci swój pierwotny zarys, przywróci utraconą objętość i poprawi nawilżenie ust.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Usta, którym nikt się nie oprze! LIFESTYLE, Uroda - Usta mają ogromny wpływ na nasz wygląd, samopoczucie i to, jak odbierają nas inni.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Uroda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy