LIFESTYLE Moda

Stylizacje marek Benetton oraz Ecco podczas spotkania Moda Live Online

Stylizacje marek Benetton oraz Ecco podczas spotkania Moda Live Online
W Galerii Klif w Gdyni odbędzie się kolejne spotkanie w ramach popularnego cyklu Moda Live Online. Stylistka Katarzyna Kobiela przedstawi kompozycje ubrań marki United Colors of Benetton oraz butów marki Ecco. Wydarzenie odbędzie się w środę 9 września o godzinie

Data publikacji: 2020-09-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stylizacje marek Benetton oraz Ecco podczas spotkania Moda Live Online
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

W Galerii Klif w Gdyni odbędzie się kolejne spotkanie w ramach popularnego cyklu Moda Live Online. Stylistka Katarzyna Kobiela przedstawi kompozycje ubrań marki United Colors of Benetton oraz butów marki Ecco. Wydarzenie odbędzie się w środę 9 września o godzinie 18:00.

Stylizacje marek Benetton oraz Ecco podczas spotkania Moda Live Online LIFESTYLE, Moda - W Galerii Klif w Gdyni odbędzie się kolejne spotkanie w ramach popularnego cyklu Moda Live Online. Stylistka Katarzyna Kobiela przedstawi kompozycje ubrań marki United Colors of Benetton oraz butów marki Ecco. Wydarzenie odbędzie się w środę 9 września o godzinie 18:00.

W Galerii Klif w Gdyni odbędzie się kolejne spotkanie w ramach popularnego cyklu Moda Live Online. Trener wizerunku Katarzyna Kobiela przedstawi stylizacje skomponowane z ubrań marki United Colors of Benetton oraz butów marki Ecco. Wydarzenie odbędzie się w środę 9 września o godzinie 18:00. 

Podczas spotkania Katarzyna Kobiela zaprezentuje kompozycje stworzone z ubrań marki United Colors of Benetton którą cechuje silny, włoski charakter. Całość uzupełni stylowe i wygodne obuwie duńskiej marki Ecco. 

Będzie to siódmy pokaz w ramach cyklu spotkań z modą organizowanego przez Galerię Klif w Gdyni. Prezentacja asortymentu najemców gdyńskiej galerii ma na celu promocję marek znajdujących się w centrum oraz wsparcie sprzedaży. Wydarzenia są popularne wśród klientów galerii, każdorazowo spotkania ogląda ponad tysiąc widzów. 

Pokaz realizowany będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a później wrócić do niego w dogodnym terminie. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można zakupić w sklepach prezentowanych marek.

Spotkanie odbędzie się na profilu Galerii Kilf w Gdyni na Facebooku w środę 9 września o godzinie 18:00: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

A to już wiesz?  Problem ciężkich nóg – jak sobie z nim radzić?

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Stylizacje marek Benetton oraz Ecco podczas spotkania Moda Live Online LIFESTYLE, Moda - W Galerii Klif w Gdyni odbędzie się kolejne spotkanie w ramach popularnego cyklu Moda Live Online. Stylistka Katarzyna Kobiela przedstawi kompozycje ubrań marki United Colors of Benetton oraz butów marki Ecco. Wydarzenie odbędzie się w środę 9 września o godzinie 18:00.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy